[Znajomi] Relacje z innymi graczami

  • Rozpoczynający wątek Daleth
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślicie?

  • Fajne!

    Głosy: 9 52,9%
  • Obojętnie...

    Głosy: 6 35,3%
  • Słabe.

    Głosy: 2 11,8%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser

Guest
a do tego PO-PIS i leżymy kwiczymy... Ech te nasze p(osły).
 

DeletedUser1724

Guest
Powołując te instytucję nasz Kochany TEAM musiałby zmienić się w NIK (Najwyższa Izba Kontroli) ^^

Co do PZPN-u to można by było wprowadzić rozgrywki ligowe zamiast wież PVP :D Już sobie to wyobrażam jak łucznik kopie gałe i trafia w bramkę na której stoi balista hahahahaha :D
 

DeletedUser2383

Guest
Co do PZPN-u to można by było wprowadzić rozgrywki ligowe zamiast wież PVP :D

Ale to jest dobry pomysł, wprowadzić 20-os. ligę i w tygodniu musi walczyć każdy z każdym 1 atak i 1 obronę (chyba, że oddaje walkowerem). Za to można by było dać nagrody w surowcach oraz top 5 leci o 1 ligę w górę a lost 5 o 1 w dół. A nie wieże pvp, które pokazują kto bardziej farmi nie zważając na straty xP.
 

DeletedUser426

Guest
Tak czytam co chcecie wprowadzaci czytam te wasze wypociny:D
i dochodze do wzniosku ze w takim razie ja chce Ku klux klan i Inkwizycje
 

DeletedUser

Guest
Strielok gdzieś był jak cię nie było. :D Nudno bez ciebie. :D hehe

Tak żeby niektórym zagrać na nerwach proponuje wprowadzić kościół katolicki. :D
 

DeletedUser2383

Guest
Ojca Tadeusza, Radio Maryja i telewizje TRWAM !

A co do ku klux klanu, to jeszcze przydałaby się : Alkaida, IRA, CIA, KGB, RAF ...
 

DeletedUser1724

Guest
No tak jeszcze Kościoła brakuje ... no bez kitu ale co to to nie :D
 

DeletedUser426

Guest
Alkaide ,CIA i KGB jeszcze rozumiem. Ale co mają wspólnego z Brytyjskim lotnictwem ? xD

Jesli wprowada kościół to bez ksiedza pedofila i snikersów po mszy tez sie nie obejdzie xd

Ale tak powaznie mówiąc , jakas hierarchia społeczna z podziałem na zadania byłaby mile widziana. Az dostałem natchnienia na nowy pomysł, jesli bede sie nudził to napisze :D O ile nikt nie pisał o czyms takim wczesniej
 

DeletedUser1724

Guest
Ja jeszcze nie widziałem podobnych pomysłów rodem z horroru Polskiej rzeczywistości :D Więc Strielok do dzieła bo nie mam co krytykować już :D
 

DeletedUser2383

Guest
Ale tak poważnie mówiąc , jakas hierarchia społeczna z podziałem na zadania byłaby mile widziana.

Zabójca - specjalny tytuł dla gracza, który zdobędzie najwięcej punktów pvp w danym tygodniu (medale x2/ tydzień)
Złodziej - specjalny tytuł dla gracza, który zdobędzie największą zdobycz (tutaj raczej się fart liczy xP) z kradzieży w danym tygodniu (zdobycze z kradzieży x2/tydzień)
Król - specjalny tytuł dla gracza, który ma najwięcej punktów rankingowych (może motywować każdego 3 razy dziennie)
Papierz- tytuł dla gracza który ma najlepsze stosunki z sąsiadami (pomysł z relacjami) (może odrestaurować każdego 3 razy dziennie)
Handlarz- tytuł dla gracza który uzyskał największy dochód w złocie (bonus do zysku w złocie +10%)
Architekt- tytuł dla gracza który uzyskał największy dochód w zaopatrzeniu (bonus do zysku w zaopatrzeniu +10%)
Generał- tytuł dla gracza który uzyskał najwięcej punktów za walkę pvp. (bonus do punktów pvp +10%)

i do tego specjalne gildie do której może wstąpić gracz zyskując dzięki temu bonusy :
gildia zabójców - ataki co 18h.
gildia złodziei - może okraść 2 budynki. zamiast 1.
dwór- 2 motywacje dla innych / dzień
pałac apostolski - 2 odrestaurowania dla innych/ dzień
gildia kupiecka- możliwość motywowania 10 własnych domków/ dzień
gildia rzemieślników- możliwość motywowania 3 własnych produkcji
wyższa szkoła oficerka- rekrutacja jednostek o połowę krótsza

Specjalny tytuł można dostać tylko raz miesiąc (aby nie można było chodzić cały czas z bonusem) i co tydzień wybiera się nową gildię...

I tak Sterilok powie, ze to głupota i niepotrzebnie się męczyłem , ale może komuś się spodoba.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
A mi tam to się podoba xD I tak obecny system Gildyjny jest z deczka marny to takie rozwiązanie byłoby lepsze niż siedzenie w niej tylko dla handlu i w kółko motywowania tych samych graczy :p W ten sposób jakoś może wyrównałyby się szansę słabszych graczy względem mocniejszych :D
 

DeletedUser2383

Guest
W założeniu miały zostać normalne gildie, a te miały być osobnymi gildiami "profesji", ale poczekajmy co nasz "hejter roku" wymyśli :p
 

DeletedUser1724

Guest
Ale ja też jestem hejterem tyle, że ten pomysł mi się akurat podoba :D Może dla tego, że jest upał i już mi mózg nie pracuje jak powinien hehe xD
 

DeletedUser2383

Guest
Chyba, że każda gildia mogłaby budować te budynki przez co gildię mógłby by się specjalizować w danej dziedzinie tzn. jedna gildia ma 10 poziom szkoły oficerskiej dzięki temu mamy 10% do punktów pvp, a druga ma np. katedrę na 10 i każdy z graczy może motywować innych 3 razy i 7 swoich produkcji. Oczywiście to jest jeszcze do ostrego zbalansowania ;)
 

DeletedUser1724

Guest
Był podobny temat gdzie ktoś właśnie ten pomysł napisał i rozpisał mniej więcej budynki gildyjne :p
 

DeletedUser426

Guest
Rutrr , nie do końca mi o to chodziło. Nie hierarchia graczy tylko w naszym mieście.
Ale pozycja papieża niemniej jest ciekawa. Za dobre stusunki zostajemy średniowiecznym papieżem. Bardziej pasuje dyplomata:)

Zaskocze Cię, pomysł mi również sie podoba :D Szczególnie oddzielne motywy gildii. To by nawet mogło przejść.
 

DeletedUser2383

Guest
Nie no chłopaki bez jaj... Chyba muszę zrobić osobny temat .. xD
 

DeletedUser1724

Guest
Ale tu chodzi o to, żeby to było z jajem niż jakieś tam smutasy rodem z TV Trwam ^^
 
Do góry