Zima 2020 - komentarze

Borisel

Hrabia
Jeśli dobrze zrozumiałem - żeby otworzyć kalendarz adwentowy potrzebny jest klucz . Klucz można zdobyć otwierając prezent , na który musimy wydać gwiazdki . Czyli trzeba będzie siłą rzeczy wydawać codziennie gwiazdki by zdobyć klucz . Ile gwiazdek potrzeba by znaleźć klucz ? Wystarczy 10 i już za pierwszym razem będzie klucz czy ktoś będzie miał pecha i wyda 100 ~gwiazdek i nie znajdzie klucza ?
 

orchideaa

Szlachcic zagrodowy
Kiedy naprawicie ten błąd ?
 

Załączniki

  • 6AF4C53F-000F-431A-B7F4-13301F6324EE.jpeg
    6AF4C53F-000F-431A-B7F4-13301F6324EE.jpeg
    111,3 KB · Wyświetlenia: 125

Stan

Baron
Tak w kwestii tego kalendarza, w większości gier takie rzeczy są za darmo.

Na jaką piekarnię się zdecydujecie? (Dla mnie wszystkie słabe, ale bonus dla armii atakującej wygrywa)
 
Ostatnia edycja:

piotresz

Hrabia
Tak w kwestii tego kalendarza, w większości gier takie rzeczy są za darmo.

Na jaką piekarnię się zdecydujecie? (Dla mnie wszystkie słabe, ale bonus dla armii atakującej wygrywa)
Tylko zauważ, że działa w połączeniu z co najmniej 1 inną piekarnią, a pełny bonus z dwoma !
 

Stan

Baron
Wiem, to już kompletna porażka. 12 ulepszeń i 3 podstawy, żeby mieć jakiś konkretny bonus.
 

Stan

Baron
Oj, tak. Zastanawia mnie jeszcze, czy zadziała, jeśli ustawię 3 w taki trójkąt, żeby każda stykała się z dwoma
 

hddk

Hrabia
Wystarczy 10 i już za pierwszym razem będzie klucz czy ktoś będzie miał pecha i wyda 100 ~gwiazdek i nie znajdzie klucza ?

@Borisel PIN i zielony :) Pozostają jeszcze wytrychy z dziennego zadania. Ale kalendarz adwentowy to drugi obok reniferków wysysacz diaksów. Nagrody dzienne w kalendarzu też niewarte uwagi.
 

Komessi

Szlachcic zagrodowy
Żeby więc mieć 20 towarów trzeba mieć trzy piekarnie. To tyle co daje Rozlewnia Cydru..., która zajmuje trzy razy mniej miejsca. Co to w ogóle ma być. Chcecie zniszczyć grę czy co? Przecież to rozczarowanie dla graczy.
 
Ostatnia edycja:

Mirko69

Rycerz
Jak to mówiono od Annasza do Kajfasza. Żadnej spójności. Pociąg, stodoła i działki przyzagrodowe/ a gdzie konopie?/ jakieś nagrobki z Pól i poręcze do nich, cmentarze i mroczne budynki, telewizorki znaczy Magnus .... Jakieś trędowate w bąblach, pokrzywione gargamele na widok których dzieci uciekają z krzykiem. Szalone epoki i niemożliwe do wykonania zadania. Nowa matematyka i nowy rachunek prawdopodobieństwa. Do tego wymyślane kretyńskie nazwy. Chaos, bezguście i brak koncepcji. Szalone, nieprzemyślane ceny u handlarza w eventach i negocjacji. Bonusy budynków nieprzydatne graczowi bo nie wnoszące nic szczególnego. Wszystkiego coraz więcej i więcej a gruntu pod budowę jak nie było tak nie ma. To tylko tak z grubsza
 

Kaarmelix

Szlachcic zagrodowy
Masz w Opcjach i tam masz animacje i dostosuj. Ale nie wiem w czym przeszkadza śnieg mi tam bardzo się podoba przynajmniej widzimy więcej śniegu w grze niż w polsce :D
 

Midi

Baronet
w opcjach można całkowicie wyłączyć animacje a ja pytałem tylko o śnieg - mnie akurat przeszkadza :)
 

Borisel

Hrabia
Ok odpowiedziałem sobie na pytanie związane z kluczami . Nie wypada jako gwarantowana nagroda za dzienne losowanie za 10 gwiazdek . Możesz wydać nawet 100 gwiazdek i nie wypadnie . Także ten tego...Wesołych Świąt
 

Dobrosz Shyduo

Szlachcic
Gdzie te eventy z Willą Gubernatora, czy Opuszczonym Zakładem Psychiatrycznym?? Solidne nagrody - do zdobycia bez wydawania miliardów diaxów.
Te piekarnie, to chyba z księżyca spadły. Wprost na głowę twórców. :):):)
 

mastika

Wicehrabia
Bez przesady, nagroda główna może nie jest super wypasiona, ale też nie jest zła. Wystarczy przypomnieć taki ołtarz Afrodyty, który w przemysłowej dawał niebotyczne 850 młotków, niezliczone 53 medale i furę PR w postaci jednego punktu. Jest sporo fajnych nagród dodatkowych, o podnoszenie poziomu głównej nagrody też nie trzeba się jakoś wybitnie starać. Ogólnie spoko, tylko ten śnieg mógłby tak nie mulić miasta, ale cóż zima zaskoczyła drogowców ;)
 

Blade1984

Książę
nagrody są całkiem fajne tylko że w głownej lini nagród tych zaświeczki widzę tylko jedną podstawę piekarnii, druga jest za zadania, a żeby mieć max np obrony potrzeba trzech piekarnii. pytanie skąd trzecia podstawa? z kalendarza na którzy trzeba wydać kilkadziesiąt gwaiazdek żeby zdobyć jeden klucz?
 

Markiz.

Książę
nagrody są całkiem fajne tylko że w głownej lini nagród tych zaświeczki widzę tylko jedną podstawę piekarnii, druga jest za zadania, a żeby mieć max np obrony potrzeba trzech piekarnii. pytanie skąd trzecia podstawa? z kalendarza na którzy trzeba wydać kilkadziesiąt gwaiazdek żeby zdobyć jeden klucz?
" There are 10 Grand Prizes. Once you have collected them you will start back at Number 1 "
 
Do góry