Zmiany w Perłach Architektury - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7112

Guest
Cobra - jakie dziala samobiezne? gdzie? ;-)
w opisywanym przypadku były zwykłe czołgi. Poszła na automacie i dostała w 4litery.
Czasy automatu minęły bezpowrotnie.
Automat słuzy do dobijania resztek /o ile sam ich nie masz w swoich szeregach/
 
Yodus, a Tobie co dolega ? Umyka Ci co drugie słowo w zdaniu ? Przecież napisałam, że nie walczyłam automatycznie. Także czekam na konstruktywne rady, a nie pierdy pierdu jak pokonać ów wybrany przeze mnie pakiet :)
 

DeletedUser7112

Guest
Ok, racja - nie zauważyłem.

wiec odsyłam do poradnika dla początkujących. Tam są opisane właściwości jednostek.
Rada: Piechota +snajperzy.

Czytanie instrukcji nie boli.
 
Ok, racja - nie boli ;)
Ale wychodzi na to, że dla każdego sektora mam przygotowywać inną drużynę... Trochę to czasochłonne i na dłuższą metę nużące.
 

DeletedUser7112

Guest
Ok, racja - nie boli ;)
Ale wychodzi na to, że dla każdego sektora mam przygotowywać inną drużynę... Trochę to czasochłonne i na dłuższą metę nużące.

przeczytałem to i oniemiałem.
Darwin miał racje tworząc teorie o doborze naturalnym.

I dlatego właśnie uważam, że balans Pereł został przemyślany i jest jak najbardziej potrzebny.
 
Został przemyślany - w to nikt nie wątpi. Tylko komu miało to posłużyć ? Bo takim tworom ewolucji jak ja i mi podobni - nie bardzo ;P
 

DeletedUser9557

Guest
Balans pereł był kolejnym kopem w graczy "casualowych", ktoś kto nie siedzi 24h/dobrę i nie udaje że gra na innych światach żeby wymaksować perły nagle został z jakimś żenującym bonusem do walk, którym w GvG i w PvP może się podetrzeć conajwyżej.

Wiadomo ze diamentowcom i no-lifom to nie robi różnicy bo ich wymaksowane perły i tak dają na nowych zasadach dość bonusu.
 

DeletedUser9148

Guest
Nie będę cytował....odpowiadam zbiorowo.

Ja piszę o swoim przypadku więc jednak działa samobieżne wchodzą w grę (rozumiem, że skrót myślowy był.....zbyt krótki ;) )
Nigdy nie gram w automacie.
Chętnie zobaczyłbym jak szaser pokonuje czołg (w realnym życiu-takie też istnieje ;) ).
Brak redukcji bonusów armi "automatycznych" to ***** i nikt nie wytłumaczy mi, że jest inaczej.
 

DeletedUser3

Guest
sokles napisał:
Balans pereł był kolejnym kopem w graczy "casualowych", ktoś kto nie siedzi 24h/dobrę i nie udaje że gra na innych światach żeby wymaksować perły nagle został z jakimś żenującym bonusem do walk, którym w GvG i w PvP może się podetrzeć conajwyżej
Jak jesteś graczem casualowym, to raczej nie grasz w GvG, ewentualnie sobie przechodzisz główne części mapki (najwyższe bonusy przeciwnik ma tylko w tych fakultatywnych, o czym wszyscy jadący po zmianach jakoś zapominają).

cobra75 napisał:
Chętnie zobaczyłbym jak szaser pokonuje czołg (w realnym życiu-takie też istnieje ;) ).
To nie jest gra edukacyjna, czy mająca w jakikolwiek realistyczny sposób odzwierciedlać realia pola walki. Obawiam się, że jesteśmy posądzani o zbyt duże ambicje, których nie mieliśmy ani nie będziemy mieć ;).
Powstrzymaj się też proszę od używania słów niecenzuralnych.
 
Fajnie, że "najwyższe bonusy przeciwnik ma tylko w tych fakultatywnych...". Po co je dodawać do map, skoro robi się wszystko, żeby maxymalnie utrudnić ich zdobycie ? Dobrze, że jeszcze jest możliwość wykupienia, bo tak to można by sobie popatrzeć na 140%... Bo graczowi nie jest już dane takich procentów oglądać u siebie ani u swojego kolegi/przeciwnika.
 

DeletedUser9557

Guest
Jak jesteś graczem casualowym, to raczej nie grasz w GvG, ewentualnie sobie przechodzisz główne części mapki (najwyższe bonusy przeciwnik ma tylko w tych fakultatywnych, o czym wszyscy jadący po zmianach jakoś zapominają).

