Zlot Inno roz

Status
Zamknięty.

DeletedUser16105

Guest
Szczerze mówiąc! Dla chcącego nic trudnego. W Krakowie jest nowy Dworzec PKP, ciepło, miło i przyjemnie, dużo podłogi do spania, więc nie wymyślaj, że nie ma gdzie spać.

A czy podłogi są podgrzewane? Co by tyłka nie odmrozić... ;) A tak serio to chętnie bym pojechała. Na upartego już ten dojazd nie byłby takim problemem, ale zawsze mam takie 'szczęście', że wypada to wtedy, gdy mam masę rzeczy zaplanowanych... Fakt, że gdybym miała bliżej to może bym się wyrwała z moich 'planów'. Bo jechać godzinę, a jechać 2 czy 3 to inna sprawa... Ale cóż. Trzymam kciuki, żeby następnym razem było bliżej :) Zawsze można zorganizować 'nieoficjalny zlot' :D Aaaa co!
 

Fatherland

Książę
To zapraszam do GR, zobaczysz co oznacza prawdziwy zlot...... Zlot inno roz się powinno to nazywać. Jedna osoba w zeszłym roku. Śmiech na sali...
 

DeletedUser15643

Guest
Jedna ? Ja tam widziałem więcej osób :) Ale może byliśmy na różnych zlotach :)

Jeden gracz niezwiązany z obsługą gry (a przynajmniej oficjalnie niezwiązany...).
Podpowiem Ci - to ten w czarnej koszulce:

zlocik.JPG

No ale może Ty widziałeś ich tam więcej :haha:.
Szumnie zwana "społeczność FoE" to obsługa FoE i po co ta cała 'dyskusja''?
 

DeletedUser9

Guest
Jeden gracz niezwiązany z obsługą gry (a przynajmniej oficjalnie niezwiązany...).
Podpowiem Ci - to ten w czarnej koszulce:

zlocik.JPG

No ale może Ty widziałeś ich tam więcej :haha:.
Szumnie zwana "społeczność FoE" to obsługa FoE i po co ta cała 'dyskusja''?
Tylko to jest zdjęcie z przed 2 lat :) a nie ostatniego zlotu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9

Guest
To wrzuć proszę zdjęcie z zeszłego roku, chętnie zobaczę ilu graczy pojawiło się na zlocie.
Ja nie mam zdjęć :) musisz pytać kogoś kto je robił :)
Chcesz zobaczyć ile jest graczy to przyjedź na zlot... Pamiętaj jedno nie każdy chce mieć robione zdjęcia :)
 

DeletedUser6174

Guest
Ja nie mam zdjęć :) musisz pytać kogoś kto je robił :)
Chcesz zobaczyć ile jest graczy to przyjedź na zlot... Pamiętaj jedno nie każdy chce mieć robione zdjęcia :)

Jak mam pytać, skoro nie wiem kto je robił? Jechać na drugi koniec Polski tylko po to żeby zobaczyć ile osób się zjawiło też raczej nie zamierzam.
 

DeletedUser6174

Guest
Tak, to jest zdjęcie sprzed 2 lat, specjalnie je wkleiłem - a wiesz dlaczego? Bo właśnie na nim jest jeden nieczłonek obsługi, a na zdjęciu sprzed roku są tylko członki obsługi:

zlot2015.jpg

Masz jeszcze jakiś mondry komentarz?
Widzę, że z roku na rok jest coraz mniej osób, nawet teamu jest coraz mniej. Czekam na zdjęcie z tego roku, aby sprawdzić czy to stała tendencja spadkowa. No ale czego się spodziewać jak podaje się termin zjazdu za pięć dwunasta.
 

DeletedUser14806

Guest
Jeden gracz niezwiązany z obsługą gry (a przynajmniej oficjalnie niezwiązany...).
Podpowiem Ci - to ten w czarnej koszulce:

zlocik.JPG

No ale może Ty widziałeś ich tam więcej :haha:.
Szumnie zwana "społeczność FoE" to obsługa FoE i po co ta cała 'dyskusja''?

Oplułem sie kawą Ricki ;) , żeby było jasne nie robie sobie żartów ze zdjęcia ale z tego że na tych słynnych zlotach faktycznie brak graczy ;P
 

DeletedUser8110

Guest
Ja się nie dziwię, że w zeszłym roku się nikt nie pojawił, bo to był koniec świata totalny. ;)
Tu bym prosiła o zakończenie złośliwości - nikt do przyjazdu nikogo nie zmusza.
 

DeletedUser14806

Guest
Jak byscie odpowiednio to zorganizowali i nie zapraszali samych siebie to moze nie bylo by zadnych złosliwosci i na zlocie faktycznie byli by jacyś fani ;P a tak sama władza sie bawi jak u ruskich oligarchów;P Zresztą niech sie bawia tylko nienazywajmy tego szumnie zlotem ,zwykły raucik szlachty z inno ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
ło matko, jak ja dawno tego zdjęcia nie widziałem :D

Gdyby nie to, że w czasie zeszłorocznego zlotu akurat byłem w górach to i do tego Giżycka bym pojechał, spędziłbym pewnie cały dzień w podróży, ale co tam :D Dla chcącego nic trudnego ;)

W Tomaszowie 3 lata temu było około 10 graczy o ile dobrze pamiętam.

BTW, nigdy z obsługą gry nie byłem oficjalnie związany :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry