Zima w Forge of Empires - dyskusja

DeletedUser

Guest
Nie obchodzi mnie to!!! Ta gra nie jest telewizją! Czy ci, którzy kazali zrobić lub stworzyli tą strzałę, to cierpią na trzeci i najcięższy stopień upośledzenia umysłowego (czyli na debilizm) i nie dociera do nich, że ta strzała jest jak nachalna i chamska reklama?!! Nie wiedzą, że wywołuje najpierw irytację, a potem złość albo więcej niż złość?! Nie jestem idiotą i widzę gdzie jest eventowy pasek do losowania nagród!!! Gram na dwu światach i po przelogowaniu nie chcę oglądać tej pieprzonej strzały i nie zamierzam losować kiedy oni chcą tego tylko wtedy, gdy ja tego chcę!!!
A zatem nie życzę sobie nachalnych reklam i nie zamierzam co rusz klikać tej strzały gdy loguję się do drugiego świata!!!
 

DeletedUser

Guest
graczu !
jesteś w błędzie twierdząc , że ta strzała to strzała informacyjna !
ta strzała to stan umysłu ! :mad:

P.S.
mamy więcej niebieskich strzał i niezawachamy się ich użyć

*przed użyciem strzały zapoznaj się z ulotką , lub skonsultuj się z lekarzem czy farmaceutą , gdyż każde niewłaściwe zastosowanie grozi twojemu życiu lub zdrowiu :p
 

DeletedUser

Guest
zaraz , zaraz fajnie że oh i ah w ogłoszeniu " Sesja Q&A z Kai i Thi " ale co z graczami , którzy nie posiadają fejsa ? i nie "biglują po ichniemu" ? :haha: czy nasz team nie potrafi / nie chce przekazać uzasadnionych głosów odnośnie tej irytującej strzałki ?
to jak mamy się w końcu kontaktować , żeby nasze opinie były brane pod uwagę ?

to głupie i zakrawa na kpinę gdzie publikujecie jakiś temat z dopiskiem na koniec "zapraszamy do dyskusji" DO CZEGO ? :mad:
no nie mogłem się powstrzymać żeby takiej sytuacji nie porównać z klasykiem :p

 

DeletedUser

Guest
Dajcie spokój Alowi1984 i yakiii - to nie ich należy się czepiać tylko tych z Hamburga z IG. Ale też się zaczynam zastanawiać czy to, co piszemy na forum w dyskusjach dociera do tamtych z Hamburga i czy obsługa rzeczywiście przekazuje im uwagi i czy umieją szwargotać po "ichniemu" czyli po szwabsku. Rok temu były kłopoty z tą strzałą i są teraz. Czyli wniosek jeden: albo tamci z Hamburga są ciemni jak tabaka w rogu albo uwagi graczy nie są przekazywane .
 

DeletedUser16730

Guest
Pamiętaj o zacnej nagrodzie "Przemieszanie", które umożliwi Ci odkrycie do kilku ŚW jednego dnia z prezentu!

No dzisiaj świątynia ukochana, ciekawe ilu ludziom ta zacna nagroda uniemożliwiła dotarcie do ukochanej. Mi się już scyzoryk w kieszeni otwiera na tę zacną nagrodę.
 

DeletedUser12062

Guest
czy obsługa rzeczywiście przekazuje im uwagi i czy umieją szwargotać po "ichniemu" czyli po szwabsku.

Możemy zagwarantować, że wszelkie błędy w Grze oraz sugestie Graczy pojawiające się w dyskusjach są przez nas przekazywane. Jednak niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, pomimo najszczerszych chęci, że jakaś zmiana zostanie wprowadzona. Ta kwestia nie zależy od nas.
 

DeletedUser3

Guest
Strzałka była i powinna być do pierwszej wylosowanej nagrody. Następnie powinna zniknąć i nie pojawiać się do końca eventu. Jeżeli pojawiła się ponownie po wylosowaniu pierwszej nagrody, to nie było to zamierzone. Sorry za problem. Mam nadzieję, że po następnej wylosowanej nagrodzie zniknie już na dobre. Jeżeli nie, to sugeruję kontakt z supportem.
 

DeletedUser17271

Guest
Macie pojęcie, lub z doświadczenia poprzednich eventów, po ile będzie jutro ŚW do kupienia?
 

DeletedUser2776

Guest
1600 albo 1800, nie pamietam dokladnie. Ale raczej to pierwsze.
 

DeletedUser17268

Guest
która w kolejności była studnia życzeń na becie, ma ktoś wykaz nagród na becie
 

DeletedUser17038

Guest
Spoko majac troche gwiazdek mozna zdobyc SW czasami odrazu czasami po 6-7 strzałach :)
 

DeletedUser17098

Guest
U mnie świątynia i studnia zmieściły się w 5 -6 strzałach. Posiadam już tylko aż jedną gwiazdkę ;P
 

DeletedUser17009

Guest
Jakie ładne szlaczki ;)
Ale da się rozszyfrować najważniejsze:p
Z nazwą tylko problem :haha:
 
Do góry