Czyli rozumiem że to zamysł celowy?? Jak nie kupuje diamentów i nie "gram" na wszystkich światach dla wymaksowania pereł to mam sobie pewne aspekty gry odpuścić tak?? To gratuluje designu gry...
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Fajnie, że "najwyższe bonusy przeciwnik ma tylko w tych fakultatywnych...". Po co je dodawać do map, skoro robi się wszystko, żeby maxymalnie utrudnić ich zdobycie ? Dobrze, że jeszcze jest możliwość wykupienia, bo tak to można by sobie popatrzeć na 140%... Bo graczowi nie jest już dane takich procentów oglądać u siebie ani u swojego kolegi/przeciwnika.
No właśnie, fakultatywne nie znaczy obowiązkowe. Można przejść przez mapę epoki przemysłowej i dojść do epoki postępowej nawet nie wkraczając na te tenreny oznaczone od samego początku jako DODATEK do epoki przemysłowej... A na podstawowej mapie z tejże epoki bonus sięga bodajże 20%. Także główną oś fabuły można przejść bez posiadania nie wiadomo jakiego bonusu do ataku/obrony, resztę sobie zostawiając na później, kiedy się uzna, że jest się na tę część mapy gotowym...
 

DeletedUser

Guest
zaginął gdzieś Twój screen, wieć pozwoliłem go sobie dodać:

argonautka.jpg

nie widziałem "screen'ów prezentowanych przez Bryfft'a", ale jeśłi ktoś wygrał takim właśnie zestawem, to na pewno używał własnego zdrowego rozsądku... a Ty pewnie chciałaś podjechać czołgami do jegrów poutykanych w lasach i załatwić ich "dotykowo"... dając im czas wystarczający do wystrzelania tych czołgów - nie prościej było "kazać" wyjść im z lasu i wykończyć w szczerym polu?

Łeee! he, he!!! :haha: Powiem jedno: z jegrami lepiej nie walić w kulki

http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=7736

Pomnik_jegr%25C3%25B3w.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6718

Guest
Piasnie tutaj nic nie da .Proponuje przstać grać jak już dużo ludzi przrstało i tyle
 

DeletedUser

Guest
Ej, chyba nie chcecie powiedzieć, że "zbalansowane" zostały tylko bonusy z pereł, a w prowincjach zostały po staremu?
 

DeletedUser

Guest
Ej, chyba nie chcecie powiedzieć, że "zbalansowane" zostały tylko bonusy z pereł, a w prowincjach zostały po staremu?

Gdzieś ty był przez ostatnie 2 tygodnie..
Tak, bonus prowincji nie jest został ruszony. Balans poprawi uwolnienie pereł z maksymalnego dotychczas poziomu.
 

DeletedUser9557

Guest
No jak dla mnie tez troche utrudnione jest PvP ale faktycznie prowincje są kluczowe.
 

DeletedUser

Guest
Gdzieś ty był przez ostatnie 2 tygodnie..
Tak, bonus prowincji nie jest został ruszony. Balans poprawi uwolnienie pereł z maksymalnego dotychczas poziomu.

Wszystko co było do podbicia, podbiłem już dawno temu. Więc mam prawo nie być na bieżąco.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10373

Guest
O Jezu! Gdyby bonusy zostały okrojone również w prowincjach, nie byłoby tego całego hałasu ;)

Hałas by był, tylko wokół czego innego. Każde zmiany trzeba skrytykować, ale tylko na tym forum zawsze negatywnie. Mnie też zabolały ucięte bonusy z Pereł, ale teraz wiem, że grając manualnie a nie na automacie moje wyniki z wież wcale się nie różnią od czasów przed wprowadzeniem takowych. Czasu pochłania to więcej, ale przyjemność z rozgrywki większa.
 

DeletedUser9557

Guest
Hałas by był, tylko wokół czego innego. Każde zmiany trzeba skrytykować, ale tylko na tym forum zawsze negatywnie.

Nie przypominam sobie żebym wcześniej narzekał na zmiany, albo mi nie rzutowały albo były ok.

Mnie też zabolały ucięte bonusy z Pereł, ale teraz wiem, że grając manualnie a nie na automacie moje wyniki z wież wcale się nie różnią od czasów przed wprowadzeniem takowych. Czasu pochłania to więcej, ale przyjemność z rozgrywki większa.

To akurat nie jest odkrycie roku że walka samemu daje lepsze efekty niż automat.
 

DeletedUser10373

Guest
Nie przypominam sobie żebym wcześniej narzekał na zmiany, albo mi nie rzutowały albo były ok.
Ale nie jesteś jedynym Użytkownikiem tego forum, więc moja wypowiedź zahaczała o szersze grono... Wszystkie zmiany, choć na pierwszy rzut oka wydają się gorsze, dążą do doprowadzenia gry do doskonałości. Oczywiście nie mówię że cel jest/będzie osiągnięty bardzo szybko, lecz nikt tak naprawdę nie usiłuje Graczom popsuć rozrywki wynikającej z gry. Takie moje małe przemyślenie:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry