Zadania i nagrody

  • Rozpoczynający wątek tomiwhite
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja swoje używam na rozszerzenia terenu co uzbieram :)
Budynki są nie opłacalne, bo po 2 epokach do wymiany :)
Ale pamiętaj o tym, że czasem budynki (szczególnie produkcyjne) kupowane za diamenty zajmują dużo mniej miejsca od zwykłych i generują dużo więcej przychodu - 3- a nawet 4-krotnie. Warto więc zastanowić się czy brać rozszerzenie i stawiać coś, co ma mniejszą produkcję, czy postawić budynek "diamentowy".
A jest o czym myśleć, bo w późniejszych epokach zwykłe odblokowania jakiejś technologii w drzewku technologicznym kosztuje powyżej 20 tys. zaopatrzenia, nie mówiąc już o cenie postawienia...
 

DeletedUser1868

Guest
Zgodzę się z unpxre lepiej wydać diamenty na rozszerzenie, aczkolwiek 1 pałac albo cyrk też by się przydał :)
 
... w sumie dużo jest to uzależnione od tego ile tych diamentów nam wpada . Wtedy można zastanowić się nad odpowiednim ich zagospodarowaniem . Zarówno jedno jak i drugie jest bardzo pożyteczne .....
 

DeletedUser

Guest
ja też pomijam wg. nieopłacalne dla mnie zadania. np. w całej grze nie postawiłam anie jednego budynku kawalerii ponieważ dla mnie wojownicy na koniach są nieprzydatni i nietrwali - wiem, że maja dużo kratek ruchu, ale i tak wolę ich nie budować. Faktycznie za niektóre misje można dostać ciekawe nagrody - mi się zdarzyło juz kilka razy dostać diamenty.
 

DeletedUser4428

Guest
ja dałem budynek z konnicą tylko w wczesnym, bo tylko w tym (według mnie) byla dobra konnica.
myśle że najmniej opłacalna osoba to ten wojownik, chyba, że w epoce jakieś, bo tam to jest nawet tanie
ja nie za bardzo lubie jeszcze tą babe, chyba że akurat mam dużo zaopatrzenia lub złota
błazen to moja ulubiona postać, bo w zasadzie zawsze daje diamenty
ten naukowiec jest nawet fajny gdy daje misje np. wydaj punkty rozwoju, albo zbadaj 2 technologie
 
Do góry