Wyłączenie GvG, nowe Najazdy Gildyjne - komentarze

S ł a w e k

Szlachcic zagrodowy
myśle ze problem nie jest "nie potrafi", tylko "nie chce"
po porstu stwierdzili ze lvl 100 to będzie maks i tyle. Możliwe, że już nigdy nie zwiększą.

poziomy chyba nie mają być ściete, a bonusy. mysle ze dalej zostaniemy na 100 lvl.
Proszę zapoznaj się z tym co chcą wprowadzić co zrobić z poziomami, co z bonusami zamiast gdybać i pisać głupoty . Mam wrażenie że nie przeczytałeś wklejki którą zrobiłem, a przynajmniej tak wnioskuje po Twojej odpowiedzi.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Proszę zapoznaj się z tym co chcą wprowadzić co zrobić z poziomami, co z bonusami zamiast gdybać i pisać głupoty . Mam wrażenie że nie przeczytałeś wklejki którą zrobiłem, a przynajmniej tak wnioskuje po Twojej odpowiedzi.

"Wszystkie poziomy gildii po 65 poziomie nie będa zapewniać lepszych bonusów. Poziom 100 zostanie maksymalnym poziomiem."

Gdzie tu widzisz ścięcie poziomów?

O pozostałych kwestiach prawie nic nie jest napisane. Twoje marudzenie, że potencjał się zmarnuje "zebrany na zapas"

ale odpowiem po kolei na każdy punkt ;)

1. Poziomy gildii maja być ścięte do 65, mimo to wzrośnie do 40% prędkość szkolenia wojsk w Alcatraz i nie tylko oraz wzrośnie liczba PR z oszałamiającej ilości 12 do powalającej ilości 20, co ma być jak rozumiem jakąś namiastką nagrody.

JW. max lvl będzie 100. Ostatnie ulepszenie nagród będzie na 65 lvl - poziomy 66-100 będą "puste"

2. Co stanie się z potencjałem nadmiarowym zebranym ponad 100 poziom gildii który np. moja gildia zbiera już od 3 lat licząc ze po odblokowaniu poziomu 100 doliczyłby się on jak poprzednio to czyniono ???? Czy może niepotrzebnie się niepokoję tą niedoróbką i zostanie on podobnie dodany po ścięciu do 65 poziomu i wyznaczy nowy poziom gildii tak jak to miało miejsce podczas podwyższania limitu poziomów wcześniej ???

Nie wiadomo. Po prostu sobie będzie?

3. Po co mamy zbierać kolejne poziomy gildii i jaki to ma sens skoro z tekstu wynika że powyżej 65 poziomu nie ma kolejnych bonusów ???
To takie 3 wątpliwości co do zmian na szybko .

Nie wiem. Nie jest to aż tak istotna funkcja xD potencjał zbiera sie sam, raczej nikt nie skupia się na tym zbytnio. Kolejnych poziomów niż 100 nie będzie. Sensu lvl gildii też nie będzie powyżej 65 - straaaaszne.

4. Czy naprawdę nikt z programistów nie potrafi zaimplementować odblokowania 100 poziomu i dodać za kolejne postępy w tej dziedzinie sensownych bonusów , oprócz przyspieszenia szkolenia ???

Po prostu nie chcą tego robić.


Jeszcze co do nagród gildii. Nie wiem co was dziwi, ze są ****iane, jak dla IG dużą nagrodą jest 20 PR za zmiane epoki, GIGANTYCZNA paczka medali - 50k etc, te nagrody są pod typowych casuali, którzy są przeszczęśliwi nawet z darmowych 50 PR. Dla nas jest to kropla w morzu, ale niestety IG nie będzie bsalansować gry pod ten 1% graczy (a szkoda bo powinni)
 

S ł a w e k

Szlachcic zagrodowy
Zjazd z 100 na 65 to jest ścięcie poziomu gildii o 35 poziomów (nie kumasz) ?, a nastepnie znów mamy to robić do 100. 100 poziom zdobyliśmy 3 lata temu, czemu wiec nie odblokować do 200 i dodać zgromadzonego potencjału zapasowego tym gildiom które go mają . Brak nowych bonusów za kolejne zdobywanie poziomów aż do 100 jest bez sensu ponieważ w imię czego to robić, biorąc pod uwagę ze gra w ofercie posiada za wykonywanie pewnych aspektów gry budynki nagrodowe zbierające potencjał jest to strasznie słabe.
Wbrew temu co piszesz zdobywanie poziomów jest/była to dość ważna funkcja ponieważ jako jedyna pozwala przyspieszać produkcje wojsk (szczególnie w odniesieniu do Alca) których zawsze mało a gildie wojujące wręcz wymagały w mieście pewnej ilości budynków zbierających potencjał.
Stąd interesuje mnie w tym kontekście właśnie sprawa zapasowego zebranego już potencjału oraz jednak nagradzania za kolejne poziomy w podobnym stylu jak dotychczas. No ale widocznie nie potrafią tego zaimplementować, bo im się cała ta gra rozwali przy wyłączaniu GvG i kombinują jak konie pod górę.
Generalnie Twoje odczucia mnie nie interesują zbytnio Junior , nie potrzeba też mi recenzenta tego o co pytam. Interesuje mnie opinia tych którzy mogą coś na ten temat wiedzieć zamiast Twojej "wszechwiedzy" i wszechklakierowania w każdym poście. Odpuść więc sobie Twoje co Ci się wydaje.
Pozdrawiam
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Zjazd z 100 na 65 to jest ścięcie poziomu gildii o 35 poziomów (nie kumasz) ?, a nastepnie znów mamy to robić do 100. 100 poziom zdobyliśmy 3 lata temu, czemu wiec nie odblokować do 200 i dodać zgromadzonego potencjału zapasowego tym gildiom które go mają . Brak nowych bonusów za kolejne zdobywanie poziomów aż do 100 jest bez sensu ponieważ w imię czego to robić, biorąc pod uwagę ze gra w ofercie posiada za wykonywanie pewnych aspektów gry budynki nagrodowe zbierające potencjał jest to strasznie słabe.
Wbrew temu co piszesz zdobywanie poziomów jest/była to dość ważna funkcja ponieważ jako jedyna pozwala przyspieszać produkcje wojsk (szczególnie w odniesieniu do Alca) których zawsze mało a gildie wojujące wręcz wymagały w mieście pewnej ilości budynków zbierających potencjał.
Stąd interesuje mnie w tym kontekście właśnie sprawa zapasowego zebranego już potencjału oraz jednak nagradzania za kolejne poziomy w podobnym stylu jak dotychczas. No ale widocznie nie potrafią tego zaimplementować, bo im się cała ta gra rozwali przy wyłączaniu GvG i kombinują jak konie pod górę.
Generalnie Twoje odczucia mnie nie interesują zbytnio Junior , nie potrzeba też mi recenzenta tego o co pytam. Interesuje mnie opinia tych którzy mogą coś na ten temat wiedzieć zamiast Twojej "wszechwiedzy" i wszechklakierowania w każdym poście. Odpuść więc sobie Twoje co Ci się wydaje.
Pozdrawiam
nigdzie nie jest napisane ze obniżą poziomy gildii.
Napisali, że max bonusy będą od 65 lvl i tyle. Ty i ja mamy 100 lvl gildii i tu sie nic nie zmieni.

Ja to rozumiem tak, że zmieniają jedynie bonusy, tak ze max bonusy będą przy 65 lvl i tyle.

Ty to rozumiesz tak ze 100 lvl stanie sie 65, a co z tymi co teraz maja 65? spadną o 35 poziomów? Moim zdaniem to z tego co wkleiłeś nie wynika.

Po porstu Ci co mają 100 lvl nic nie zyskają, a Ci co teraz mają 65 lvl, nagle dostaną full bonusy.
Wbrew temu co piszesz zdobywanie poziomów jest/była to dość ważna funkcja ponieważ jako jedyna pozwala przyspieszać produkcje wojsk (szczególnie w odniesieniu do Alca) których zawsze mało a gildie wojujące wręcz wymagały w mieście pewnej ilości budynków zbierających potencjał.
zaraz sie zleci wataha typów i Ci będzie udowadniac ze wojska przybywa ;D <to akurat dramat xd>
Generalnie Twoje odczucia mnie nie interesują zbytnio Junior , nie potrzeba też mi recenzenta tego o co pytam. Interesuje mnie opinia tych którzy mogą coś na ten temat wiedzieć zamiast Twojej "wszechwiedzy" i wszechklakierowania w każdym poście. Odpuść więc sobie Twoje co Ci się wydaje.
i na forum tego szukasz? niby kto ma tu Ci odpisać xD supporter Ci odpisze tyle co jest w ogłoszenia - bo nie mogą więcej mówić co jest oczywiste
<pssst może się skuszą i mi na złość zrobią na odwrót i odpiszą :p>
 

S ł a w e k

Szlachcic zagrodowy
+1? ;)

Tak samo, jak nie ma sensu zbieranie potencjału gildii, jak już się ma 100 lvl. Bo co? Bo ranking i mierzenie kutasów*?

* - odniesienie do serialu 1670 i tego, co nazywało się kutasem w tamtych czasach, więc nie chodzi o męskiego członka
Oczywiście że zbiórka potencjału miała sens nawet przy maksymalnym poziomie bo po jego odblokowaniu, został on doliczony i gildia wpadała na poziom odpowiedni do zgromadzonej ilości ponad zablokowane poziomy, a wiec uzyskiwała kolejne bonusy niejako z automatu. Stąd słaba jest zapowiedź braku kontynuacji takich nagród za awans poziomu , a głównie prędkości szkolenia oddziałów. których nigdy dość, biorąc pod uwagę że Inno przewiduje nagrody za wydarzenia które zbierają potencjał dla gildii, a w tym wypadku stają się nic nie warte Słoniowe cytadele etc etc .

nigdzie nie jest napisane ze obniżą poziomy gildii.
Napisali, że max bonusy będą od 65 lvl i tyle. Ty i ja mamy 100 lvl gildii i tu sie nic nie zmieni.

Ja to rozumiem tak, że zmieniają jedynie bonusy, tak ze max bonusy będą przy 65 lvl i tyle.

Ty to rozumiesz tak ze 100 lvl stanie sie 65, a co z tymi co teraz maja 65? spadną o 35 poziomów? Moim zdaniem to z tego co wkleiłeś nie wynika.

Po porstu Ci co mają 100 lvl nic nie zyskają, a Ci co teraz mają 65 lvl, nagle dostaną full bonusy.

zaraz sie zleci wataha typów i Ci będzie udowadniac ze wojska przybywa ;D <to akurat dramat xd>

i na forum tego szukasz? niby kto ma tu Ci odpisać xD supporter Ci odpisze tyle co jest w ogłoszenia - bo nie mogą więcej mówić co jest oczywiste
<pssst może się skuszą i mi na złość zrobią na odwrót i odpiszą :p>
Jakby nie było nawet gdy zostanie dla nas 100 lvl z prędkością szkolenia 40% to jak rozumiem taki sam bonus będzie mieć lvl 65, czemu więc wiodące gildie mają być pokrzywdzone kosztem "ogórków" które to za nic nie robienie lub niewiele otrzymją to samo w wyniku tych zmian ?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Jakby nie było nawet gdy zostanie dla nas 100 lvl z prędkością szkolenia 40% to jak rozumiem taki sam bonus będzie mieć lvl 65, czemu więc wiodące gildie mają być pokrzywdzone kosztem "ogórków" które to za nic nie robienie lub niewiele otrzymją to samo w wyniku tych zmian ?
to już jest słuszne pytanie i z takim się mogę zgodzić.

Aczkolwiek chodzi tu raczej o to, że nowe gildie będą miały mniej możliwości zdobycia potencjału i dlatego taką opcje wybrali.

Bo Ci co mają 100 lvl mają bonus do tego co ciągneliśmy z GvG. GPC daje mało (w porównaniu do GvG), wyprawy także.
Więc tu chodzi niejako o zbicie "łącznego" potrzebnego potencjału do odblokowania max bonusów.
 
Do góry