Wyłączenie GvG, nowe Najazdy Gildyjne - komentarze

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
no to użyłaś zawężonej definicji. w słownikach funkcjonuje jeszcze dodatkowo jako « stan zamieszania, zamęt, gmatwanina ». czyli to, co otrzymujemy w opisach budynków
a na czym ten zamet polega?
Interesuja Cie dwie statsy - atak w GPC
Obrona w WG.

Całą reszta jest mniej istotna.
 

Don Flamingo

Baronet
nie da się walczyć z bociarnią używającą wspomagaczy do zakładania auto-obli, wyłączcie ten tryb w pierony :D
 
Ostatnia edycja:

Auraya

Hrabia
a na czym ten zamet polega?
Interesuja Cie dwie statsy - atak w GPC
Obrona w WG.

Całą reszta jest mniej istotna.
no wiec na tym polega, że do tej pory istotne były dwie statystyki. po wprowadzeniu wg5 doszły dwie. ale wszystkie ogólne.
za chwilę może się okazać, że istotnych będzie 12-16. jesli dobrze pamietam, w nadchodzącym evencie zimowym budynki maja 5 bonusów wojskowych, ale nie każdy te same. budynków bez liku, nie podobna ich spamiętać bez jakiegoś arkusza pod ręką, a co, który daje i skąd wziąć na niego fragmenty to już encyklopedie trzeba miec. zakładam, że nowa rozgrywka wprowadzi jeszcze jakies budynki-nagrody. oczywiście tymczasowe i we fragmentach
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
no wiec na tym polega, że do tej pory istotne były dwie statystyki. po wprowadzeniu wg5 doszły dwie. ale wszystkie ogólne.
za chwilę może się okazać, że istotnych będzie 12-16. jesli dobrze pamietam, w nadchodzącym evencie zimowym budynki maja 5 bonusów wojskowych, ale nie każdy te same. budynków bez liku, nie podobna ich spamiętać bez jakiegoś arkusza pod ręką, a co, który daje i skąd wziąć na niego fragmenty to już encyklopedie trzeba miec. zakładam, że nowa rozgrywka wprowadzi jeszcze jakies budynki-nagrody. oczywiście tymczasowe i we fragmentach
dla mnie dalej istotnę są tylko 2 xd
czerwony atak do gpc, niebieskie do wg
nie podobna ich spamiętać bez jakiegoś arkusza pod ręką, a co, który daje i skąd wziąć na niego fragmenty to już encyklopedie trzeba miec.
to sie nazywa granie w gre. Kto kojarzy co ma w eq to fajnie, kto nie to musi go scrolować. Niczym się to nie rozni od ogarniania itemów w innych grach,
A gwarantuje, że raz przeczytasz porównasz z innymi i już wiesz czy chłam czy nie i czy zwracać na niego uwagę czy nie
 

- Ogi -

Rycerz
Będzie obowiązywał swego rodzaju "abonament", bo na telefonach FoE jest ciężko grywalne w takiej postaci, jak teraz. Ilu graczy wtedy zostanie? Mam nadzieję, że za projekt odpowiedzialny jest fachowiec, chociaż to może tylko naiwna wiara w rozsądek i profesjonalizm ludzi, z których usług korzystam.
Mam hobby za które płacę i wymagam jakości. W foe pisałam się na darmową grę online więc tylko wzdycham jak po aktualizacji gra przelogowuje się co chwilę albo jak kręci się kółko po każdej walce na gpc. Pojawienie się funkcji z których nie będzie można korzystać bez płacenia albo płatnej subskrypcji zdecydowanie będzie oznaczało koniec gry dla mnie.
 

Venom24h

Szlachcic zagrodowy
Jakim końcu gry o czym Wy piszecie. Koniec będzie z bociarstwem, koniec z multi kontami (znam jedną gildię "szczycącą" walką na GVG a gdzie 2 osoby posiadają kilkanaście multi kont i chyba z 6 multi gildii).
nie potrafiono sobie poradzić z różnej maści kilkaczami, multi nieśmiertelne. To wreszcie nadejdzie zmiana która zmiecie to wszystko do kosza. Czekałem na od kilku miesięcy, mając tylko nadzieję że nie spartolą na maxa gildyjnych rajdów Pewnie będzie to kolejny skok na kasę ale trudno nie wszystko trzeba kupić. Za to będzie wreszcie uczciwie, nie ranking gildii ktora ma najlepsze programy lub która ma najwięcej multi żeby się zabezpieczyć tylko normalna gra.
Sam grając na GVG od x lat cieszę się że koniec będzie bagna, wyzwisk na czacie, nieskutecznych prób pisania do suppa ktory na wszystko ma jedną i tą samą odpowiedź.
dokładnie się zgadzam FoE spadło na psy bo nie jest wstanie zapanować nad tym syfem. O czym tu mowa? o tym jaka silna jest gildia?? śmiech na sali i żenada to mało powiedziane. Jakim trzeba być ułomem żeby pozwolić na to, aby gra sterowała twoim zyciem. Tym trzeba sie zajac. Boty -support nic, Miltikonta na gvg - suport nic; multigildie - suport nic
wiec po co ten suppport. Foe Wspiera tylko oszustów i uczy jak należy oszukiwać aby dopiąc swego. Też sie ciesze że zamykają ten syf, ale chociaż sie mogli przyznać co jest prawdziwym powodem, bo napewno nie "przestarzałość' bo to nikomu nie przeszkadzało, a bardziej ilosć skarg i totalny brak zaradności ze strony FOE a jak dla mnie sprwa prosta powstała pseudo gildia dzialająca na rzecz gildii w ktorej sie było poprzednio = wywalenie z gry i likwidacja gildii taka powinna być kara dla oszołomów. A gpc? nic lepszego Foe coś wymysliło i co? jak zwykle w d... ja juz dawno do Foe pisałem że ode mnie już nie zobaczą ani złotówki za wprowadzanie dyskryminacji najpierw w postaci tego że w evencie nie wszyscy mieli dwie skrzynie a potem poprzez bonusy przy codzinnym logowaniiu. Testy AB tłumaczą, a może nie udolność ? to bardzije pasuje bo jak inaczej to okreslić na jakiej podstawie ktos otrzymuje a drugi traci to własnie jest dyskryminacja. No ale support jak zwykle odpowiada to co umie, czyli nic...... i zgadzam sie z innymi wypowiedziami że FOE leci na dno i to jest koniec o tym tez w grze mowiłem juz od roku że to poczatek konca gry. Brawo Foe za zniechecenie do gry wielu naprawde dobrych oddanych graczy, wpsirajcie dalej idiotów bo od nich napewno macie sporo kasy :p czylli jako to śpiewało LAdy Pank - mniej niz zerooooo

Oczywiście lepiej zamknąć gvg i zastąpić go mechaniką która pochłonie setki tysiecy diaaxów które trzeba będzie kupić bo studnie w eventaach zostały już wyrzucone XD Bravo Inno!!! GvG powinno zostać i powinno zostać zmodernizowane : :a nie olewane: Nie dajecie sobie rady z botami co widać codziennie na gvg to lepiej usunąć gvg i podać powody bezsensowne XD
no a jaki jest sens grac gdzie dominują bociarze i multikonta i tez niektorzy sie o tym chwalą. Do niczego to nie zmierza a wręcz prowadzi tylko w jedna strone do upadku. Natomiast trzeba spojrzeć na to inaczej. Trzeba powiedziec otwarcie że żal takich ludzi co w zyciu nie mają żadnych osiągniec i szukają spełnienia w wirualnym świecie. Niski poziom inteligencji i brak dostosowania społecznego ot cechy takich ludzi. A jak zadasz takiemu pytanie po co walczysz to powie, że chce być top1. Nasówa sie zatem pytanie co ci da Top1? medal? pieniadze? nagrode? bo jak można wygrac w grze w ktorej nie ma końca? i nagle zdobywa top 1 a potem gildia sie wali i tyle z tego topu było. Dlatego takim ludziom nalezy sie współczucie, a najlepiej terapia i brak dostepu do neta :D:D:D
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
A jak zadasz takiemu pytanie po co walczysz to powie, że chce być top1.
odchodząc od sposobu zdobycia, bo dla serwera zawsze top 1 oszukuje <takie mam ostatnio wrażenie xD>
to co jest złego z aspiracji w grze online? Sport jak każdy inny, rywalizacja jak każda inna
Co da Ci top 1 w lidze na osiedlu w noge (czasem jakieś osiedla robią takie rzeczy dla młodych), albo wygranie turnieju w szkole?

Jest coś takiego w życiu jak frajda? radość? liczy się tylko "wymierność" osiągnięcia? Smutne troche co piszesz xd
 

Zoltar64

Szlachcic
odchodząc od sposobu zdobycia, bo dla serwera zawsze top 1 oszukuje <takie mam ostatnio wrażenie xD>
to co jest złego z aspiracji w grze online? Sport jak każdy inny, rywalizacja jak każda inna
Co da Ci top 1 w lidze na osiedlu w noge (czasem jakieś osiedla robią takie rzeczy dla młodych), albo wygranie turnieju w szkole?
Jeżeli szukać analogi do sportu, to jak ktos stosuje doping (bot) jest dyskryminowany niejednokrotnie dożywonio, odbierane mu są nawet medale.
Nie spotkałem się jeszcze z tym aby komuś zamknięto konto za bota, albo żeby Gildii odebrano coś za te tzw multi...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Jeżeli szukać analogi do sportu, to jak ktos stosuje doping (bot) jest dyskryminowany niejednokrotnie dożywonio, odbierane mu są nawet medale.
Nie spotkałem się jeszcze z tym aby komuś zamknięto konto za bota, albo żeby Gildii odebrano coś za te tzw multi...
a co ma piernik do wiatraka? xd
odnosilem sie do goscia co negował sens walki o top 1 bo to tylk ogierka i co to ma być, zyjmy w realu, wiec wytlumaczylem ze nie widze róznicy bo frajda i ambicja moze byc wszedzie.
co ma to do botów czy łamania zasad i kar xd
 

marimlub

Szlachcic zagrodowy
Czy po zlikwidowaniu -zamknięciu GVG, gildie otrzymają zwrot surowców, które maja ulokowane w sekach ?
 

niepokorny76

Szlachcic
Halo obsługa!
Są już jakieś przecieki? Wiadomo już kiedy nastąpi likwidacja GvG? Plotki chodzą, że 11 grudnia ale to chyba na becie?
Wiadomo już coś o tych nowych najazdach? Jakie są założenia? Jak to będzie wyglądało?
 

Urielek

Baron
Ex-Team
Ja znam ploteczki ale się nimi nie podziele :b

A oficjalnych czy mniej oficjalnych nie ma, póki co pozostaje czekać na 11 grudnia i na reakcję graczy, bo jeśli najazdy okażą się skopane i doprowadzą do odpływu graczy no to nie wydarzy sie to zbyt szybko
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Ja znam ploteczki ale się nimi nie podziele :b

A oficjalnych czy mniej oficjalnych nie ma, póki co pozostaje czekać na 11 grudnia i na reakcję graczy, bo jeśli najazdy okażą się skopane i doprowadzą do odpływu graczy no to nie wydarzy sie to zbyt szybko
11 grudnia nie będzie rajdów. 11 grudnia usuwają gvg z serwerów beta. Rajdy mają wejsc po 1-2 miesiącach.
 

.LEGIONISTA.

Szlachcic zagrodowy
Po co wprowadzacie beznadzejne zmiany ranne jednostki po prawej wymieszane to wszystko po srodku nic nie widac tragedia jest niby dobrze a jest gorzej az sie odechciewa grac naprawde gdybym mial grac od nowa w ta gre nigdy bym nie zaczynal czlowiek tylko tu siedzi bo szkoda lad zasiedzial sie zmiana z rannymi jednostaki beznadzieja oczoplsu mozna dostac zrobcie cos z tym
 

Saszyk

Szlachcic zagrodowy
to powodzenia w realu bądź innej gierce
jeżeli nazywasz "elementem gry dla którego się grało "zajęte mapy i tylko uwolnienie i zajecie sektorów po restarcie , to faktycznie może poszukaj innej gry , bo to faktycznie na tym tylko trzymało się całe FoE ....

Jeżeli szukać analogi do sportu, to jak ktos stosuje doping (bot) jest dyskryminowany niejednokrotnie dożywonio, odbierane mu są nawet medale.
Nie spotkałem się jeszcze z tym aby komuś zamknięto konto za bota, albo żeby Gildii odebrano coś za te tzw multi...
a jak można zabrać samemu sobie ? jak można ukarać siebie ? nie zapominajcie ze w suporcie do którego piszecie skargi siedzą ludzie którzy grają w tą grę i nią zarządzają , wiec o czym tutaj rozmawiać ...
 

Dixaroc

Baron
a jak można zabrać samemu sobie ? jak można ukarać siebie ? nie zapominajcie ze w suporcie do którego piszecie skargi siedzą ludzie którzy grają w tą grę i nią zarządzają , wiec o czym tutaj rozmawiać ...
O elementarnej ludzkiej uczciwości, ale przecież takich postaw nikt w żadnej szkole nie uczy, a i polska mentalność niestety nie pasuje do tego.
 

S ł a w e k

Szlachcic zagrodowy
Wobec wieści na Becie zamieszczam taki obrazek z tłumaczonym automatycznie tekstem i nasuwają się pytania głownie z zamieszaniem dotyczącym odblokowania a raczej zabrania poziomów gildii, które być może znają supporterzy lub moderatorzy :
1. Poziomy gildii maja być ścięte do 65, mimo to wzrośnie do 40% prędkość szkolenia wojsk w Alcatraz i nie tylko oraz wzrośnie liczba PR z oszałamiającej ilości 12 do powalającej ilości 20, co ma być jak rozumiem jakąś namiastką nagrody.
2. Co stanie się z potencjałem nadmiarowym zebranym ponad 100 poziom gildii który np. moja gildia zbiera już od 3 lat licząc ze po odblokowaniu poziomu 100 doliczyłby się on jak poprzednio to czyniono ???? Czy może niepotrzebnie się niepokoję tą niedoróbką i zostanie on podobnie dodany po ścięciu do 65 poziomu i wyznaczy nowy poziom gildii tak jak to miało miejsce podczas podwyższania limitu poziomów wcześniej ???
3. Po co mamy zbierać kolejne poziomy gildii i jaki to ma sens skoro z tekstu wynika że powyżej 65 poziomu nie ma kolejnych bonusów ???
To takie 3 wątpliwości co do zmian na szybko .
4. Czy naprawdę nikt z programistów nie potrafi zaimplementować odblokowania 100 poziomu i dodać za kolejne postępy w tej dziedzinie sensownych bonusów , oprócz przyspieszenia szkolenia ???
Ktoś coś ???

ZMIANY.jpg
 
Ostatnia edycja:

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Wobec wieści na Becie zamieszczam taki obrazek z tłumaczonym automatycznie tekstem i nasuwają się pytania głownie z zamieszaniem dotyczącym odblokowania a raczej zabrania poziomów gildii, które być może znają supporterzy lub moderatorzy :
1. Poziomy gildii maja być ścięte do 65, mimo to wzrośnie do 40% prędkość szkolenia wojsk w Alcatraz i nie tylko oraz wzrośnie liczba PR z oszałamiającej ilości 12 do powalającej ilości 20, co ma być jak rozumiem jakąś namiastką nagrody.
2. Co stanie się z potencjałem nadmiarowym zebranym ponad 100 poziom gildii który np. moja gildia zbiera już od 3 lat licząc ze po odblokowaniu poziomu 100 doliczyłby się on jak poprzednio to czyniono ???? Czy może niepotrzebnie się niepokoję tą niedoróbką i zostanie on podobnie dodany po ścięciu do 65 poziomu i wyznaczy nowy poziom gildii tak jak to miało miejsce podczas podwyższania limitu poziomów wcześniej ???
3. Po co mamy zbierać kolejne poziomy gildii i jaki to ma sens skoro z tekstu wynika że powyżej 65 poziomu nie ma kolejnych bonusów ???
To takie 3 wątpliwości co do zmian na szybko .
4. Czy naprawdę nikt z programistów nie potrafi zaimplementować odblokowania 100 poziomu i dodać za kolejne postępy w tej dziedzinie sensownych bonusów , oprócz przyspieszenia szkolenia ???
Ktoś coś ???

View attachment 7701
myśle ze problem nie jest "nie potrafi", tylko "nie chce"
po porstu stwierdzili ze lvl 100 to będzie maks i tyle. Możliwe, że już nigdy nie zwiększą.

poziomy chyba nie mają być ściete, a bonusy. mysle ze dalej zostaniemy na 100 lvl.
 
Do góry