Strategia czy push?

Status
Zamknięty.

DeletedUser15570

Guest
Szczegółowych granic gdzie leży push jednak nie będziemy podawać z prostej przyczyny - jak tylko takowe postawimy, to Gracze zrobią wszystko, żeby się tych granic trzymać, ale równocześnie jak najbardziej "naciągnąć" system.
Dlatego od zawsze, każdy przypadek jest traktowany indywidualnie i dlatego też nikogo nie każemy, jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, czy zasady zostały złamane.

To chyba mowi wszystko, jak sie komus z teamu cos nie spodoba, to upierdzieli gracza pod pretekstem pushu, bo pod niego mozna podciagnac praktycznie kazdego,od gracza ktory dostaje pry od wiochy w zelazie z wymian miedzyswiatowych (to tez push chyba nie?), po gracza z topki ktory dostaje tysiace prow od kolegi arkowicza 80 poziom, to tez mozna uznac za push, wladza absolutna.

Nie ujawnimy prawa bo wiedzielibyscie jak go obejsc, zglos to do Ziobry @siorprajs, bedzie zachwycony pomyslem i argumemtacja.

Edit: Tak @siorprajs, nie da sie stwierdzic ze gracz majacy wioske w poczatkowej epoce, i wrzucajacy perki w perly z jutra albo wyzej to niekoniecznie jest konto do pushu, on zbiera pewnie plany zeby za 50 lat odblokowac od razu 80 poziomow danej perly, serio? :)
 

DeletedUser15966

Guest
wyczerpująca i elokwentna odpowiedź........

To chyba mowi wszystko, jak sie komus z teamu cos nie spodoba, to upierdzieli gracza pod pretekstem pushu, bo pod niego mozna podciagnac praktycznie kazdego,od gracza ktory dostaje pry od wiochy w zelazie z wymian miedzyswiatowych (to tez push chyba nie?), po gracza z topki ktory dostaje tysiace prow od kolegi arkowicza 80 poziom, to tez mozna uznac za push, wladza absolutna.

Nie ujawnimy prawa bo wiedzielibyscie jak go obejsc, zglos to do Ziobry @siorprajs, bedzie zachwycony pomyslem i argumemtacja.
hahahaha taaaak zbyszek miałby dobrego ucznia, napewno otworzył by drzwi do kariery , hahahah
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
@Garrus27 niestety, Twoja argumentacja opiera się na błędnym założeniu, iż Supportowi się "upierdzieli, bo mu się "coś nie podoba". Nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego Supporter miałby sobie z własnej woli dokładać pracy tylko po to, żeby się na kimś wyzłośliwić. Członkowie Teamu są tu po to, aby pomagać, nie zaś bawić się w ZOMO.
Na szczęście jednak, dla niedowiarków istnieje instytucja odwołania - jeśli ktoś uzna, że blokada została nałożona błędnie, zawsze można poprosić o ponowne sprawdzenie przez opiekuna projektu.
 

DeletedUser14806

Guest
yyyy wez sioprajs nie pisz o tej drodze odwołania bo nieznam nikogo kto z tej drogi zawrócił ;)
 

DeletedUser15966

Guest
@Garrus27 niestety, Twoja argumentacja opiera się na błędnym założeniu, iż Supportowi się "upierdzieli, bo mu się "coś nie podoba". Nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego Supporter miałby sobie z własnej woli dokładać pracy tylko po to, żeby się na kimś wyzłośliwić. Członkowie Teamu są tu po to, aby pomagać, nie zaś bawić się w ZOMO.
Na szczęście jednak, dla niedowiarków istnieje instytucja odwołania - jeśli ktoś uzna, że blokada została nałożona błędnie, zawsze można poprosić o ponowne sprawdzenie przez opiekuna projektu.

ZOMO, hmmmm trafne porównanie, chociaz moze za ekspresyjne,ale ponawiam pytanie kto wam swietym z suportu patrzy na łapki:)
 

DeletedUser8110

Guest
@rotszild - A jednak są osoby, którym zostało konto po ponownym sprawdzeniu odblokowane. Tylko że jak to bywa - nie chwalą się tym, a na forum piszą głównie niezadowoleni zablokowani. :)

ZOMO, hmmmm trafne porównanie, chociaz moze za ekspresyjne,ale ponawiam pytanie kto wam swietym z suportu patrzy na łapki:)
Opiekunowie projektu zatrudnieni przez InnoGames. :)
 

DeletedUser15966

Guest
@Garrus27 niestety, Twoja argumentacja opiera się na błędnym założeniu, iż Supportowi się "upierdzieli, bo mu się "coś nie podoba". Nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego Supporter miałby sobie z własnej woli dokładać pracy tylko po to, żeby się na kimś wyzłośliwić. Członkowie Teamu są tu po to, aby pomagać, nie zaś bawić się w ZOMO.
Na szczęście jednak, dla niedowiarków istnieje instytucja odwołania - jeśli ktoś uzna, że blokada została nałożona błędnie, zawsze można poprosić o ponowne sprawdzenie przez opiekuna projektu.

opublikuj słuzbowy meil do tego opiekuna projektu. chetnie do niego napisze i posle pare screenów ora odpowiedzi meilowych własnie swietych z suportu.
 

DeletedUser14806

Guest
Wymiany miedzyświatowe albo powinny byc jasno określone co można a czego niemożna albo natychmiast zakazane bo tak jak napisał Ricki jedni wymieniaja i maja sie dobrze ktos inny zacznie wymieniac podobnie i natychmiast dostanie bana bo wy sobie indiwidualnie podchodzicie do kazdego przypadku. Albo cos jest albo tego niema.
 

DeletedUser15570

Guest
@Garrus27 niestety, Twoja argumentacja opiera się na błędnym założeniu, iż Supportowi się "upierdzieli, bo mu się "coś nie podoba". Nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego Supporter miałby sobie z własnej woli dokładać pracy tylko po to, żeby się na kimś wyzłośliwić. Członkowie Teamu są tu po to, aby pomagać, nie zaś bawić się w ZOMO.
Na szczęście jednak, dla niedowiarków istnieje instytucja odwołania - jeśli ktoś uzna, że blokada została nałożona błędnie, zawsze można poprosić o ponowne sprawdzenie przez opiekuna projektu.

Czyli gramy z zalozeniem i wiara, ze jak wnerwie supportera na przyklad na forum, to ten nie przeswietli mi konta i nie znajdzie przypadkiem, oczywiscie, pusha? Mam wierzyc ze wladza majac narzedzia do zemsty, z nich nie skorzysta.

Piszesz o drodze odwolania, na co, na prawo ktorego nie znam, bo go nie chcecie podac? Jak mam sie odwolac od pusha, kiedy nie wiem, kiedy on nastepuje?
 

DeletedUser8110

Guest
opublikuj słuzbowy meil do tego opiekuna projektu. chetnie do niego napisze i posle pare screenów ora odpowiedzi meilowych własnie swietych z suportu.
Nie ma takowej potrzeby, wystarczy iż zawrzesz swoje wątpliwości w zgłoszeniu do Supportu o tytule "do opiekuna projektu". :)
 

DeletedUser15966

Guest
.... które nigdy nie dotrze do tego opiekuna, zapomniałas dodac siorprajs, hahahah
 

DeletedUser14806

Guest
Tu niechodzi zeby sobie cos wytykac i robic uwagi bo szkoda na to czasu i energi , gracze chcieli by jasnych zasad a nie komuny i władzy która jak coś sie nie spodoba to znajdzie haka, jesli wymiany sa legalne to w jakich granicach jesli niepotraficie tych granic podac to wprowadzic zakaz i bedzie świety spokój , bo wielu graczy czuje sie naprawde jak frajerzy i boja sie wymienic chodz by 10 pr zeby jakis zawistnik nienapisał zgłoszenia i ktos ma po koncie które budował 3-4 lata.
 

DeletedUser15966

Guest
Czyli gramy z zalozeniem i wiara, ze jak wnerwie supportera na przyklad na forum, to ten nie przeswietli mi konta i nie znajdzie przypadkiem, oczywiscie, pusha? Mam wierzyc ze wladza majac narzedzia do zemsty, z nich nie skorzysta.

Piszesz o drodze odwolania, na co, na prawo ktorego nie znam, bo go nie chcecie podac? Jak mam sie odwolac od pusha, kiedy nie wiem, kiedy on nastepuje?
ide o zakład ze nasze konta juz są przeswietlane :)

Tu niechodzi zeby sobie cos wytykac i robic uwagi bo szkoda na to czasu i energi , gracze chcieli by jasnych zasad a nie komuny i władzy która jak coś sie nie spodoba to znajdzie haka, jesli wymiany sa legalne to w jakich granicach jesli niepotraficie tych granic podac to wprowadzic zakaz i bedzie świety spokój , bo wielu graczy czuje sie naprawde jak frajerzy i boja sie wymienic chodz by 10 pr zeby jakis zawistnik nienapisał zgłoszenia i ktos ma po koncie które budował 3-4 lata.

tworzenie kont 3-4 lata to jedno ale sa jeszcze gracze którzy po za tym ze grają po kilka lat , utrzymuja tę gre bo graja za realne pieniądze, oni takze pewnie z dusza na ramieniu patrza czy moga wymienic sobie punkty z kolega ktory gr na innym swiecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wymiany miedzyświatowe albo powinny byc jasno określone co można a czego niemożna albo natychmiast zakazane bo tak jak napisał Ricki jedni wymieniaja i maja sie dobrze ktos inny zacznie wymieniac podobnie i natychmiast dostanie bana bo wy sobie indiwidualnie podchodzicie do kazdego przypadku. Albo cos jest albo tego niema.
to wyobraź sobie podejście zbiorowe do tematu :mad: wtedy 70 % graczy wszystkich światów ... cyk blokada konta na czas zbiorowej analizy słuszności wymiany !
oczywistym jest że kazdy przypadek jest indywidualnie analizowany , ten co ma czyste sumienie ma w nosie taką analize bo wie że to jedynie nieprzewidziana upierdliwość w grze , ten co ma coś tam coś tam ;) to fakt ! są powody do obaw :p
 

DeletedUser8110

Guest
Bardzo mi przykro @sensei strong , ale jeśli będziesz z góry zakładać zawsze, iż Team jest przeciwko Graczom, to niestety nie jestem w stanie napisać nic co by ten fakt zmieniło. Nie jest to jednak prawda i osoby, które są członkami Teamu są sprawdzone, zaufane i nie dołączyły do Teamu po to, aby uprzykrzać życie Graczy.

Rozumiem, że Gracze chcieliby znać konkretne granice i konkretne liczby typu "czy jak wpłacę 20 PR dziennie do Perły XYZ a 5 w swoje drzewko to jest już push?". Nie planujemy jednak podawać takowych.

Mogę jedynie powtórzyć - jeśli ktoś gra aktywnie na światach, na których się wymienia, to nie ma powodów do obaw. Obowiązująca definicja pushu jest podana w zasadach gry:
Konto pushujące, jest to konto użytkowane głównie w celu pomocy innym kontom, podczas gdy inne elementy gry są zaniedbywane. Oznacza to, że nie jest dozwolone używanie konta wyłącznie w celu wspierania rozwoju innego konta, lub świadome otrzymywanie jakiegokolwiek wsparcia z takiego konta.
 

DeletedUser14806

Guest
Czyste sumienie? Podaj mi definicje tego sumienia w tej grze , gdzie zaczyna sie i kończy czyste sumienie w tej grze a dam ci 100 pr w wybrana perłe;P
 

DeletedUser12625

Guest
Prawie jak w tv podczas oglądania rozmowy z jakimś politykiem.
- Co Pan sądzi że lecznicza marihuana powinna być dozwolona?
- Uważam że głównym problemem jest TK.
Wychodzi na to, jak już wyżej pisano, że uczciwy gracz który się boi stracić konta budowanego przez lata zostanie w tyle za kimś, kto sobie wymienia PR między światami co jest samo w sobie dziwne..
 

DeletedUser

Guest
Bardzo mi przykro, ale jeśli będziesz z góry zakładać zawsze, iż Team jest przeciwko Graczom, to niestety nie jestem w stanie napisać nic co by ten fakt zmieniło. Nie jest to jednak prawda i osoby, które są członkami Teamu są sprawdzone, zaufane i nie dołączyły do Teamu po to, aby uprzykrzać życie Graczy.

Rozumiem, że Gracze chcieliby znać konkretne granice i konkretne liczby typu "czy jak wpłacę 20 PR dziennie do Perły XYZ a 5 w swoje drzewko to jest już push?". Nie planujemy jednak podawać takowych.

Mogę jedynie powtórzyć - jeśli ktoś gra aktywnie na światach, na których się wymienia, to nie ma powodów do obaw. Obowiązująca definicja pushu jest podana w zasadach gry:
Każdy świadomy gracz wymieniając pkt między światami , zdaje się , że z nazwy jest świadomym graczem ?
 

DeletedUser15966

Guest
Prawie jak w tv podczas oglądania rozmowy z jakimś politykiem.
- Co Pan sądzi że lecznicza marihuana powinna być dozwolona?
- Uważam że głównym problemem jest TK.
Wychodzi na to, jak już wyżej pisano, że uczciwy gracz który się boi stracić konta budowanego przez lata zostanie w tyle za kimś, kto sobie wymienia PR między światami co jest samo w sobie dziwne..
Najlepszy przykład, który oddaje tę sytuacje to ostatnia dyskusja na temt odczytania apelu poległych po Smolenskiem, podczas obchodów rocznicy powstania, maciarewicz swoje nie przejmujac sie powstancami , a powstancy ztrwozeni ze nie bedzie wojska swoje, to jest własnie dyskusja nasz ze swietymi z suportu......
 

DeletedUser12625

Guest
No ale ani na to, ani na to drugie nie mamy wpływu jak widać i zostaje nam tylko patrzenie na to jak czytany jest apel smoleński i na to jak innym rosną poziomy pereł dzięki wymianie między światem A i B.
 

DeletedUser

Guest
No ale ani na to, ani na to drugie nie mamy wpływu jak widać i zostaje nam tylko patrzenie na to jak czytany jest apel smoleński i na to jak innym rosną poziomy pereł dzięki wymianie między światem A i B.
masz jakieś opory przed rozpoczęciem takiej dozwolonej regulaminem wymiany między światowej ?
ja nie , bo wymieniam ze sprawdzonymi graczami i to nie przez support a przeze mnie bo obserwuję czy się rozwijają , czy pierdylion lat katują żelazo :p
 

DeletedUser15966

Guest
moze na maciarewicza nie mamy duzego wpływu ale na to co sie dzieje tutaj, mamy, jedynie narazenie sie na utratę konta powstrzymuje wielu aby mówić w oczy tym co pushuja i tym co na to pozwalaja, a moze sami maja z tego jakieś profity.... jak wspomniany tu stazysta koziejakis tam.... tylko jak mówie kto sprawdzi ich swietych z suportu, opiekun projektu , który pewnie wiekszości zgłoszen nie otrzymuje bo jak napisała swieta z suportu aby do niego napisac trzeba pisac do suportu.... i koło sie zamyka....
 

DeletedUser

Guest
moze na maciarewicza nie mamy duzego wpływu ale na to co sie dzieje tutaj, mamy, jedynie narazenie sie na utratę konta powstrzymuje wielu aby mówić w oczy tym co pushuja i tym co na to pozwalaja, a moze sami maja z tego jakieś profity.... jak wspomniany tu stazysta koziejakis tam.... tylko jak mówie kto sprawdzi ich swietych z suportu, opiekun projektu , który pewnie wiekszości zgłoszen nie otrzymuje bo jak napisała swieta z suportu aby do niego napisac trzeba pisac do suportu.... i koło sie zamyka....
proponuję zgłębić definicje słowa push , to wiele ci wyklaruje ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry