Zgonik serwerów?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11123
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11123

Guest
Jak w temacie. Czyżby jakieś niewielkie i oczywiście przejściowe problemy techniczne?
 

DeletedUser8110

Guest
Tak, niestety w chwili obecnej mamy pewne problemy techniczne, przez co mogą występować problemy z załadowaniem gry. Proszę o odrobinę cierpliwości, pracujemy nad ich rozwiązaniem.
 

DeletedUser14459

Guest
A już myślałem, że to wina neta :) Jak długo to jeszcze potrwa?
 

DeletedUser13205

Guest
Człowiek dorywa się do kompa i chwili nie może dosłownie na grę przeznaczyć i po całym dniu wydać te kilka PR a tu akurat jakieś prace techniczne. Po prostu coś się zepsuło w tej chwili czy zapomniano uprzedzić graczy o planowanych pracach technicznych ?
 

DeletedUser8110

Guest
Człowiek dorywa się do kompa i chwili nie może dosłownie na grę przeznaczyć i po całym dniu wydać te kilka PR a tu akurat jakieś prace techniczne. Po prostu coś się zepsuło w tej chwili czy zapomniano uprzedzić graczy o planowanych pracach technicznych ?

Nie, nie są to planowane prace techniczne. I niestety nie wiemy jeszcze jak długo potrwają problemy. :(
 

DeletedUser3255

Guest
Nie, nie są to planowane prace techniczne. I niestety nie wiemy jeszcze jak długo potrwają problemy. :(
A mi pisze, że prace techniczne :) ... kolejne schematyczne odpowiedzi serwera mijajace sie z prawda ? :) .. G działało chwilkę tak jak i A chwilkę ,,, mi udał się zalogować na A, B, G ...jedynie na G dłużej i z efektem potwierdzonym przez serwer ... na A pisałem do kolezanki opis przejścia mapki 3 razy ... i już mi się nie chce ...ale jakbyć czytała to 1 steal + 7 łotrów ... stawaj na twardym gruncie + zasłaniaj ranne cziłgi zdrowymi ... wazne abyś do 2 tury dotarła jak najmniej okaleczona a potem ranisz jak najwięcej ... nie dobijaj tych z 1-2 kreskami bo same się rozwala :)
 

DeletedUser12948

Guest
rozumiem problemy techniczne ale moim zdaniem należało by wyłączyć serwery a tak GvG można o kant d... potłuc ... co z tego że widziałem obleg sektora jak od godziny nie mogę się wbić na serwer :(
 

Mikekun

Książę
oh bosko, czyli na G można grać, a reszta musi leżeć i się irytować że znowu coś nie wypaliło ;)
 

DeletedUser13205

Guest
Mi się udało chwilke na F i G zajrzeć a reszta nie działa :(
 

DeletedUser7112

Guest
nosz....
...............
....................
........................
motyla noga.....
 

DeletedUser8110

Guest
A mi pisze, że prace techniczne :) ... kolejne schematyczne odpowiedzi serwera mijajace sie z prawda ?

Napisałam, że nie były one przez nas zaplanowane. :) Co nie oznacza, że prace techniczne nie trwają. Nasi sysadmini próbują postawić grę na nogi, mamy nadzieję, że wkrótce im się to uda. :)
Na razie możemy jedynie podziękować, za Wasza cierpliwość. :)
 

DeletedUser3255

Guest
siorprajs napisała, że nie są to PLANOWANE prace techniczne. Słowo "planowane" jest tu kluczowe, bo oznacza, że wyszło to niezależnie od ekipy :p
to dlaczego mi pisze, że potrwają max kilkanascie minut ( wiem ... jest pupochron --> zwykle kilkanaście minut :D ) ...a sytuacja jest niezwykła bo jest nowy event i obsługa nie przewidziała takiego ruchu na łaczach :)
 

DeletedUser8110

Guest
Nie wydaje się, żeby problem był spowodowany eventem. Ale tak, ta plansza może nieco wprowadzać w błąd. :/

Na ten moment nie powinno już być problemów z logowaniem do światów. Czat wciąż niestety nie działa, ale również zostanie naprawiony.
 

DeletedUser13591

Guest
no tak załączycie w środku nocy....a produkcję wyzbierają sąsiedzi
rozumiem, że po rekompensatę mogę zgłosić się do was :haha:
 

DeletedUser13205

Guest
kilka (naście) minut --- > przedłużyło się do godziny a gra jak nie działała tak nie działa :(
 

DeletedUser13591

Guest
Nie wydaje się, żeby problem był spowodowany eventem. Ale tak, ta plansza może nieco wprowadzać w błąd. :/

Na ten moment nie powinno już być problemów z logowaniem do światów. Czat wciąż niestety nie działa, ale również zostanie naprawiony.

niestety ani na A ani na C nie mogę się zalogować
 

astrotaurus

Hrabia
to dlaczego mi pisze, że potrwają max kilkanascie minut ( wiem ... jest pupochron --> zwykle kilkanaście minut
Może właśnie nie jest tragicznie skoro jest ten napis...
Albo obsługa nie jest przygotowana by przekierować na stronkę z notka o awarii - przynajmniej ja jeszcze czegoć takiego nie widziałem i nie słyszałem.

sytuacja jest niezwykła bo jest nowy event i obsługa nie przewidziała takiego ruchu na łaczach :)
Eeee... pewnie event z kołem fortuny jest o niebo bardziej łączożerny

- - - Zaktualizowano - - -

oh bosko, czyli na G można grać, a reszta musi leżeć i się irytować że znowu coś nie wypaliło ;)
Jaka reszta? Ja tam jak gram na którymkolwiek ze światów to nie leżę...
Nie masz jeszcze konta na G...? No to nadganiaj, świetna okazja! ;)
 

DeletedUser13205

Guest
Nie wydaje się, żeby problem był spowodowany eventem. Ale tak, ta plansza może nieco wprowadzać w błąd. :/

Na ten moment nie powinno już być problemów z logowaniem do światów. Czat wciąż niestety nie działa, ale również zostanie naprawiony.

Świat A nadal nie działa :(
 

DeletedUser

Guest
B też nie działa a chciałem tylko nastawić produkcję...
 
Status
Zamknięty.
Do góry