[Walki] Zwłoki/polegli żołnierze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18610
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za tym pomysłem?

  • Tak

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie

    Głosy: 7 100,0%

  • W sumie głosujących
    7
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser18610

Guest
Witam,
Wręcz od początku swej gry w FoE się zastanawiałem, dlaczego gdy jakaś jednostka polegnie to znikają jej zwłoki/ części (maszyny).
Powinny one NIE znikać, a zostawać na polu walki. Oczywiście pomyślałem o wszystkim i można się uczepić, że np. ciężka piechota (ciężka piechota to, tylko przykład) "odlatuję" w momencie śmierci na inne pole i jak jej zwłoki zostaną na wodzie to będzie to źle wyglądać. Na to są sposoby. Można zmienić jego animację śmierci, bo... człowiek w pełnej zbroi tak daleko odlatuję? Bez przesady. A co jeśli ktoś zginie w miejscu, gdzie zginął już ktoś inny? Proste- tamte zwłoki znikają, a ten drugi poległy je zastąpi.
To nic wymagającego, a polepszy klimat walki. Zero krwi, więc nie wiem czego można się tu uczepić.
Co o tym sądzicie FoE-gracze?
 

DeletedUser18000

Guest
No spoko, a co byś powiedział na przedstawienie pola walki w 3D?
 

DeletedUser17348

Guest
Są ważniejsze rzeczy niż takie drobiazgi.. Pomysł ciekawy, ale jak to może wpłynąć na płynność gry, na gorszy sprzęt?
 

DeletedUser18610

Guest
@OldZbig W Elevenar to jest i wole to z FoE- 2D.
@Waww Nie wpłynie. Nic nie zmieni. Po prostu lepiej będzie to wyglądać.
 

DeletedUser17348

Guest
Nie jestem przekonany. Kolejna animacja, to kolejne wczytywanie się czegoś w grze, która czasami działa tak jakby chciała, a nie mogła.
 

DeletedUser18610

Guest
@Waww I to mój drogi się mylisz okropnie. Zauważ- to żadna nowa animacja. Animacja to jest jak te ciała znikają. A jak zostaną to nie będzie tej animacji znikania. Aż szkoda gadać.
 

DeletedUser7795

Guest
Ja nie patrzę czy jednostka zostaje czy znika z pola walki. Patrzę na końcowy wynik walki i tylko to mnie interesuje. Zbędny dodatek, do niczego niepotrzebny. Jestem na NIE.
 

DeletedUser17348

Guest
@Waww I to mój drogi się mylisz okropnie. Zauważ- to żadna nowa animacja. Animacja to jest jak te ciała znikają. A jak zostaną to nie będzie tej animacji znikania. Aż szkoda gadać.

Czepiasz się słówek zamiast istoty problemu, jaki starałem się nakreślić.
 

DeletedUser7795

Guest
@Waww tu nie ma żadnego problemu. Po co w ogóle te zwłoki żołnierzy, zniszczone czołgi czy samoloty na polu walki... Jak dla mnie zbędna pierdoła.
 

DeletedUser17348

Guest
@Chodzonce Zuo zgadzam się, mam takie same odczucia. Jednak cząstka mojej empatii podpowiada mi, że nie każdy będzie tak uważać. ;)
 

DeletedUser7795

Guest
@Waww tak, niektórzy będą chcieli aby zwłoki żołnierzy i zniszczone pojazdy zostawały na polu walki dla samej estetyki, bo przecież żołnierz czy pojazd po zniszczeniu nie może po prostu znikać z pola walki.
 
Do góry