Zgonik serwerów?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11123
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Mikekun

Książę
siemanko

Po waszej awarii, na serwer testowy wrócił błąd który był zwalczany przez ostatnie pięć aktualizacji wcześniej. Czyli widmo skaczącego paska podczas motywacji Wsparciem. Grrrr, nie można napisać na to jakiegoś normalnego skryptu aby ten błąd zwalczyć raz, a dobrze. Boję się teraz że mimo iż ten błąd na testowym jest już widoczny to on tak czy siak zostanie ponownie przeniesiony na normalne serwery. Czy możecie dać im znać że zaczął on występować bezpośrednio po wczorajszej awarii serwerów gry?

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser8110

Guest
Mikekun, jeśli problem dotyczy bety FoE, to właściwym miejscem na zgłoszenie tego typu błędu, jest forum tego konkretnego serwera. :)
 

DeletedUser3255

Guest
Mam wrażenie, że żyjesz w innej rzeczywistości. W twojej codziennie nie da się grać, serwery padają, czat nie działa, perły się burzą i znikają i przez to narzekasz tak bardzo.
Prosiła siorprajs o cierpliwość, ale widzę, że jej nie masz, więc dla dobra ogólnego nazbieraj jej trochę ;) Narzekasz jakby takie awarie były normą i nie zdarzało się to raz na kilka miesięcy, a conajmniej codziennie.

Nie mów też, że te 2 godziny wyjęte z gry zanudziły cię, aż tak, żeby w ten sposób komentować tą awarię.
Czasem warto skorzystać z takiej przerwy i zrobić coś poza komputerem/internetem ogólnie :)

to może dodam coś abyś miał jakikolwiek ogląd na sprawę:

1. 2 godziny nie robią mi różnicy ... awarie to awarie ... chodzi o to, że gra zamula a twórcy zamiast z tym problemem zrobić porządek to dodają "kwiatki do korzucha" ( wytłumaczę abyś nie kombinował) - niepotrzebne dodatki i upiększenia, które zamiast pomóc to przeszkadzają w grze :)

2. Bardzo wiele osób ( setki) informowały mnie ( dlaczego mnie ? nie wiem :) ), że nie mogą wejśc na mapy GvG ...sytuacja taka trwa od listopada zeszłego roku ...w międzyczasie programiści robili wiele zmian + dodali nowy świat a Arvahall dalej zwiesza podczas gry ... zamiast coś naprawić to powielacie i bronicie bubla ( jako ekipa FoE)

3. Mam wrażenie że to Ty żyjesz w innej rzeczywistości ...nie grasz ? bo jakbyś grał to wiedziałbyś o czym pisałem :) ...bo jeżeli jednak grasz w miarę aktywnie to piszesz świadomie bzdury.

4. Czat nie działa bardzo wielu osobom ... nie piszę, że zawsze ....ale bardzo często i też od kilku miesięcy to trwa.

5. Siorprajs prosiła o cierpliwość ...ja to rozumiem ...ale od listopada do wrzesnia minęło już kilkanaście miesięcy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11123

Guest
doskonale napisane. na forum jednej gry można było dawać kufelki. szkoda że tu ich albo "plusików" nie ma
 

DeletedUser8110

Guest
to może dodam coś abyś miał jakikolwiek ogląd na sprawę:

1. 2 godziny nie robią mi różnicy ... awarie to awarie ... chodzi o to, że gra zamula a twórcy zamiast z tym problemem zrobić porządek to dodają "kwiatki do korzucha" ( wytłumaczę abyś nie kombinował) - niepotrzebne dodatki i upiększenia, które zamiast pomóc to przeszkadzają w grze :)

2. Bardzo wiele osób ( setki) informowały mnie ( dlaczego mnie ? nie wiem :) ), że nie mogą wejśc na mapy GvG ...sytuacja taka trwa od listopada zeszłego roku ...w międzyczasie programiści robili wiele zmian + dodali nowy świat a Arvahall dalej zwiesza podczas gry ... zamiast coś naprawić to powielacie i bronicie bubla ( jako ekipa FoE)

3. Mam wrażenie że to Ty żyjesz w innej rzeczywistości ...nie grasz ? bo jakbyś grał to wiedziałbyś o czym pisałem :) ...bo jeżeli jednak grasz w miarę aktywnie to piszesz świadomie bzdury.

4. Czat nie działa bardzo wielu osobom ... nie piszę, że zawsze ....ale bardzo często i też od kilku miesięcy to trwa.

5. Siorprajs prosiła o cierpliwość ...ja to rozumiem ...ale od listopada do wrzesnia minęło już kilkanaście miesięcy :)

Mam wrażenie, że niepotrzebnie post PablooSa został tak negatywnie odebrany. Niestety prawdą jest, że my (ogólnie, jako rodzaj ludzki) mamy tendencję do zauważania i komentowania głównie rzeczy złych, nie działających poprawnie. Jeśli wszystko działa poprawnie, to nikt nie odczuwa potrzeby zachwalania i komentowania - w końcu wszystko działa poprawnie, więc po co? Stąd też w tym konkretnym temacie pojawia się wizja gry, w którą grać się praktycznie nie da, bo tego typu problemy techniczne to codzienność. Nie jest to prawdą, jednak rozumiemy tę potrzebę narzekania - w końcu od tego jest to forum. Proszę jednak o ograniczenie się do narzekania na elementy gry i powstrzymanie się od wycieczek osobistych.

Co do "zamulającej" gry i innego typu błędów - chętnie przyjmiemy w Supporcie zgłoszenia z opisem konkretnych sytuacji, w których gra zwalnia czy opisem konkretnych błędów. Każde tego typu zgłoszenie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ może pomóc nam zebrać informacje niezbędne do tego, aby usprawnić działanie gry. Nawet jeśli wiemy już o istnieniu tego konkretnego błędu, zgłoszenia nadsyłane od różnych Graczy pomagają nam ocenić skalę problemu, więc nigdy nie będziemy narzekać na tego typu zgłoszenia. Dlatego, jeśli jakieś osoby zwracają się do Ciebie w sprawie nie działających elementów gry, również będziemy wdzięczni za odesłanie ich do Supportu. Często to właśnie dzięki pomocy Graczy udaje się wyłapać przeoczone na serwerze beta błędy - dlatego też bardzo cenimy sobie Waszą aktywność i nadsyłane przez Was zgłoszenia.

doskonale napisane. na forum jednej gry można było dawać kufelki. szkoda że tu ich albo "plusików" nie ma
Taka możliwość pojawi się jak tylko przeniesiemy się na XenForo. 8>

Ok.
Wydaje mi się, że temat tej konkretnej awarii można już uznać za wyczerpany, więc pozwolę sobie go zamknąć.
Raz jeszcze - wielkie dzięki za Waszą aktywność i za każdy napisany w tym temacie post! Wszystkie uwagi przyjmujemy "na klatę" i czekamy na więcej (uwag, nie awarii :p)!
 
Status
Zamknięty.
Do góry