[Budynki] Automatyczne powtarzanie produkcji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18000
  • Data rozpoczęcia

Automatyczne powtarzanie produkcji


  • W sumie głosujących
    8

DeletedUser18000

Guest
Myślę że należy wprowadzić automatyczne powtarzanie produkcji w budynkach produkcyjnych, towarowych i ewentualnie wojskowych, tak aby jednym kliknięciem można było zebrać poprzednią produkcję i rozpocząć kolejną...
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Od zarania dziejów już taki istnieje (w wersji na przeglądarkę) - klikając w niego zbierasz masowo zakończoną produkcję (ze wszystkich budynków) i możesz ustawić czas nowej produkcji (masowo dla wszystkich budynków produkcyjnych, w tym eventowych i z wypraw. Nie ustawia się tylko produkcja w budynkach towarowych, gdyż są innego typu i mają inną produkcję).
 

DeletedUser

Guest
ale kiedys widzialem pomysl aby to doprogramowac
1sze okno bylo mlotkowe
a drugie okno produkcyjne towarowe i mogloby to dzialac

teoretycznie kopiujemy kod od mlotkow
podmieniamy w nim budynki mlotkowe na towarowe, zmieniamy okienko z 6 rodz produkcji na 4 i gotowe - ale to tylko teoria kogos kto bawil sie zlekka w programowanie.
 

DeletedUser18000

Guest
Tak, chodzi o tę opcję kosztującą zaledwie 5 Diamentów.

Ok, ale jakoś i tak nie widzę za bardzo związku z moją propozycją.
A jeśli chodzi o "tylko 5 diamentów", to myślę że raczej to będzie dla mnie zawsze za drogo :)
Gdyby za te 5 diamentów najbliższe zbiory ze wszystkich budynków odbyły by się automatycznie, bez potrzeby uruchamiania gry... no to wtedy pewnie bym z tego chętnie korzystał...
 
Do góry