Zlot Inno roz

Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Czy ktoś z GRACZY zamierza się wybrać na zlot w tym roku? Bo nie wiem czy mam się zastanawiać, jak widać terminy będą podane tak szybko żeby czasem nikt nie dojechał.

No ale może jest jakiś chętny?
 

DeletedUser15643

Guest
jeśli Ty się wybierzesz, to ja też - ale jeden warunek: pójdziemy do knajpy na drugim końcu miasta
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
26 już widzę tłumy nie ma jak to w Krakowie nocleg na weekend znaleźć w 4 dni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Zgłoszenia do kogo? Tradycyjnie do Bryffta czy ktoś inny ogarnia?

>>> Najlepiej do mnie. - siorprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16105

Guest
A ja ciągle czekam, aż zlot będzie bliżej mnie... :) Może się w końcu doczekam.
 

DeletedUser16105

Guest
Najlepiej coś na Śląsku :) A jakby jeszcze termin był podany ze 3-4 tygodnie wcześniej, a nie na ostatnią chwile to już w ogóle idealnie ;)
 

DeletedUser15643

Guest
DamYan, dobrze wiesz, że nie miejsce jest ważne, ale CZAS, w którym informujecie Graczy o tego typu wydarzeniach... To naprawdę taki problem dać ogłoszenie minimum 2 tygodnie przed "imprezą"?
Nie każdy ma ten (watpliwy) luksus mieszkania akurat w Krakowie i to akurat pod koniec sierpnia... :D
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
DamYan, dobrze wiesz, że nie miejsce jest ważne, ale CZAS, w którym informujecie Graczy o tego typu wydarzeniach... To naprawdę taki problem dać ogłoszenie minimum 2 tygodnie przed "imprezą"?
Nie każdy ma ten (watpliwy) luksus mieszkania akurat w Krakowie i to akurat pod koniec sierpnia... :D
No tutaj to mogę ubolewać nawet z Tobą, też bym wolał by informacja była szybciej, miałem ze dwie osoby, które by mogły jechać, ale musiałyby wiedzieć wcześniej, a że nie wiedziały kiedy, gdzie i jak to nie pojadą. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wasze 5 min jest nie możliwe. Ja mam 500km pociągi wątpliwe jak nie brak miejsc to przez Gdańsk 3 dni jadą, puścili by w końcu przez Suwałki zawsze je chciałam zobaczyć. Do tego lokum nie jest taki hop siup, pociąg odpada więc autem a tu na potrzebuje parkingu.

Już nie wspomnę że wszystko nie realne bo wolne wypada planować szybciej, więc 5 min to chyba ma tylko trupek więc znów kit w oczy kolorowi.

P. S. Każdy ma Swoje standardy więc są osoby co wystarczy łóżko i są takie jak ja co wolą prysznic.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
DamYan, niech będzie, dojadę komunikacją miejską :p

Dwa lata temu jak zlot był w Kłodzku to jechałem z Krakowa, jechałem z przesiadkami kilka godzin a o 6 rano wsiadłem w pociąg powrotny koczując jeszcze przez jakiś czas na dworcu w Kłodzku.
 

DeletedUser15227

Guest

Natalio to że jestem w Teamie, nie oznacza że straciłem odrębność...po co ten zaimek dzierżawczy na dodatek w liczbie mnogiej? Koronowaną głową nie jestem...

Co do tematu...ja mam 700 km do Krakowa i po prostu nie przyjadę. Dla mnie to za daleko czy bym się dowiedział tydzień czy miesiąc przed terminem. Nie chce się męczyć tyle godzin w samochodzie lub w pociągu. Nie wspomnę nawet o organizacji takiego wyjazdu (praca, rodzina, etc).
 

DeletedUser8110

Guest
Graczy zapraszamy wtedy, gdy tylko mamy takową możliwość i liczymy się z tym, że na ostatnią chwilę tłumy się nie pojawia. Gdybyśmy mogli, to byśmy informowali o spotkaniu i pół roku wcześniej, ale niestety jest to bardzo mało prawdopodobne. :(
Co roku zlot jest w innej części Polski - zawsze komuś będzie blisko a komuś daleko. No, może zeszłoroczne spotkanie było wyjątkiem, do Giżycka wszystkim było daleko. :p

W zorganizowaniu noclegu możemy pomóc - wystarczy napisać do mnie wiadomość prywatną. :)

Zgłoszenia proszę również pisać do mnie! :)
 

DeletedUser9

Guest
A co źle ci z tym :>?


26 już widzę tłumy nie ma jak to w Krakowie nocleg na weekend znaleźć w 4 dni.
A co za problem ? Mało jest schronisk młodzieżowych czy moteli :>
Schronisku bez problemu znajdziesz miejsce a czasem są lepsze warunki niż nie w jednym motelu czy hotelu :)

Wasze 5 min jest nie możliwe. Ja mam 500km pociągi wątpliwe jak nie brak miejsc to przez Gdańsk 3 dni jadą, puścili by w końcu przez Suwałki zawsze je chciałam zobaczyć. Do tego lokum nie jest taki hop siup, pociąg odpada więc autem a tu na potrzebuje parkingu.

Już nie wspomnę że wszystko nie realne bo wolne wypada planować szybciej, więc 5 min to chyba ma tylko trupek więc znów kit w oczy kolorowi.

P. S. Każdy ma Swoje standardy więc są osoby co wystarczy łóżko i są takie jak ja co wolą prysznic.
A to już musisz sama się zastanowić na czym ci zależy czy szukasz noclegu, żeby się spotkać z teamem czy po prostu chciała byś znaleźć dobry i niedrogi hotel :) Swoją drogą karków ma dobra bazę noclegową więc szanse zawsze jakieś masz :)

500 KM ? to skąd ty jedziesz ? Ja to bym powiedział, że masz ko 400 :) a pkp i pks jeżdżą :)
DamYan, niech będzie, dojadę komunikacją miejską :p

Dwa lata temu jak zlot był w Kłodzku to jechałem z Krakowa, jechałem z przesiadkami kilka godzin a o 6 rano wsiadłem w pociąg powrotny koczując jeszcze przez jakiś czas na dworcu w Kłodzku.
A o Tomaszowie już nie wspomnisz :? znaczy, że albo było ci tam źle albo nie wiem co :D



Graczy zapraszamy wtedy, gdy tylko mamy takową możliwość i liczymy się z tym, że na ostatnią chwilę tłumy się nie pojawia. Gdybyśmy mogli, to byśmy informowali o spotkaniu i pół roku wcześniej, ale niestety jest to bardzo mało prawdopodobne. :(
Co roku zlot jest w innej części Polski - zawsze komuś będzie blisko a komuś daleko. No, może zeszłoroczne spotkanie było wyjątkiem, do Giżycka wszystkim było daleko. :p

W zorganizowaniu noclegu możemy pomóc - wystarczy napisać do mnie wiadomość prywatną. :)

Zgłoszenia proszę również pisać do mnie! :)
Też chcesz pw, żebym ci napisał Aniu :>?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry