[Budynki] Zmniejszenie liczby kliknięć przy nastawianiu produkcji

Czy warto ograniczyć liczbę kliknięć w grze przy nastawianiu produkcji w manufakturach

  • Tak, jest dużo kliknięć warto to ograniczyć

  • Jest OK, nie warto nic zmieniać

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Midi

Baronet
Gram od kilku miesięcy, nastawiłem się na produkcję i posiadam sporo manufaktur. Nie ukrywam, że mnie bardzo irytuje, że muszę każdą z manufaktur klikać nastawiając produkcję na "X" godzin.

Chcę zaproponować wprowadzenie wzorem Elvenara możliwość nastawiania produkcji 1 kliknięciem na tą samą ilość godzin we wszystkich budynkach produkcyjnych po zaznaczeniu "ptaszka" w okienku budynku produkcyjnego np. wytwórnia jedwabiu tak jak to się dzieję przy produkcji młotków w Elvenarze (to info do producentów gry z IG :) ). Kto nie zaznaczy może nastawiać produkcje pojedynczo - więc skorzystają z tego osoby, które chcą ograniczyć ilość kliknięć.

Wiem, że na wyższych epokach surowce pozyskuje się nie koniecznie z manufaktur ale na niższych poziomach gdy ma się kilkadziesiąt manufaktur nastawianie produkcji jest upierdliwe.
 
Ostatnia edycja:

Tymek2007sims

Wicehrabia
a jak rozwiązać różne produkcje ? ja np 1 h na dzień 8 h na noc po odhaczeniu może być tylko 1 rodzaj :( jestem na NIE
 

Midi

Baronet
a jak rozwiązać różne produkcje ? ja np 1 h na dzień 8 h na noc po odhaczeniu może być tylko 1 rodzaj :( jestem na NIE
Gdybyś czytał ze zrozumieniem to napisałem, że bez zaznaczenia ptaszka możesz ustawiać każdą produkcję jak obecnie. Oczywiście masz prawo do swego zdania.

Ja mając ponad 20 manufaktur, nastawiam albo 4 godziny albo 8 godzin więc dla mnie to ważne usprawnienie,

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Midi

Baronet
Niestety KAŻDĄ manufakturę trzeba klikać oddzielnie - mój pomysł usprawnia nastawianie a nie zbieranie za diaxy :) produkcji w manufakturach - nie mylić z młotkami - chociaż tam również trzeba pojedynczo. Proszę przeczytajcie dokładnie mój pomysł zanim wpisujecie odpowiedzi z nim nie związane.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Niestety KAŻDĄ manufakturę trzeba klikać oddzielnie
Czy jest taki budynek manufaktura? Co on produkuje?

Może o tym nie wiesz, ale do nastawiania produkcji można używać klawiatury.
klawisze 1, 2, , , , 5, 6 odpowiadają za kolejne opcje produkcji, w budynkach towarowych oczywiście 1-4.
 

Midi

Baronet
Czy jest taki budynek manufaktura? Co on produkuje?

Może o tym nie wiesz, ale do nastawiania produkcji można używać klawiatury.
klawisze 1, 2, , , , 5, 6 odpowiadają za kolejne opcje produkcji, w budynkach towarowych oczywiście 1-4.

oj... widzę totalny brak zrozumienia problemu - Manufaktura produkuje np. jedwab proponuję wprowadzenie możliwości po zaznaczeniu w menu produkcji włączenia produkcji dla wszystkich manufaktur w mieście na tą samą liczbę godzin - czyli coś takiego jak na załączonym obrazku w czerwonym kółeczku :)


czyli masz 20 manufaktur w mieście to klikasz jedną i możesz nastawić wszystkie na tyle samo godzin produkcji a nie jak teraz każdą z osobna.
 

Załączniki

  • man1.jpg
    man1.jpg
    101,9 KB · Wyświetlenia: 17

Tymek2007sims

Wicehrabia
chodzi ci o budynki towarowe ? ja w sumie zawsze ustawiam produkcję towaru na 8 h więc tu inna sprawa , tu pomysł by działał :)
 

Midi

Baronet
Oj Tymek, Tymek.


Coś pokręciłeś, jedwab produkuje Wytwórnia jedwabiu a nie jakaś mityczna manufaktura, nie ma takiego budynku jak manufaktura.

View attachment 4966

nie gniewaj się Kasiu ale szwankuje czytanie ze zrozumieniem - chodzi o pomysł a nie o budynek - miłego dnia :) pozdrawiam

manufaktura to budynek w którym coś tam się produkuje - OK może w TEJ grze się nazywa inaczej ale sens jest zachowany - jednak w moim pomyśle nie chodzi o budynek tylko o nastawianie produkcji 1 kliknięciem :) i tu jest sens propozycji.

wiki - manufakura
 

kasia2389

Arcyksiążę
nie gniewaj się Kasiu ale szwankuje czytanie ze zrozumieniem
Nie gniewam się, Nic mi nie szwankuje. Chciałbym tylko, aby piszący zanim opublikuje post przeczytał go i się zastanowił, czy to co napisał będzie zrozumiałe dla czytającego i nie będzie się on musiał zastanawiać "co poeta miał na myśli" o jakim budynku ten @Midi67 myślał pisząc "manufaktura". To, ze ty to wiesz co miałeś na myśli nie znaczy, ze wszyscy to wiedzą. Należy używać nazewnictwa jakie zostało wprowadzone przez wydawce gry, jeśli masz na myśli budynki towarowe to napisz, "Budynki Towarowe", aby nikt nie miał wątpliwości. Po prostu popraw tytuł i pierwszy post.

A to co ja rozumie z przeczytanego tekstu, a to co na taki tekst odpowiadam, to są dwie różne sprawy.

napisałeś:
1597042830906.png

Budynek produkcyjny jak sama nazwa wskazuje to budynek produkcyjny (z sześcioma opcjami produkcji), a nie jak mylnie zakładasz towarowy (z czterema opcjami produkcji).
 

Blade1984

Książę
Kasia ma rację nie kazdy musi wiedziec o co chodzi piszącemu, oprócz autora. Budynki produkcyjne produkuja zaopatrzenie czyli"mlotki". Surowce są produkowane w budynkach Towarowych. To tak dla uściślenia. Jestem na tak za wprowadzeniem takiej opcji w budynkach Towarowych.
 
Do góry