Codzienne wyzwania - komentarze

DeletedUser14327

Guest
Nawet w przykładzie jest takie zadanie. Jak ktoś bedzię musiał zrobić zwiad prowincji, który trwa 3 dni, żeby zająć jeden sektor to nie wróżę mu powodzenia ;)

zawsze mozna wydac diamenty, a oni na tym przeciez zarabiaja...
 

Valhan

Wójt
Wydaje mi się że te zadania powinny byc nieco lepiej zbalansowane i dostosowane przynajmniej do epoki gracza.
Jak w ciągu 20h wykonać misję produkcji 24x8h, mając powiedzmy mniej niż 8, dużych budynków produkcyjnych. Mam specjalnie na potrzeby tego stawiać kowale z epoki brązu ?
 

DeletedUser19245

Guest
Codzienne wyzwania będą dostępne dla wszystkich graczy od 14 grudnia.

Jak wnioskuję z Waszych reakcji i zacytowanego tekstu, z jakichś przyczyn tylko niektórzy gracze mięli wcześniej dostęp do tej funkcji. Nie mam tu na myśli testerów - sam rozwiązuję te wyzwania przynajmniej od 3 miesięcy, będąc tylko zwykłym użytkownikiem.
rebg73D.png
Jak to jest możliwe?
 

DeletedUser18314

Guest
A jak rozwiązać 2 konflikty wypraw gildyjnych gdy wszystkie już zakończone ???
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Nie dość, że eventy non stop są i tam trzeba się męczyć z zadaniami typu 20x1h to jeszcze w codziennych wyzwaniach takie dali. Zamiast wprowadzać zmiany, które sprawią, że będzie się lepiej i przyjemniej grało, tak tylko zmiany uprzykrzają grę.
Jedyny plus tych zmian, że nagrody w sumie nie są warte takiego poświęcenia, a i miejsca w mieście na nich nie ma, to można sobie spokojnie olać te zadania
 

DeletedUser11629

Guest
Nie dość, że eventy non stop są i tam trzeba się męczyć z zadaniami typu 20x1h to jeszcze w codziennych wyzwaniach takie dali. Zamiast wprowadzać zmiany, które sprawią, że będzie się lepiej i przyjemniej grało, tak tylko zmiany uprzykrzają grę.
Jedyny plus tych zmian, że nagrody w sumie nie są warte takiego poświęcenia, a i miejsca w mieście na nich nie ma, to można sobie spokojnie olać te zadania
No i to jest klu całej sprawy. Po co wprowadzać coś, co po czasie większość graczy oleje, bo jest nudne - czy to eventy, które są męczące i dają minimalną szansę na wygraną, czy to dzienne zadania, które są... takie same? Ja gram w taki sposób, że nie mam ani grama miejsca na tysiące kowali do tych irytujących produkcji, młotki są mi równie przydatne jak rybie rower - to ja się pytam: po co? Po co wprowadzać takie coś, co odbiera przyjemność z gry i staje się tyko uprzykrzonym obowiązkiem, który się olewa?

W dodatku to ogłoszenie, że dla wszystkich graczy! No, nie wszystkich. To jakaś kpina.
 

DeletedUser11629

Guest
wszystkie 4 poziomy trudności !!!
Nie krzycz do mnie, tylko się upewniałam, bo dla niektórych całość to nadal 48/48.
Zaraz dostaniesz komentarz, że mogłeś się tak nie spieszyć.
A najlepiej pisz do suportu ze zgłoszeniem błędu.
 

Atli

Hrabia
W ogóle nie trzeba było grać, nie zaglądać do skrzyni, a najlepiej, żeby mnie mamusia z tatusiem nie zmajstrowali... a i Wielki Wybuch też był niepotrzebny... Jesteś zwyczajnie inteligentny czy niezwyczajnie? To mam nic nie robić w grze, a dodatkowo jeszcze zainwestować w taki specjalny komputer, na którym będę mogła grać tylko w grę? Żeby móc zrobić jakąś jedną rzecz w grze? Producent tak to wymyślił, że na apce nie ma GvG, że wyprawy można skończyć w pół godziny, że sąsiadów da się przelecieć w 10 minut, więc niech teraz wymyśli, jak umożliwić mi w stworzonym przez siebie środowisku uczestniczenie w jego projekcie. Coś Ci się strony tego równania pomyliły, kolego.

Mam prośbę - jeśli chcesz dyskutować to rób to na poziomie, bo złośliwości na poziomie przedszkolnym nie przystoją. Z mojej strony EOT.
 

DeletedUser11629

Guest
A to było zamierzone działanie, że przez ikonę dziennych zadań nie widać ikony gotowych zbiorów?
Bo to taki lekki strzał w stopę, jako że zawiera ona w sobie kluczowe wyrażenie "wydaj 5 diaxów".
 

tagera

Baronet
Poszukiwacza skarbów i gotowe zbiory widać dopiero jak się wejdzie w pełny ekran, a to nie jest komfortowe :(
 

DeletedUser18314

Guest
Nie, no z mojej strony EOT, bo na to ostatnie nie znajduję riposty ;) Nie przejmuj się, zaraz nas wytną ;)
(a mnie zbanują i będzie święty spokój, harmonia i szczęście przez wieki)

Aha, ale proszę napisz tutaj, co Ci odpiszą na zgłoszenie tego błędu - bo jestem mega ciekawa...
Amen :)
jak tylko dostanę odpowiedz dam znać :)
 

DeletedUser17201

Guest
Też się zdziwiłem, na becie zniknął.

A tak z innej beczki. Miał ktoś za dzisiejsze zadanie możliwą nagrodę 100PR? Bo chyba się gildianom wyobraźnia od razu rozhuśtała mam wrażenie.
Ja akurat miałam dzisiaj taką nagrodę na becie. I o dziwo - właśnie 100 pr trafiłam po zrobieniu zadań (akurat się przyda do eventu footballowego)
 

MacKayla*

Wójt
Mam pytanie: czy niezrobione zadania po 24 godzinach znikają?
Czy zmieniają się tylko skrzynie, a zadania zostają?
 

DeletedUser19249

Guest
Cześć, pisaliście że zadania choć trudne można wykonać w jeden dzień. Moje zadania to pokonaj 20 jednostek i zajmij tyle sektorów z mapy kampanii: 5 . Jestem w epoce jesień średniowiecza a podbijam epokę kolonialną poprzez negocjacje i choć bardzo się staram to zdobycie wszystkich towarów w tak krótkim czasie, bez diamentów (czyli inwestowania pieniędzy) jest nie możliwe. Myślę że powinniście wziąć to pod rozwagę.
 

DeletedUser14061

Guest
Generalnie to rozumiem, zadania są trudniejsze, bardziej wymagające, ale czy konieczne było oddawanie aż 130 towarów do skarbca gildii? 130 towarów które w sumie zbierałem przez długi czas i długo bawiłem się z ofertami handlowymi "na zaś" żeby mieć już na badania i zostawić sobie tylko wpłatę PR? Szczerze mówiąc nie pogniewałbym się gdyby ta liczba została trochę zredukowana. To dopiero pierwsze zadanie... ciekawe co będzie dalej
 

DeletedUser5552

Guest
Co prawda mnie to nie dotyczy, ale uważam że przy zadaniach typu wynegocjuj 3 walki w wyprawach lub na mapie powinna być jakaś alternatywa, np. zapłać monety i młotki ( ilość zależna od epoki gracza ) lub wydaj pr.
Dla graczy którzy nie skończyli badań takie zadania są niemal niewykonalne tym bardziej, że za chwilę pojawia się następna misja : opracuj technologię.
Również zadania typu uzyskaj 20k ( lub inne sumy ) mieszkańców albo zadowolenia nie mają sensu. Sprowadza się to do tego, że stawia się i burzy w tym samym miejscu odp. budynki. prościej i szybciej byłoby zapłać 20kk monet i młotków. Efekt ten sam, a kombinacji mniej.
 
Jak to jest ze zmianą rozpoczęcia nowych wyzwań? jak skończyłem pierwsze wyzwanie o 22 i ustawię rozpoczęcie wyzwań na 22:05 to zaraz dostanę kolejne wyzwanie, czy dopiero jutro o 22:05? :D
 
Do góry