[Budynki] Zmniejszenie liczby kliknięć przy nastawianiu produkcji

Czy warto ograniczyć liczbę kliknięć w grze przy nastawianiu produkcji w manufakturach

  • Tak, jest dużo kliknięć warto to ograniczyć

  • Jest OK, nie warto nic zmieniać

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Midi

Baronet
dlatego poprawiłem pierwszy post i chyba od momentu poprawy i zamieszczonego zdjęcia wszystko stało się jasne i czytelne. Poza tym nie ma w grze opcji ustawienia produkcji bez względu czy młotków czy surowców 1 kliknięciem więc chyba to już powinno być dość dobrze zrozumiałe :) bez względu o czym bym pisał :)
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
o nich nie wiedziałem ale możliwe - w końcu sąsiedzi nie raz mają budynki eventowe których nie znam co wychodzi przy plądrowaniu - zamiast towaru wpada trochę monet ...
 

Midi

Baronet

Midi

Baronet
Kasiu, udzielasz się ambitnie w temacie ale Ty na dziesiątkach studni nie musisz nastawiać produkcji :) uważam, że powinnaś mieć trochę więcej empatii, dla graczy którzy mają swe konta nie tylko dla diamentów :) miłego dnia :)

Oczywiście poparłem poprzedni pomysł :)
 

Midi

Baronet
Nawet sobie nie wyobrażasz, ile na wszystkich światach nastawiam produkcji.
Używam do tego klawiatury, co bardzo usprawnia tą czynność

ale powiedz szczerze czy lepiej używać klawiatury czy zaznaczyć 1 ptaszka i żeby całość produkcji została nastawiona :) ??
wiesz ja gram tylko na jednym świecie i dla mnie klikanie i nastawianie produkcji jest żmudne ..... a przecież tak łatwo IG może to zmienić
 
Ostatnia edycja:

Darayawus

Szlachcic zagrodowy
W przypadku PC, proponuję połączyć obecnie dostępną funkcję ustawiania produkcji przy pomocy klawiszy numerycznych, z samym najazdem kursora na dany budynek produkcyjny/towarowy, tak by nie trzeba by go klikać, a jedynie wskazać (najechać nań tak, by się podświetlił).
 
Zepchnęliście dyskusję na niewłaściwe tory. Chodzi o nastawianie produkcji w budynkach towarowych - dodanie okienka, które można zaznaczyć ptaszkiem i wtedy nastawić we wszystkich budynkach tego samego typu jednym kliknięciem produkcję np. na 24 godziny. Mam około 30 Tarasów Rolnych w mieście i BARDZO MI SIĘ TEN POMYSŁ PODOBA - bardzo bym chciał kliknąć tylko na jedne Tarasy, zaznaczyć okienko "nastaw we wszystkich tak samo" i wybrać dla wszystkich Tarasów opcję 24 godziny jednym kliknięciem.
Zbiory za diaksy w tym złotym okienku to zupełnie inna bajka... Nie bądźcie złośliwi i pomagajcie zamiast wprowadzać zamieszanie.
 
Do góry