Codzienne wyzwania - komentarze

DeletedUser18348

Guest
Miało być pięknie ,cieszyłam się z tej nowości ,bo pierwsze zadania były łatwe i do wygrania 30 PRków było i zdobyłam :D ,a wyszło jak zwykle, bo następne niektóre zadania dziennie są niewykonalne ze względu na BRAK MIEJSCA i CZASU np produkcji :(
O co w ogóle w ''tym czasie'' chodzi,bo ja przedłużam sobie ten czas zadań ,a i tak zadania kończą się o 8 rano,więc nie zdążę i są resetowane i nie mam możliwości dokończenia, więc po co to przedłużenie czasu serwera?
 

DeletedUser17755

Guest
Nie chce mi się nawet pisać o spostrzeżeniach po 3 dniach.
Zająć sektory walką: ciem? kapciem? - na mapie trzecia epoka do przodu
A jedną z nagród jakie udało mi się po ukończeniu zadań dostać, to 5 włóczników. Rzeczywiście pasują do kolonialnej :idiot:
Nie chce mi się pisać...
 

DeletedUser18348

Guest
Ja ogólnie zastanawiam się dlaczego twórcy gier aż tak bardzo utrudniają, a co za tym idzie to zniechęcają,bo przy braku rozszerzeń nie ma pola do popisu ,a nagrody ich są nie adekwatne do poświęceń , to samo tyczy wypraw, ale nałogowcy tacy jak ja grają dalej :haha: ..do czasu :rolleyes:
 

bartekmod

Książę
Mam wpłacić do skarbca Gildii towary z epoki swojej lub poprzedniej... oceania lub arktyka, tylko po to by zalegały po wsze czasy... byście pozwolili chociaż przyszłość wpłacić to by sens miało, albo jakiś odpowiednik, medali 10 razy więcej niż wymaganych towarów, cokolwiek co by się przydalo Gildii, a nie takie bezsensowne wrzucanie, żeby chociaż zbiór z Pereł był w to wliczany ale nie jest...
 

DeletedUser19259

Guest
czy jeżeli jest na samej górze komunikat : " ukończ tyle zadań : 1 " to wystarczy ukończyć jedno z czterech które są do zrobienia ? - mówią że nie ma głupich pytań ;)
 

DeletedUser19136

Guest
Moim zdaniem o ile dobrze rozumiem zapytanie to chodzi że musisz zrobić jedno zadanie z Lini bocznych zadań albo z Lini głównej.
 

DeletedUser19136

Guest
A pozostałe zadania z dziennych zadań nie mają nic wspólnego z Komunikatem Ukończ tyle zadań 1, i żeby zrobić zadanie dzienne to je też musisz zrobić
 

DeletedUser19259

Guest
8151a99ac261ee70.jpg
 

DeletedUser19259

Guest
dziwi mnie po co ten komunikat .. .bo sugeruje ze wystarczy zrobić jedno z tych czterech zadań
 

DeletedUser16730

Guest
A ja sobie w dwa dni zrobiłem 16 wyzwań po całości. Wczoraj były św, a dzisiaj gs. To sobie myślę, a nuż widelec.
Trafiłem spoko zadania, większość się zrobiła sama.

Świątynia inspiracji, 2 świątynie grozy, 3 wieże sygnałowe, wieża zwycięstwa, 9 razy 10pr... takżetego... #niemasiecojarać #śmieciżondzom

Jak ktoś gra na jednym świecie to by po 16 dniach żyły sobie przegryzł gdyby na siłę zadania robił czasochłonne, sektorochłonne i towarochłonne.

Nie polecam, Magda Gessler.
 

DeletedUser11629

Guest
Ja taka pracowita nie jestem... Ale postanowiłam zacisnąć zęby i zrobić tydzień na głównym świecie, żeby nie było, że nie dałam szansy temu fantastycznego ficzerowi.

5 dni minęło, "wzbogaciłam" się o pakiet motywacji, 3 łotry, świątynię zgrozy i 20 PR... Zważywszy na to, że musiałam pod drodze przejąć 6 sektorów dwie epoki wyżej (z tego jeden walką...) - no to jaaacie, ale kicha....

Szczerze mówiąc, nie będzie warto nawet wtedy, gdy z tygodniowej skrzyni wygram ŚW. To już lepiej kitrać gwiazdki, lampiony i inne tickety podczas eventów, zwłaszcza, że teraz co podniesiesz kamień, to wyskakuje event i nie żąda codziennie przejmowania sektorów, robienia miliona produkcji i odwiedzania setki tawern (kiedy zniesiecie ten limit na zapraszanie znajomych?!) itp. w każdym zadaniu, a czas na to mam o wiele dłuższy niż 24h.

Zastanawia mnie sens wprowadzania takiego ficzera, co do którego gracze już na drugi dzień proszą o możliwość schowania jego ikonki. A będzie ich tylko przybywać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Cieszą mnie nowe pomysły, gram w grę bo mam specyficzną pracę i muszę momentami zabijać czas. Gdyby nie to nie grałbym w nic. Próbowałem różnych gier, większość najfajniejszych była dla nolajfów, trzeba było siedzieć i pilnować gratów. Ta jest dobra bo gram kiedy chcę, a nie kiedy muszę. Dlatego jak jest coś do zrobienia to dobrze bo czasem wszystko zrobię i się nudzę.
Problem jest taki, że nawet za darmo od jakiegoś czasu odechciewa się robić, nawet nuda wydaje się być ciekawszym zajęciem. Bo wszystko jest nastawione na zaśmiecanie schowka. Ja bym wolał robić zadania jak w evencie histerycznym, ale żeby był za to konkret, a nie kolejny śmieć. Śmieci z eventów, z wyzwań, z wszystkiego. Tony śmieci. Dobrze, że są te wyprawy jeszcze i trochę diaxów wpadnie plus ewentualnie jakieś tarasy na koniec. Bo gdyby nie to byłaby kicha totalna.
 

DeletedUser18478

Guest
Mam zajac 3 sektory z mapy( walczac) w ciagu kilkunastu godzin. Przeciez to jest niewykonalne. Chyba to zadanie jest po to aby zabrac mi ten punkt zdobyty z takim trudem dzien wczesniej. A wiec latwiejsze zadanie i niewykonalne zadanie i tak naprzemian. Uzbieranie 7 punktow zajmie wiele dni a straty i wysilek nie do odrobienia. Rezygnuje z dziennych zadan do czasu az atrakcyjnosc tych zadan wzrosnie a bilans strat i zyskow da mi szanse na oplacalnosc przesiewziecia. Gra ma byc trudna ale nie beznadziejnie trudna i frustrujaca . Szkoda bo pomysl niezly tylko zdrowy rozsadek tworcow tych zadan zawiodl.
 

DeletedUser17201

Guest
W zadaniu chodzi o zdobycie ludności, a nie zdobycie dostępnej ludności. Kasowanie budynków nic nie da, bo to nie zwiększy liczby ludności, tylko liczbę dostępnej ludności. Albo budynek mieszkalny, albo podniesienie poziomu perły.
Jakoś do tej pory dawało. Na becie, na angielskim - tutaj zresztą też już takie zadanie miałam. Wywalam budynek produkcyjny, stawiam go, wywalam i tak o skutku. Za każdym razem działało :p
 

DeletedUser18478

Guest
Czemu? Poniewaz moja armia juz jest 1 poziom nizej niz dostepne sektory wystawiaja, do tego niepelna. Jesli chcialabym wykonac to zadanie musze sie przygotowac a na to nie ma czasu w dziennych zadaniach. Do tego nie mam mozliwosci wyboru przed otwarciem dziennego zadania, czyli otwierajac strzelam w ciemno i niewykonalne dla mnie zadanie to gwarancja utraconego punktu. Tak wiec albo dostosowane do przecietnego gracza zadania albo jawnosc dziennych zadan i mozliwosc podjecia decyzji czy w to dzisiaj ide czy nie. To rozwiazaloby problem:)
 

bartekmod

Książę
jest plus... dziś w skrzyni dawali mi jakieś elementy pałacu indyjskiego... teoretycznie można w ten sposób dozbierać do kompletu jak brakuje nam jakiegoś budynku, ale wiem, żeby trafić na wykonalne zadanie a potem jeszcze na te 5 czy 10% brakującego elementu... żeby nie było dubla tego co już mamy... no więc "teoretycznie" można
 

DeletedUser16730

Guest
jest plus... dziś w skrzyni dawali mi jakieś elementy pałacu indyjskiego... teoretycznie można w ten sposób dozbierać do kompletu jak brakuje nam jakiegoś budynku, ale wiem, żeby trafić na wykonalne zadanie a potem jeszcze na te 5 czy 10% brakującego elementu... żeby nie było dubla tego co już mamy... no więc "teoretycznie" można

True!
Na to właśnie najbardziej liczę. Nie spieszy mi się, może nawet rok to trwać, albo dwa roki. Byle od czasu do czasu coś z tego wpadało.
 

DeletedUser19168

Guest
Na forum w opisie zadan piszecie:
Następnie macie czas do następnego dnia, 8 rano (chyba że zmieniliście tę godzinę), aby wypełnić prośby Bezimiennego i otrzymać nagrodę ze skrzyni

Wiec ja ZMIENILEM GODZINE. Nigdzie nie jest napisane, ze czas biegnie tylko przez 24h od rozpoczecia zadania, jest napisane natomiast, ze po zmianie godziny do tej godziny jest czas na wypelnienie zadania. Nie jest tez napisane, ze godzine trzeba zmienic PRZED rozpoczeciem zadania.

Domagam sie zwrotu naleznej nagrody oraz doliczenia punktu do ogolnej puli zadan. Nie jest moja, tylko wasza wina, ze JESTESCIE NIEPRECYZYJNI W OPISIE.

Jest takie prawo w kanonie prawnym - co nie jest zabronione, jest dozwolone.

Ladnie lecicie w uja tworcy gry. Bardzo "ZACHECACIE" do gry. Moze trzeba przemyslec swoja obecnosc i uzytkowanie, bo jak sa zasady jasne to spoko, ale to, ze ktos z was pisac po polsku nie potrafi to juz nie jest wina graczy. Gdyby byla jasna informacja, ze jest 24h od rozpoczecia zadania a przesuwanie sluzy JEDYNIE do przesuniecia startu kolejnego zadania to wtedy mozna sobie wlasciwie zaplanowac wykonanie zadanie.
 
Do góry