POZIOMY PEREŁ - AWARIA ? co sie dzieje ze znikło kilkadziesiąt poziomów graczom ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7112
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Von Grun

Wicehrabia
Słowo klucz, to "błąd" w tej całej sytuacji. Daleki jestem od twierdzenia, że możliwości zarabiania jakie dawała WD było błędem, bo perła działała tak jak została zaprojektowana. Więc mówienie, że ktoś wykorzystywał błąd jest sporym nadużyciem. Gdyby z jakiś nieznanych przyczyn WD zaczęła nagle oddawać 3-4 razy większą ilość pr niż tą co ma zapisane w statystykach to byłby to błąd oczywisty, niepodlegający żadnej dyskusji i podlegający pod odpowiedni paragraf regulaminu. W tym przypadku perła została właśnie tak zaprojektowana, została przetestowana i oddana do użytku i jedyny błąd jaki w tym wszystkim widzę to to, że niedostatecznie długo była testowana, a grupa testerów została źle dobrana.
E:
Wysłałem do supportu kilka uwag niezwiązanych z obecna sytuacją, odpowiedział mi automat więc napisze tutaj, to co pewnie wiadome jest od dawna.
Nazwy towarów w inwentarzu są troszkę dziwne. Jest sól, zioła, szkło i jest cegieł. W najnowszych epokach jest jeszcze dziwniej. Można to zrobić żeby wszystkie nazwy były w mianowniku? Druga sprawa w opisie Kranena jest literówka zamiast walk jest wa;l.
 
Ostatnia edycja:

Atli

Hrabia
To jest jednak chyba prawda, że Polacy wysysają narzekanie i zawiść z mlekiem matki. I co z tego, że INNO naprawdę się postarało, a rekompensata uczciwa? Ano nic, trzeba ponarzekać, że teraz inni mają lepiej, bo to punkty zarobili i za frajer poziomy dostali...
P.S. Skrypt mnie nie objął swoim mrocznym działaniem :-P
 

DeletedUser16730

Guest
trzeba ponarzekać, że teraz inni mają lepiej, bo to punkty zarobili i za frajer poziomy dostali...

Tu nie chodzi o narzekanie tylko o absurd. Cały ten śmietnik się zrobił bo ktoś miał lepiej, po trzech dniach syfu ma lepiej kto inny. A trzy dni syfu mieli prawie wszyscy, jak nie bezpośrednio to rykoszetem.
Ja mam generalnie tam gdzie niedźwiedziowi polarnemu ciepło w zimie kto za co dostaje i jak kto kombinuje. Jak ktoś widzi "ciemne strony możliwości" i z nich korzysta to mu życzę dużo szczęścia. Nie będę komuś żałował tylko dlatego, że sam jestem leniwy.
Ale jak komuś innemu to przeszkadza i chce temu przeszkodzić to niech to zrobi tak żebym ja nie miał z tego powodu komplikacji. Tylko tyle, lub dla indolenta aż tyle.

I co z tego, że INNO naprawdę się postarało

No matkośfienta, zrypali to ich psim obowiązkiem było się postarać. Już do tego doszło, że będziemy pisać peany bo zrobili coś co zrobić musieli. Takie gnioty ostatnio produkują, że wszyscy mdleją jak zrobią coś normalnie? Nie super, nie wybitnie, tylko tak jak powinni zrobić?
 

DeletedUser17038

Guest
Ja jako średnio zaangażowany gracz jestem generalnie zażenowany działaniem Inno perły mam słabo rozwinięte wiec nic mi chyba nie zgineło, co do PR-ów nie wiem czy mi dodali czy odjeli i gdzie i ile miałem zainwestowane, jedna rzecz która mnie dobiła to przez 3 dni było maksymalne zamieszanie nikt nie chciał grać tylko szukał poziomów pereł i PR a w zamian za to zamieszanie nie ma żadnej rekompensaty dla zwykłych graczy chocby 200 diamków ze słowem przepraszam tak oficjalnie, od tego by nie zbiednieli ale wizerunek byłby lepszy, grałem w inne gry i tam to było normalne ktos zawalił była rekompensata dla WSZYSTKICH
 

DeletedUser17530

Guest
Spotkałem się już z kilkoma przypadkami, że ludzie zakończyli grę, gdy dowiedzieli się o takich zarobkach 10k PR i wyżej za wrzutkę 1 PR. Usunęli wszystkie perły, budynki itd, został tylko ratusz. Są to ludzie, których nie dotknęła awaria poziomów pereł ani paczek z PR. Grali na spokojnie, a zarobek rzędu 100pr to dla nich długi proces. Gdy dowiedzieli się o takich kosmicznych zwrotach, stwierdzili, że ta gra nie ma sensu i się pożegnali. Coś czuję, że takich osób bedzie więcej
 

DeletedUser14851

Guest
Matka smokow daenerys widze ze zle mnie zrozumialas . Nie chodzil omi ze ja nic na tym nie zarobilem czy stracilem, poprostu z jednego naduzycie zrobili drugi. Kiedys redukowali perly atakujace, kazdy kto mial dostal voucher. w tym przypadku powinni zrobic tak samo i zalatwiona sprawa. Wtedy lasciciel perly sam zdecyduje kto i kiedy zarobi . Ot tyle w temacie. Pozdrawiam .
 

DeletedUser16703

Guest
Nie chodzil omi ze ja nic na tym nie zarobilem czy stracilem, poprostu z jednego naduzycie zrobili drugi. Kiedys redukowali perly atakujace, kazdy kto mial dostal voucher. w tym przypadku powinni zrobic tak samo i zalatwiona sprawa. Wtedy lasciciel perly sam zdecyduje kto i kiedy zarobi . Ot tyle w temacie. Pozdrawiam .


Dokladnie o to chodzi , nie tylko koledzy z TEAMU moga zarobic bo wiedza wczesniej
 

DeletedUser18927

Guest
Spotkałem się już z kilkoma przypadkami, że ludzie zakończyli grę, gdy dowiedzieli się o takich zarobkach 10k PR i wyżej za wrzutkę 1 PR. Usunęli wszystkie perły, budynki itd, został tylko ratusz. Są to ludzie, których nie dotknęła awaria poziomów pereł ani paczek z PR. Grali na spokojnie, a zarobek rzędu 100pr to dla nich długi proces. Gdy dowiedzieli się o takich kosmicznych zwrotach, stwierdzili, że ta gra nie ma sensu i się pożegnali. Coś czuję, że takich osób bedzie więcej

Nawet im się nie dziwię, takie coś naprawdę może zniechęcić do gry.
 

DeletedUser14806

Guest
Ja nic na tym nie zarobiłem ale jeśli ode mnie by to zależało to wolał bym żeby ludzie tak zarobili i za tą cenę zakazano między-światowego pushu który to bardziej psuje grę i daje o wiele większe korzyści regularnie , codziennie...i jakoś nikt nie narzeka.
 

DeletedUser19103

Guest
Spotkałem się już z kilkoma przypadkami, że ludzie zakończyli grę, gdy dowiedzieli się o takich zarobkach 10k PR i wyżej za wrzutkę 1 PR. Usunęli wszystkie perły, budynki itd, został tylko ratusz. Są to ludzie, których nie dotknęła awaria poziomów pereł ani paczek z PR. Grali na spokojnie, a zarobek rzędu 100pr to dla nich długi proces. Gdy dowiedzieli się o takich kosmicznych zwrotach, stwierdzili, że ta gra nie ma sensu i się pożegnali. Coś czuję, że takich osób bedzie więcej

Niektórzy z Was myślą że udział w tym "błędzie" brały tylko Polskie serwery, co niektórzy myślą że to u nas wynaleziono możliwość oszukiwania na WD. Pisało się już o inteligencji graczy itd. A może wszystkie Polskie perły zostały przywrócone bo nikt nie zdążył do tego dojść :D ? Tego się nie dowiemy bo winni się nie przyznają. Problem w tym że błąd był globalny i skrypt uruchomiony został globalnie, my byliśmy zaledwie małym procentem tego wydarzenia. Sam też zarobiłem 40 pak po 10 PR bo miałem wrzucone w perłę którą zamknięto. Przez te PR się w d*** poprzewracało, nagle komuś zamknięto poziom, inna osoba na tym zarobiła a właściciel usuną perły bo osoba trzecia zarobiła.. Czy to powód do kończenia gry? Mi napisano żebym wrzucił polowe zarobku. A z jakiej racji? Właściciel nic nie straci? Spora część społeczności widzi tylko PR i poziomy. Zarówno poziomy jak i PR zostały przywrócone, to teraz czepiacie się tego że osoba trzecia zarobiła.. Nigdzie nie pisano że będą zamykać poziomy w taki sposób, nie było to świadome działanie a i tak są pretensje.
PS ciekawe kto zarobił 10k PR i wyżej :p
 

DeletedUser11629

Guest
Tak jak wybuchające telefony, elektrownie atomowe, jak samochody co nie hamują, jak poduszki powietrzne co szkodzą, jak wszystkie "błędy" których można było uniknąć.
Błąd z zasady jest nieoczekiwany, w końcu to błąd!?
Już nie będę dyskutować na ten temat zostawiam dla innych do przemyśleń.



Czasami się zastanawiam, czy tak na serio piszesz. Odbijasz piłeczkę tak bardzo.
Nie ma zarzutów, zapadł "wyrok" można się odwoływać oczywiście, jednak po wytłumaczeniu każdy prawowity gracz powinien zrozumieć, jeżeli nie odsyłam do wyroku.

Mam wrażenie że sam tą wyrocznie budowałeś ^^
Te elektrownie, te telefony... to nie byly nieoczekiwane bledy, tylko nieuniknione konsekwencje karygodnych zaniedban...

I powstrzymaj sie od wyrazania swoich wrazen jako czlonek teamu, bo to niesmaczne :/
 

DeletedUser16730

Guest
Niektórzy z Was myślą że udział w tym "błędzie" brały tylko Polskie serwery, co niektórzy myślą że to u nas wynaleziono możliwość oszukiwania na WD. Pisało się już o inteligencji graczy itd. A może wszystkie Polskie perły zostały przywrócone bo nikt nie zdążył do tego dojść :D ? Tego się nie dowiemy bo winni się nie przyznają. Problem w tym że błąd był globalny i skrypt uruchomiony został globalnie, my byliśmy zaledwie małym procentem tego wydarzenia.

Pomijając, że nie mogę pojąć skąd wzięło się u Ciebie takie przeświadczenie o tym co myślą niektórzy, to co zmienia fakt, że błąd był globalny, a nie tylko na polskich serwerach? To lepiej czy gorzej bo nie mogę wydumać?
 

DeletedUser12062

Guest
Nie wpadło Ci do głowy, że jak już nie wiesz co pisać o grze to można zwyczajnie przestać pisać?
Dokładnie tego samego oczekuję od Ciebie, bo, nieświadomie, uprawiasz dokładnie to samo.... ;).

Chociaż przecież:

Po to jest forum, żeby m/in narzekać, dopominać się, pytać, reagować. Mnie to w ogóle fascynują ludzie którzy wchodzą na forum i się dziwią, że jest na nim dużo napisane.
Użyteczne informacje powinny być w ogłoszeniach gry, a nie na 3 stronach forum.

To jest jednak chyba prawda, że Polacy wysysają narzekanie i zawiść z mlekiem matki. I co z tego, że INNO naprawdę się postarało, a rekompensata uczciwa? Ano nic, trzeba ponarzekać, że teraz inni mają lepiej, bo to punkty zarobili i za frajer poziomy dostali...
P.S. Skrypt mnie nie objął swoim mrocznym działaniem :-P

Jak sam napisałeś. Co kogo to interesuje. Najważniejsze jest maruderstwo. Tak czy siak znajdzie się powód do marudzenia.... ;).
Jak rekompensata ok, to można ponarzekać, że w tym czasie (gdyby nie błąd) można było naprawiać GvG. Tak to już u nas jest.... Pytanie tylko czy naprawą błędów zajmują się te same osoby co GvG <-- wątpię.
 

DeletedUser12062

Guest
Dzięki temu masz powód do rozdzierania szat, bronienia zaklętej rzeczywistości i smarowania postów więc nie narzekaj na narzekanie.
Nie narzekam :). W duchu się śmieję. W sumie to fajna komedia (wystarczy przeczytać posty z tego tematu i urojenia co to miało nie być). A potem poczytać co mogło być gdyby nie było. Ogólnie dobry kabaret.
 

DeletedUser16730

Guest
wystarczy przeczytać posty z tego tematu i urojenia co to miało nie być


Pamiętasz "kwokę" Brzechwy która chciała wszystkich wychowywać bo uważała, że sama idealnie tę sztukę opanowała?

"...I dodała: "Próżne słowa,
Takich nikt już nie wychowa,
Trudno... Wszyscy się wynoście!"
No i poszli sobie goście.

Czy ta kwoka, proszę pana,
Była dobrze wychowana?"

Więc daruj sobie te swoje wpisy o marudzeniu, o tym jacy gracze są źli, jacy niewdzięczni, jak się dziwisz po co grają, co kto uprawia, jakie ma urojenia... ogólnie te wszystkie swoje pseudo psychologiczne przemyślenia.

Z innej beczki chyba masz jakieś fory u byłych kolegów, bo jak ja napisałem ze dwa razy coś co uznano za "osobiste wycieczki" to zaraz usunęli,a Ty jak widzę możesz robić to bez końca.
 

DeletedUser12062

Guest
Z innej beczki chyba masz jakieś fory u byłych kolegów, bo jak ja napisałem ze dwa razy coś co uznano za "osobiste wycieczki" to zaraz usunęli,a Ty jak widzę możesz robić to bez końca.

Zasmucę Cię ale... nie. Ponownie teoria nie wypaliła. Masz jakiś dar do snucia takich bredni, które w 99% przypadków nie znajdują potwierdzenia ;).

A zawsze będę się dziwił po co grasz skoro nic Ci tu nie pasuje :D:D.
 

DeletedUser12062

Guest
Nie potrafisz jednak przestać...
A tak w ogóle masz coś do napisania o grze? O błędzie? O tym jak naprawiono? Może coś innego związanego z grą?
Czy tylko o graczach?
Podobnie jak i Ty.... Trafiła kosa na kamień.... ;). Z tą różnicą, że potrafię ale o tym później. Poczytaj wypowiedzi (pisałem i o błędzie i o rozwiązaniu go tylko później wywaliłeś swoje "mądrości"). Nie będę pisał o innych sprawach bo znowu napiszesz, że to nie miejsce na to :p:p:p są inne tematy na forum ;). Ale żeby nie było spadam. Sobota wieczór są lepsze rzeczy do roboty. Oczywiście pozostawiam Ci ostatnie zdanie, które tak lubisz mieć ;). Trzymaj się. Miłego wieczoru ;).
 

DeletedUser16730

Guest
Podobnie jak i Ty...

Tak jak i Ty, a Ty też, chyba Ty...

1367436934_by_krys25_500.jpg



Oczywiście pozostawiam Ci ostatnie zdanie, które tak lubisz mieć

Tak, oczywiście.
 

DeletedUser19103

Guest
Pomijając, że nie mogę pojąć skąd wzięło się u Ciebie takie przeświadczenie o tym co myślą niektórzy, to co zmienia fakt, że błąd był globalny, a nie tylko na polskich serwerach? To lepiej czy gorzej bo nie mogę wydumać?
To że zjechaliście nasz support jak by to oni za to odpowiadali oraz to że jak czytam niektóre wpisy na tym forum to mam wrażenie że to wydarzyło się "tylko" u nas.. Chciałem ta wiadomością uświadomić osoby które o tym nie wiedziały 8>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry