Zmiany w Perłach Architektury - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9557

Guest
Ale nie jesteś jedynym Użytkownikiem tego forum, więc moja wypowiedź zahaczała o szersze grono...

Ale jestem jednym z obecnie narzekających więc odpowiadam.

Wszystkie zmiany, choć na pierwszy rzut oka wydają się gorsze, dążą do doprowadzenia gry do doskonałości.

Wszystkie zmiany mają prowadzić do wyciągnięcia od graczy jak największej ilości pieniędzy, w końcu po to się biznes robi. A ponieważ jeszcze nikt nie ma pakietu na nieomylność nie wszystkie zmiany muszą być dobre.

Oczywiście nie mówię że cel jest/będzie osiągnięty bardzo szybko, lecz nikt tak naprawdę nie usiłuje Graczom popsuć rozrywki wynikającej z gry.

Może nie próbować, co nie zmienia faktu że czasem ise to idealnie udaje.
 

DeletedUser10373

Guest
Wszystkie zmiany mają prowadzić do wyciągnięcia od graczy jak największej ilości pieniędzy, w końcu po to się biznes robi. A ponieważ jeszcze nikt nie ma pakietu na nieomylność nie wszystkie zmiany muszą być dobre.
Bardzo jednostronnie to określiłeś, ale ok. W takim razie zapytam po Twojemu. Czy ktoś zmusił Cie do gry w FoE? Czy FoE kiedykolwiek postawiło Ci ultimatum "płać bo nie zagrasz?". A pomyślałeś o osobach, które właśnie grają w FoE, wydając prawdziwą gotówkę? Też są narażani na błędy jak Gracze, które grają free. I jakby każdy "płacący" Gracz wylewał tony hejtu na forum w myśl zasady "Dlaczego ja mam tak jak on, skoro ja kupuje Diamenty" to z forum zrobiła by się wielka księga skarg i zażaleń.
Bez cytatu już Twojego ostatniego zdania - udaje im się popsuć grę, tak? I myślą tak wszyscy Gracze, tak? Bo jeżeli część opowiada się po jednej stronie, zaś inna po drugiej to znaczy, że jakiekolwiek zmiany by nie zaistniały to zawsze będą dwa obozy - ten zadowolony i ten niezadowolony.
 

DeletedUser9557

Guest
Bardzo jednostronnie to określiłeś, ale ok. W takim razie zapytam po Twojemu. Czy ktoś zmusił Cie do gry w FoE?

Oczywiście że nie, gdzie ja napisałem co innego?? I dokładnie tak zrobiłem, nie podoba mi się nie gram. Co nie zmienia faktu że mam prawo wyrazić własne zdanie na ten temat, ponoć po to jest forum.

Czy FoE kiedykolwiek postawiło Ci ultimatum "płać bo nie zagrasz?". A pomyślałeś o osobach, które właśnie grają w FoE, wydając prawdziwą gotówkę? Też są narażani na błędy jak Gracze, które grają free. I jakby każdy "płacący" Gracz wylewał tony hejtu na forum w myśl zasady "Dlaczego ja mam tak jak on, skoro ja kupuje Diamenty" to z forum zrobiła by się wielka księga skarg i zażaleń..

A skąd mniemanie że nie wydałem piniędzy na FoE?? Owszem wydałem, nie jakieś kosmosy ale w sumie przez rok gry by się ze 200-300 zeta uskładało.

No ale sorry forum od tego jest żeby zgłaszać swoje uwagi - było nie było gracze (nawet nie płacący) to klienci i mają prawo wyrazić swoje zdanie na temat produktu na który przeznaczają multum wolnego czasu i/lub pieniędzy.

Bez cytatu już Twojego ostatniego zdania - udaje im się popsuć grę, tak? I myślą tak wszyscy Gracze, tak? Bo jeżeli część opowiada się po jednej stronie, zaś inna po drugiej to znaczy, że jakiekolwiek zmiany by nie zaistniały to zawsze będą dwa obozy - ten zadowolony i ten niezadowolony.

Nie jestem wróżką, nie wiem co myślą inni gracze. Wiem natomiast że GvG w takiej formie jakiej jest urlopowało sporo graczy z naszej gildi (top3 na F). Co oznacza że nie jest to tylko i wyłącznie mój wymysł i widzimisię.
 

DeletedUser

Guest
Nie jestem wróżką, nie wiem co myślą inni gracze. Wiem natomiast że GvG w takiej formie jakiej jest urlopowało sporo graczy z naszej gildi (top3 na F). Co oznacza że nie jest to tylko i wyłącznie mój wymysł i widzimisię.

Dokładnie. Ja akurat jestem z gildii, która nawet sporo zyskała po wejściu GvG, a też mam baaaaardzo krytyczne zdanie na temat tego dodatku.
 

DeletedUser12453

Guest
Vouchery (do pereł ataku) zostaną dodane do Waszych inwentarzy w bliskiej przyszłości ??
Info było bodajże 3 tyg temu ?? Pominęło mnie coś ?? czy programiści dalej myyyyyślą ??
 

DeletedUser6174

Guest
Vouchery (do pereł ataku) zostaną dodane do Waszych inwentarzy w bliskiej przyszłości ??
Info było bodajże 3 tyg temu ?? Pominęło mnie coś ?? czy programiści dalej myyyyyślą ??
A po cóż Ci teraz te vouchery skoro nie będziesz mógł ich wykorzystać jeszcze przez długie miesiące ;) Prawdopodobnie dostaniemy je jak już zniosą limit poziomów w perłach, a jak mówił Bryff to będzie w późnych miesiącach tego roku.
 

DeletedUser12453

Guest
Dzieki za info :)
Ja gram na F i do 10 lvl troche mi brakuje.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry