Zima 2019 - konkurs na forum

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Winter%20Contest%20Logo.png
Drodzy gracze Forge of Empires.

Aby wzbogacić event Zima 2019 przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego. Począwszy od dzisiaj (19 grudnia 2019 r.), udostępnimy w naszym zimowym konkursie 3 wyzwania trwające do 6 stycznia. Zalogujcie się i kliknijcie przycisk poniżej, aby zobaczyć specjalną stronę konkursu i gdzie będziecie mogli wybrać jedno z trzech wyzwań.




Uwaga: pamiętajcie, że każde wyzwanie ma określony dzień startu
W każdym wyzwaniu macie szansę zdobycia nagrody specjalnej, wyzwania startują:
  • Wyzwanie 1 - 19 grudnia 2019
  • Wyzwanie 2 - 23 grudnia 2019
  • Wyzwanie 3 - 30 grudnia 2019

Nagrody:
Każdy konkurs wymaga nagród! Tym razem do zdobycia są tylko przedmioty z trwającego w grze eventu (Zima 2019):

Wyzwanie 1 - 19 grudnia
  • Nagroda : 1 Do wyboru jeden z trzech dostępnych wagonów (Sypialny, Towarowy lub Restauracyjny)
  • Zwycięzcy: 5 zwycięzców (warunek - poprawna odpowiedz)
Wyzwanie 2 - 23 grudnia
  • Nagroda: 1 Wieża taktyka – poz. 2
  • Zwycięzcy: 5 zwycięzców
Wyzwanie 3 - 30 grudnia
  • Nagroda: 1 Pakiet ulepszeń zimowego pociągu
  • Zwycięzcy: 5 zwycięzców (warunek - poprawna odpowiedź)


Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie losowania, w losowaniu wezmą udział wszystkie poprawne zgłoszenia, napisane przed zakończeniem konkursu.

Warunki uczestnictwa i zasady konkursu

Warunki uczestnictwa :
Czy macie konto w grze i na forum? Świetnie, to wystarczy, by wziąć udział. Jeśli nie macie - jak najszybciej je załóżcie!

Zasady konkursu:

Możecie przesyłać odpowiedzi dotyczące każdego z naszych trzech zimowych wyzwań do 6 stycznia do godziny 23:59 czasu serwera. Następnie zespół Forge of Empires sprawdzi Wasze odpowiedzi, by wyłonić zwycięzców. Przeczytajcie uważnie zasady tego konkursu:
  • Każde konto może wziąć udział w konkursie tylko raz.
  • Nie można przenieść wygranej na inne konto.
  • Członkowie zespołu Forge of Empiers nie mogą brać udziału w konkursie.
Zdecydowani? Zalogujcie się aby wysłać odpowiedź już teraz! Jeśli chcecie wyrazić opinię na temat konkursu kliknijcie tutaj.
Wasz,
Zespół Forge of Empires
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
FAQ - Najczęściej zadawane pytania


  • Dlaczego nie otrzymałem żadnej nagrody mimo prawidłowej odpowiedzi?
    • Dla każdego wyzwania mamy ograniczoną liczbę zwycięzców. Podając prawidłową odpowiedź, dołączasz do loterii wraz z innymi graczami zwycięzcy wybierani są losowo.


  • Jest już dostępne nowe wyzwanie, czy mogę wziąć udział w poprzednim?
    • Tak! Nie zamykamy poprzednich wyzwań, co oznacza, że możesz rozegrać pierwsze wyzwanie od 19 grudnia do 6 stycznia o 23:59, kiedy cały konkurs zostanie zakończony.


  • Jak mogę sprawdzić wyniki dla każdego wyzwania?
    • Poprawne odpowiedzi i lista osób nagrodzonych zostanie podana po 6 stycznia 2020 roku.


  • Dlaczego jedno z wyzwań nie jest dla mnie dostępne?
    • Każde wyzwanie ma datę startu, co oznacza, że będziesz musiał poczekać kilka dni, zanim wszystkie zostaną otwarte.


  • Czy mogę udostępniać odpowiedzi na wyzwania moim znajomym z gildii?
    • To zależy od ciebie, ale twoje szanse na zdobycie nagród zostaną zmniejszone, ponieważ będziemy mieli więcej uczestników z prawidłowymi odpowiedziami.


  • Nie chcę, żeby ktokolwiek kopiował moje odpowiedzi! Czy wysłanie ich jest naprawdę bezpieczne, klikając ten przycisk „WEŹ UDZIAŁ”?
    • Tak! Fora wyzwań są moderowane, co oznacza, że uczestnicy NIE będą mogli zobaczyć odpowiedzi od innych graczy, Ty również będziesz widział tylko swoją odpowiedź, oczekującą na zatwierdzenie.
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
KONKURS ZIMA 2019 PODSUMOWANIE

Nasz konkurs dobiegł do końca, pora na jego podsumowanie.


Winter%20Contest%20Logo.png

Jesteśmy pewni, że wszyscy jesteście ciekawi, czy podane odpowiedzi były prawidłowe, ponizej prezentujemy prawidłowe odpowiedzi dla każdego z wyzwań:

Wyzwanie 1

Wyzwanie 2

Wyzwanie 3

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział! Mamy nadzieję, że tak samo dobrze bawiliście się się szukając odpowiedzi, jak my przygotowując konkurs dla wszystkich! Laureatów proszę o kontakt z Robin65 w celu ustalenia szczegółów.


W przyszłości będziemy organizować więcej konkursów, więc powiedzcie nam, co chcielibyście zobaczyć w kolejnym konkursie specjalnym!

Wasz,
Zespół Forge of Empires
 
Do góry