Zima 2019 - konkurs na forum - komentarze

MacKayla*

Wójt
Mam pytanie - po udzieleniu odpowiedzi na "Weź udział" nie mogę jej przesłać - pojawiają się opcje ankiet, załączników, podgląd itp., ale nie ma możliwości przesłania. Czy tak mam to zostawić?
Czy odpowiedzieć pod zadaniem tak, jak było do tej pory ?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Przyznam, że coś dziwnego zrobili moderatorzy.
Może jak przyjdzie Gajowy Marucha to nam wyjaśni tą zagadkę.


Wydaje się,że powinno być pod zadaniem, bo przycisk prowadzi do założenia nowego tematu:

1576791516444.png

Można pod tematem odpowiedzieć (Chyba?). Widzisz tylko swoja odpowiedź:

1576791146354.png
 
Ostatnia edycja:

hddk

Hrabia
Tym razem zamiast odpowiedzi pod postem, jest opcja do założenia nowego tematu. Po kliknięciu na przycisk "Weź udział" pod obrazkiem, otwiera się formularz do założenia nowego tematu pt. Moje zgłoszenie. Z tego co rozumiem, w treści wpisuję odpowiedź i klikam "Nowy temat". Nowy wątek nie będzie widoczny dla nikogo poza autorem. Tak czy siak jest to mniej intuicyjne, ale na Becie też tak zrobili, więc pomysł przyszedł z góry :(

PS. Teraz sprawdziłem i wydawało mi się, że moje zgłoszenie widniało jako oczekujące na moderację, a teraz zupełnie temat zniknął, bo go nie widzę. Więc teraz to już nie wiem czy odpowiedź jest zaliczona czy nie, czy pisać jeszcze raz w odpowiedzi pod konkursem czy nie...

PS2. A po kolejnym odświeżeniu temat widać...

Dżizus, jak korporacyjne myślenie może utrudnić najprostsze i najbardziej oczywiste rzeczy...
 
Ostatnia edycja:

MacKayla*

Wójt
To wszystko przez to, że zbyt wiele osób odpowiadało nie pod zadaniem, tylko w komentarzach.
Ale nadal nie wiem jak odpowiedzieć :?
 

hddk

Hrabia
Pod obrazkiem klik na Weź udział, otworzy się okno z nowym tematem, w treści piszesz X prezentów i poniżej masz przycisk "Nowy temat"
 

DeletedUser20402

Guest
Niestety koledzy i koleżanki przekierowuje nas zamiast do odpowiedzi to do nowego postu.
Próbowałem w kilka sposobów i niestety, zapewne moja odpowiedź pojawi się parę razy (efekt prób i kombinacji na odpowiedź)
 

Quietus...

Szlachcic zagrodowy
mam ten sam problem nie ma żadnej opcji po wpisaniu odpowiedzi żeby wysłać odpowiedź :( czy ktoś z was znalazł już sposob na wysłanie odpowiedzi?
 

Bandżo

Szlachcic zagrodowy
no ok a kto zdobył nagrodę w konkursie nr 1 ?? jak to będzie jak się wygra dostanie się wiadomość czy jak ?
 

DeletedUser21458

Guest
W pierwszym zadaniu dało się w normalny sposób odpowiedzieć a w drugim i trzecim po wpisaniu odpowiedzi kliknęłam "nowy temat" i niby poszło - ciekawe czy faktycznie doszło :(
chyba admini mieli hucznego Sylwestra, więc co im tam konkurs.... ;)
 
Do góry