Zlot Inno roz

Status
Zamknięty.

DeletedUser14806

Guest
Komu ma słuzyc ten zlot? Skoro nie bedzie tam wogole graczy? To taka chyba troche parodia zlotu fanów jakiejs gry ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Każdego dnia, ponad setka członków polskich teamów InnoGames poświęca swój wolny czas i energię dla gier i dla Graczy, których kochają. Spędzają godziny przed komputerami rozwiązując problemy Graczy i starając się uprzyjemnić im rozgrywkę. Nie zawsze jest to łatwa praca, nie zawsze Gracze cieszą się z tego co słyszą z naszej strony. Ale mimo to, każdego kolejnego dnia teamowicze dzielnie odpowiadają na kolejne zgłoszenia, zajmują się forum czy wiki...

Czemu ma służyć takowe spotkanie? Chociażby podziękowaniu tym wszystkim niesamowitym osobom za to, iż mają w sobie chęć niesienia pomocy. Bo to właśnie oni każdego dnia dbają o Graczy i pomagają InnoGames w tworzeniu niesamowitych gier dla naszych Graczy. A jeśli przy okazji uda się spotkać z kilkoma Graczami - tym lepiej, w końcu łączy nas pasja do Forge of Empires.

Czasami, siedząc po drugiej stronie komputera łatwo zapomnieć o tym, że Team to tak naprawdę w pierwszej kolejności Gracze, którzy uwielbiają FoE i którzy właśnie z tego powodu zgłosili się do pomocy. Nie ma podziału na "my i oni". Team nigdy nie był i nie będzie przeciwko Graczom, bo Team składa się właśnie z Graczy, którym na FoE zależy.

Jeśli chcecie nas poznać - zapraszam. @trupek1000 może potwierdzić, że zabawa będzie przednia! Jeśli nie jesteście zainteresowani tego typu spotkaniem - darujcie sobie złośliwości, nikogo nigdzie nie ciągniemy na siłę. Łatwo się wyzłośliwiać. Zainwestować swój czas wolny i pomagać innym już znacznie trudniej.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Silver, akurat jak był zlot w Tomaszowie to byłem w domu rodzinnym, z którego miałem 50km i przyjechałem samochodem, więc to inna sytuacja :p Kogoś nawet podwoziłem z pizzerii później do ośrodka Waszego :p

Potwierdzam słowa wyżej, zawsze dobrze się bawiłem na zlotach :)
 

DeletedUser9

Guest
Silver, akurat jak był zlot w Tomaszowie to byłem w domu rodzinnym, z którego miałem 50km i przyjechałem samochodem, więc to inna sytuacja :p Kogoś nawet podwoziłem z pizzerii później do ośrodka Waszego :p

Potwierdzam słowa wyżej, zawsze dobrze się bawiłem na zlotach :)
Hm tam były takie km od tej pizzeri, że aż zastanawiam się kto był takim leniwcem :D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A to już musisz sama się zastanowić na czym ci zależy czy szukasz noclegu, żeby się spotkać z teamem czy po prostu chciała byś znaleźć dobry i niedrogi hotel :) Swoją drogą karków ma dobra bazę noclegową więc szanse zawsze jakieś masz :)

500 KM ? to skąd ty jedziesz ? Ja to bym powiedział, że masz ko 400 :) a pkp i pks jeżdżą :)

Rozumiem że spanie w hotelu nie równa się z spotkaniem z teamem, sorry dla mnie czasy spania w schroniskach skończyły się jak urosły mi piersi, spanie w pokoju z 5 osobami, ze wspólną łazienką, toaletą, czy innymi udogodnieniami, nie wchodzi w gre, co pisałam każdy ma swoje standardy, ja się nie czepiam ludzi co lubią spać na dworcach, proszę się nie czepiać mnie bo chce mieć czystą pościel ;/

Co do miejsca przebywania, widzę lepiej się orientujesz gdzie przebywam, brawo.
500 czy 400 km pks dla mnie jest nie wykonalne, pisałam że mam chorobę lokomocyjna kiedyś to po pierwsze, po drugie, kiedyś jechałam na stojąco parę godzin bo były właśnie tak zwane ostatnie miejsca, po trzecie wyjdzie dla mnie podobny koszt a ile zawracania zupy palcem, jak wylosowanie koloru auta i jazda.

Dla mnie to za daleko czy bym się dowiedział tydzień czy miesiąc przed terminem.
Przecież team wie kupę czasu przed, ma wykupione pokoje, atrakcje przez Inno ale cicho może jako stażysta jeszcze nie dorosłeś, albo nie wiesz ze ja wiem o pracach teamów, suportów, czy innych kolorowych za dużo żeby mi bajeczki opowiadać.


Podsumowując w czwartek wracam z Spa, które zarezerwowałam z 2 miesiące temu i to szczęśliwie mimo że spa jest w wiosce co ją ciężko gpsem wyszukać. A Wy dalej piszcie że 4 dni czy tam 5 min to wykonalne... Pozycja leżenia zależy od pozycji i nasycenia koloru, jak bym miała zarezerwowany pokój pociąg wcześniej, kosztowało by mnie to o 90% taniej, dla nie wiedzących jeżeli wycieczki planujecie z ogromnym wyprzedzeniem to można lecieć na Majorkę za 25 euro, tak samo w Polsce, im więcej osób w pociągu tym cena wyższa.

Wiec dziękuje, zrobię sobie grilla w domowym zaciszu, pójdę na spacer z pieskami, będzie na pewno będę mniej zdenerwowana, zapomniałam wspomnieć że ja muszę mieć zaplanowane jak ktoś chce mnie spontanicznie zabrać gdzieś to wie jakie mam potrzeby, namiot odpada, dziadowanie 5 w 2 osobowym pokoju odpada, prędzej pójdę spać na sianie w gospodarstwie rolnym.

I tak się urywa cały zlot INNO proponuje zorganizowane zlotu graczy bez patronatu Inno.

P.S. Ja mogę zawsze na Zieloną Górę, Poznań, Wrocław, Gorzów wyskoczyć już z mniejszymi problemami i bez planów bo to nie jest pół Polski dla mnie a ledwie chwila, bo za szybko śmigam jak wezmę zły kolor auta :shame:
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
im więcej osób w pociągu tym cena wyższa.
Przepraszam, że co? Chyba, że ostatnio cennik w PKP zmienili, to może, ale odkąd jeżdżę pociągami (a będzie to już z 10 lat), to zawsze obowiązywały widełki kilometrów, od których zależała cena przejazdu...

Kto wie, może w przyszłym roku zlot będzie w Twoich okolicach, toć przecież co roku gdzie indziej.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Natalio to że jestem w Teamie, nie oznacza że straciłem odrębność...po co ten zaimek dzierżawczy na dodatek w liczbie mnogiej? Koronowaną głową nie jestem...

Co do tematu...ja mam 700 km do Krakowa i po prostu nie przyjadę. Dla mnie to za daleko czy bym się dowiedział tydzień czy miesiąc przed terminem. Nie chce się męczyć tyle godzin w samochodzie lub w pociągu. Nie wspomnę nawet o organizacji takiego wyjazdu (praca, rodzina, etc).
Ja mam ponad tysiąc, a zapewniam ci, że są osoby co mają nawet dwa razy tyle i potrafią jechać. Wystarczy chcieć :D

A co źle ci z tym :>?
Właśnie bardzo mi z tym źle... Moja Cola... xD

ja się nie czepiam ludzi co lubią spać na dworcach, proszę się nie czepiać mnie bo chce mieć czystą pościel
Była to forma żartu (zresztą nie wierzę, że ktoś by to wziął na poważnie), a piszesz jakby to była propozycja dla ciebie... Proszę cię - trochę dystansu do tego co piszą inni, będzie milej nam wszystkim :D

Przecież team wie kupę czasu przed, ma wykupione pokoje, atrakcje przez Inno ale cicho może jako stażysta jeszcze nie dorosłeś, albo nie wiesz ze ja wiem o pracach teamów, suportów, czy innych kolorowych za dużo żeby mi bajeczki opowiadać.
Tak prawdę mówiąc, to dopóki nie dołączysz do Teamu, jedyne informacje jakie wiesz na 100% to tylko to, co Team pisze na forum.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Była to forma żartu (zresztą nie wierzę, że ktoś by to wziął na poważnie), a piszesz jakby to była propozycja dla ciebie... Proszę cię - trochę dystansu do tego co piszą inni, będzie milej nam wszystkim

Chyba nie zrozumiałeś, dla mnie jeżeli ktoś lubi moze spać w budzie, dłubać w nosie, zjadać co chce, pić co chce, palić co chce, byle nie zmuszał, nie mierzył, nie przekonywał do wiary... i tak dalej MNIE.
Ja nie przekonuje was że macie jechać spać choćby w schronisku (tak tu padło) bo chcecie się spotkać z teamem (tak też padło) dziękuje za zrozumienie, akcja dworzec dla mnie nie istniała, chociaż zastanowiła bym się nad żartowaniem w niektórych sytuacjach jest nie smacznie, znam sytuacje że za żarty poszli siedzieć, a gro dostało w przysłowiowego ryja.

Tak prawdę mówiąc, to dopóki nie dołączysz do Teamu, to jedyne informacje jakie wiesz na 100% to tylko to, co Team pisze na forum.
Ja nie wierze w to co Team pisze na forum, bo to jest propaganda. Znam masę Teamów, Inno z różnych gier, inne Teamy również.
Porównując moja wiedze wygląda to podobnie, podpisujecie umowę która zobowiązuje, a ci najwyżej dostają nawet wypłatę.
To jest normalna praca, a pracodawca nie życzy sobie rys na jego diamencie, wy macie polerować tak ten diament żeby inni uwierzyli ze to jednak węgiel a nie szkło jakich wiecie.
Macie polerować kosztem własnego zdania.

Ale was to oczywiście nie dotyczy, ja się mylę, jest pięknie, każdy zadowolony, zlot się uda, jak ktoś chce to może, czytanie rozwija, pij mleko będziesz wielki, jedz jabłka bo polskie, czy tam inne znane hasła przytocz i tak nie dacie tym postom pożyć.
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Mieszkam w niewielkiej siedzibie ;) Dwa pokoje, kuchnia, łazienka i skoro ja będę na zlocie, to raczej nie będzie w tym mieszkaniu spał nikt :) Nocleg naprawdę można zawsze załatwić.
 

DeletedUser8110

Guest
Na weekend możesz i u mnie. ;) Naprawdę, jak się zdecydujesz przyjechać, to Ci nocleg załatwimy.
 

DeletedUser14

Guest
Przypadek? Nie sądzę! :D
A może @Natalia woli spać tam gdzie cały Team, może warunki akurat będą odpowiednie :)

Złe IG, bo jest kijowy dojazd do ośrodka "Kolna" pff..
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Nie kłócić mi się tu! To ja tu pracuję w branży, która ma coś wspólnego z podróżowaniem i zaraz Wam pokasuję wszystkie bilety, rezerwacje, podróże i tyle z tego będzie, o! Taką mam moc :D

Ja tam Cię Natalko rozumiem, bo sama muszę mieć standard :D Człowiek im starszy, tym wygodniejszy :p Ale jak już było wspomniane, masz gdzie spać, gdybyś miała ochotę i żadnych przykrych komentarzy tutaj nie będzie.
 

DeletedUser9

Guest
Nie kłócić mi się tu! To ja tu pracuję w branży, która ma coś wspólnego z podróżowaniem i zaraz Wam pokasuję wszystkie bilety, rezerwacje, podróże i tyle z tego będzie, o! Taką mam moc :D

Ja tam Cię Natalko rozumiem, bo sama muszę mieć standard :D Człowiek im starszy, tym wygodniejszy :p Ale jak już było wspomniane, masz gdzie spać, gdybyś miała ochotę i żadnych przykrych komentarzy tutaj nie będzie.
Madame nie chodzi o złośliwe komentarze tylko o wyjaśnienie, ze można coś znaleźć w dobrej cenie i nawet w dobrym standardzie.
Jeśli chodzi o kraków to na szybko schronisko znalazłem tutaj :
http://pl.ssm.com.pl/cennik-noclegi-krakoJednaw-grochowa/
Pokój 80 zł z podwyższonym standardem jednak twój hotel jest dużo bliżej bo tam tylko 5km :)
Natomiast nie daleko spotkania z graczami masz taki hotel :
Bona cena też w miarę konkurencyjna
 

DeletedUser8110

Guest
Grilla, karaoke, konwersacje o sprawach mniej i bardziej poważnych do samego rana. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry