POZIOMY PEREŁ - AWARIA ? co sie dzieje ze znikło kilkadziesiąt poziomów graczom ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7112
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17272

Guest
czyli jak mialem te perle do wczoraj na 4 lvl to to sie rowna 26 lvl Castel??!!!! za takie glupoty to chyba cos z czegos bym wam powyrywal!
a ze nikt planow nie chcial juz w gildii to ja wywalilem, i co teraz? to moja nagroda za pomoc w gildii? za to ze plany dalem zdobyc kolegom i kolezankom???
 

DeletedUser18328

Guest
Mam pytanie czy użytkownicy zrobili ten błąd jeżeli dopuściliście do tego błędu powiniecie wziąć go w swoje straty nikt żadnych botów nie zapuszczał a większość użytkowników nawet o nim nie wiedziała ciekawe co zrobicie ze stratami poniesionymi przez urzytkowników
 

DeletedUser11629

Guest
Przecież to jakaś tragedia... pomijając uwalone poziomy pereł... źle zostały przeliczone zwroty z tej syficznej Wyroczni, czyli sami popełnili błąd, a teraz WSZYSCY gracze stracili miesiące gry, bo co? No brak mi słów, zwyczajnie brak mi słów nieobelżywych na wyrażenie tego, jak głęboka jest głupota Inno, zapewne sięga wprost do jądra ziemi i dlatego mózgi im się przegrzewają...
 

DeletedUser15148

Guest
Czy ktoś kto ma choćby blade pojęcie o jakim błędzie oni w ogóle piszą mógłby mi to wyjaśnić?
 

DeletedUser14806

Guest
tez bym chciał wiedziec na czym polegal ten synny przekręt Stulecia!:)No jak dostałem bana to poproszę chociaż o małą informacje za co!
 

Von Grun

Wicehrabia
Ty Wy nie testujecie tych skryptów zanim je wrzucicie do gry?
Mi zżarło 35 pozomów Arki, a w WD nawet pr nie wrzuciłem.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
mozecie opisac dokladniej jakie go korzysci?
Wyrocznia Delficka miała błędne wartości wymaganych PR na rozbudowę w stosunku do generowanych nagród. Część Graczy wykorzystała to rozwijając ją wielokrotnie (budując ją, rozwijając, a następnie usuwając) tym samym generując nagrody za ich rozwój, który nie wymagał w praktyce niemal żadnych nakładów.
Zamiast dawno przywrócić system pracujecie nad tym? Wychodzicie z założenia, że trzeba rozstrzelać 1000 złodziei, a jak tylu nie ma to dobrać z uczciwych? To jest mniejsze zło które wyrządzacie?
Obawiam się, że w tym wypadku skutki są zdecydowanie dalej idące niż dobranie brakujących do 1000. Przywrócenie jest zdecydowanie bardziej czasochłonne niż skrypt działający w tle, nie jest to kwestia włączenia jednego przełącznika... Niestety..
 

DeletedUser14806

Guest
Aha czy ktoś zwróci mi kasę za diamenty stracone na plany krakena?>>
 

DeletedUser14806

Guest
Nie no trzeba powołać komisje śledzczą bo to wygląda mi na nowe Amber Gold
 

DeletedUser19101

Guest
Nie macie zapisanej kopii zapasowej stanu gry? Straty z tego skryptu są gigantyczne, a uwzględniając PRy w perłach potracone, przeliczenia dzienne itp.wręcz niepoliczalne. Chyba jedyną możliwością jest przywrócenie zapisanego stanu gry... (o ile taki istnieje - chyba istnieją backupy).
 

DeletedUser17272

Guest
@Shelian - ja zrobilem moja DW do 4 lvl jezeli dobrze pamietam, wczoraj z wyprawy wpadlo obserwo wiec wykasowalem ja i postawilem zamiast DW, powiedz mi prosze czy jestem takim zlodziejem ze mi zabraliscie 24 LEVELI CASTEL ?????
 

DeletedUser11683

Guest
Obawiam się, że w tym wypadku skutki są zdecydowanie dalej idące niż dobranie brakujących do 1000. Przywrócenie jest zdecydowanie bardziej czasochłonne niż skrypt działający w tle, nie jest to kwestia włączenia jednego przełącznika... Niestety..

No i dlatego robi się dwie rzeczy przed poważnymi zmianami:
1. testuje, żeby nie było błędów
2. backup, żeby od razu przywrócić jeśli będzie jednak błąd.

Tyle, że akurat Support nie jest za to odpowiedzialny.

Wasza wina jest w tym, że niepotrzebnie pisaliście bzdurne odpowiedzi na zgłoszenia, na odpier... bez przeanalizowania problemu.

I mam nadzieję, że będą też rekompensaty (nie tylko oddanie tego co zabraliście) dla tych, którzy teraz mają pomniejszone zbiory, większe straty w walkach itd. - satysfakcjonujące i proporcjonalne do czasu naprawiania błędu waszych "programistów" (przepraszam, że w tym momencie obraziłem prawdziwych programistów, którzy wiedzą czym jest testowanie i backupowanie).
 

DeletedUser18989

Guest
A nie możecie uruchomić skryptu, też działającego w tle który dołoży mi diamentów? Zawsze tylko zabieracie - może raz dajcie?
 

Von Grun

Wicehrabia
Po prostu skrypt uwalił wszystkie rozwijane peły powyżej 10lvl do stanu z dnia, w którym wprowadzono krakena i WD, przynajmniej w moim przypadku tak to wygląda.
 

DeletedUser16730

Guest
Wyrocznia Delficka miała błędne wartości wymaganych PR na rozbudowę w stosunku do generowanych nagród. Część Graczy wykorzystała to rozwijając ją wielokrotnie (budując ją, rozwijając, a następnie usuwając) tym samym generując nagrody za ich rozwój, który nie wymagał w praktyce niemal żadnych nakładów.

Nie potraficie liczyć, a później karzecie ludzi za oszustwo? Nieprawdopodobne.

I mam nadzieję, że będą też rekompensaty

Już stoją w starterach żeby rekompensować. Wystaw ręce i łap.
 

Von Grun

Wicehrabia
I mam pytanie jeszcze taki małe. O ile dłużej gra będzie się przez ten skrypt uruchamiać?
Edyta:
Wygląda na to, że się nie będzie uruchamiać :p
 

DeletedUser16730

Guest
Nie, im dłużej nad tym myślę tym bardziej mi się to w pale nie mieści. Jakbym piekł chleb i źle skalkulował cenę sprzedając po złotówce to mógłbym zgłosić na policję tych co kupili jako oszustów? Bo wykorzystali moją głupotę?
Przez własną indolencję skazuje się innych na karę? Jak miałbym wyrocznię i widział jakie są zwroty to bym uznał to za dobry interes, a nie za oszustwo. Bo jak ktoś daje ofertę to ja uznaję, że ma mózg, korzysta z niego i wie co robi.
Sami się powinniście wszyscy zbanować! Najlepiej na stałe.
 

DeletedUser14806

Guest
Już tak całkiem na poważnie i na spokojnie , zostaliśmy jawnie i centralnie oszukani a najgorzej oberwało sie tym co wydawali kase na diamenty zeby plany kupować bo to są realne straty w żywej gotówce. Paczki pr , poziomy pereł to straty wirtualne i można to przeżyć ale robienie kogoś w ciula na kase to ociera sie o kodeks karny.
 

DeletedUser17530

Guest
Już tak całkiem na poważnie i na spokojnie , zostaliśmy jawnie i centralnie oszukani a najgorzej oberwało sie tym co wydawali kase na diamenty zeby plany kupować bo to są realne straty w żywej gotówce. Paczki pr , poziomy pereł to straty wirtualne i można to przeżyć ale robienie kogoś w ciula na kase to ociera sie o kodeks karny.

A ty czytałeś w ogóle odpowiedzi w tym temacie? Wszystko zostanie przywrócone tak jak było. Pozostaje teraz jedno pytanie - kiedy?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Już tak całkiem na poważnie i na spokojnie , zostaliśmy jawnie i centralnie oszukani a najgorzej oberwało sie tym co wydawali kase na diamenty zeby plany kupować bo to są realne straty w żywej gotówce. Paczki pr , poziomy pereł to straty wirtualne i można to przeżyć ale robienie kogoś w ciula na kase to ociera sie o kodeks karny.

Nikt nie napisał ze znikło i nie będzie.

Może sytuacja jest napięta, ale troszkę zdrowego rozsądku.
 

DeletedUser14806

Guest
Biedny naiwny...Straty są tak duże jak po ataku hakerskim , do tego dochodzi zaufanie graczy którego juz napewno po takim numerze nie odzyskają.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie, im dłużej nad tym myślę tym bardziej mi się to w pale nie mieści. Jakbym piekł chleb i źle skalkulował cenę sprzedając po złotówce to mógłbym zgłosić na policję tych co kupili jako oszustów? Bo wykorzystali moją głupotę?
Przez własną indolencję skazuje się innych na karę? Jak miałbym wyrocznię i widział jakie są zwroty to bym uznał to za dobry interes, a nie za oszustwo. Bo jak ktoś daje ofertę to ja uznaję, że ma mózg, korzysta z niego i wie co robi.
Sami się powinniście wszyscy zbanować! Najlepiej na stałe.

Balans pereł to nic nowego.
Dodatkowo gra jest produktem który oferuje Inno, nie perły w niej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry