Zadania i nagrody

  • Rozpoczynający wątek tomiwhite
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam chciałbym otworzyć Temat który pokazuje niedorzeczność nagród za wykonane zadania :)
Otóż otrzymałem zadanie: zbudować Łuk Triumfalny- nagroda ? ...... 300 monet.To żart jakiś ??:haha:

- - - Zaktualizowano - - -

i następne zadanie: zbuduj odlewnię żelaza nagroda ?... 300 monet .Nie no wymiękam :D
 

DeletedUser1228

Guest
misje które wymieniłeś z tego co pamiętam możesz pominąć, ale każą (nie zawsze) zbudować cenne rzeczy (dla cb łuki triumfalne są opłacalne, a cena nie najgorsza -1900 złota. są gorsze) ale to zawsze można pominąć ;)
 

DeletedUser

Guest
i o to wlasnie chodzi w zadaniach ze raz jest nagroda zwykla raz mala a raz wielka no i jeszcze czasami trafiaja sie diamenty
 

DeletedUser3220

Guest
to dlaczego czasem są zadania, których nie można pominąć, a jak się ich nie chce zrobić, to tylko blokują miejsce?
nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że miałam zapłacić ileś złota albo narzędzi (dość sporo) za 10 towaru, którego wcale nie potrzebowałam, bo miałam go w wydobyciu. Nie dało się anulować, a jedynie zatwierdzić...
 

DeletedUser

Guest
No chodziło Mi o zadania akurat które można anulować .Ale nie o To chodzi Po co w tej grze takie zadania które nikt nie wykonuje ,(później chyba przepadają) zadanie w którym trzeba wybudować budynek za 2000 monet ,a nagroda za zaakceptowanie 300 ?? to trochę niedorzeczne,Tak jak zadanie z przekazaniem 1000 złota(nie pamietam ile)ale sporo, nagroda losowa i co ? magrodą okazało się 50 monet :(
 

DeletedUser3220

Guest
No chodziło Mi o zadania akurat które można anulować .Ale nie o To chodzi Po co w tej grze takie zadania które nikt nie wykonuje ,(później chyba przepadają) zadanie w którym trzeba wybudować budynek za 2000 monet ,a nagroda za zaakceptowanie 300 ?? to trochę niedorzeczne,Tak jak zadanie z przekazaniem 1000 złota(nie pamietam ile)ale sporo, nagroda losowa i co ? magrodą okazało się 50 monet :(

z tego co pamiętam za 3cim razem dostaje się diamenty :D
 

DeletedUser1228

Guest
ogólnie misje inne niz typu wybuduj, czy zrekrutuj maja nagrode w diamentach, wiec warto je wykonywać.
 

DeletedUser3787

Guest
Dobrze pamiętasz tylko jak sama nazwa wskazuje to jest nagroda losowa i Ty dostałaś diamenty [gratuluję] a ktoś inny rzeczywiście mógł dostać 10 monet lub narzędzi [ wpółczuję].
Tak to bywa z losowymi nagrodami.
 

DeletedUser1724

Guest
Ja raz dostałem z losowej Diamenty ale tylko dla tego, że miałem spory zapas młotków więc postanowiłem zaliczyć to zadanie. Wcześniej takie zadania pomijałem :p
 

DeletedUser4732

Guest
A ktoś pamięta, co się dostaje za misję kobity o tytule "koce dla biednych" ?
 

DeletedUser

Guest
Po co w tej grze takie zadania które nikt nie wykonuje ,(później chyba przepadają) (...) to trochę niedorzeczne
Wykonując takie nieopłacalne zadania, otwieramy sobie drogę do otrzymania bardziej opłacalnych - za diamenty lub większą ilość zaopatrzenia/monet. Przydzielanie zadań (szczególnie późniejszych) przez grę zachodzi na podstawie kilku czynników, m.in. wykonanych wcześniej zadań, posiadanych technologii itp.

A ktoś pamięta, co się dostaje za misję kobity o tytule "koce dla biednych" ?

Nie chcę skłamać, ale diamenty właśnie (?)
 

DeletedUser

Guest
Witam, jestem nowa :D
możecie mi powiedzieć w jaki sposób mam zwerbować 3 nowe jednostki do armii? kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać, mimo iż z resztą daję sobie radę :)
 

DeletedUser

Guest
jednostki rekrutuje sie w budynkach wojskowych wiec
zrob odpowiednie badanie postaw budynek a pozniej w budynku rekrutuje sie jednostki
 

DeletedUser4420

Guest
Może źle robię,ale ja pomijam większość bzdurnych zadań.Zrobiłem ich około 30? Dostałem diamenty od błazna w oszałamiającej ilości 50 sztuk.Ogólnie rzecz biorąc wykonuję zadania,które mają losową nagrodę,bo nigdy nic nie wiadomo i takie,które mają opłacalną nagrodę np. zapłać 5000 sztuk złota i dostań 6666 zaopatrzenia.Gdyby tylko takie istniały,to żyło by się słodko :(

- - - Zaktualizowano - - -

Może źle robię,ale ja pomijam większość bzdurnych zadań.Zrobiłem ich około 30? Dostałem diamenty od błazna w oszałamiającej ilości 50 sztuk.Ogólnie rzecz biorąc wykonuję zadania,które mają losową nagrodę,bo nigdy nic nie wiadomo i takie,które mają opłacalną nagrodę np. zapłać 5000 sztuk złota i dostań 6666 zaopatrzenia.Gdyby tylko takie istniały,to żyło by się słodko :(
 

DeletedUser314

Guest
Może źle robię,ale ja pomijam większość bzdurnych zadań.Zrobiłem ich około 30? Dostałem diamenty od błazna w oszałamiającej ilości 50 sztuk.Ogólnie rzecz biorąc wykonuję zadania,które mają losową nagrodę,bo nigdy nic nie wiadomo i takie,które mają opłacalną nagrodę np. zapłać 5000 sztuk złota i dostań 6666 zaopatrzenia.Gdyby tylko takie istniały,to żyło by się słodko :(

Po 1 wiele zadań to zadania liniowe - usuwasz jedno nie pojawiają się kolejne.
Czasami trzeba zrobić na odwrót czyli pominąć opłacalne zadanie by dostać kolejne - np żeby przypodobać się Mycelli :)
Ja dostałem razem jakoś ponad 500 diamentów za zadania.
 

DeletedUser3

Guest
Łącznie za zadania. Nie za jedno. Przecież napisał "razem".
 

DeletedUser314

Guest
Choć w sumie doliczyłem też diamenty za prowincje, więc za same zadania nieco mniej by wyszło :)
 
... Witam
Jestem w grze od dwóch tygodni i wczoraj dostałem od " królewskiego " błazna za wykonanie zadania 40 rubinów .
... jest super , a muszę dodać że nadal jeszcze siedzę w epoce brązu :)
 

Fatherland

Książę
Ogólnie to wg. mnie warto zbierać wszystkie diamenty z zadań aż się uzbiera pierwsze 500 sztuk np. na jakiś pokaźny budynek kulturowy za diamenty. Dodając diamenty za konkursy forumowe można spokojnie np. dwa wędrowne cyrki postawić w kolonialnej. Tylko trzeba cierpliwie czekać i zbierać diamenciki i punkciki ;)
 

DeletedUser

Guest
Tylko trzeba cierpliwie czekać i zbierać diamenciki i punkciki ;)
Otóż to. Cierpliwość. Nie raz będzie wystawiona na próbę przez błazna, który płaci czasem 5 albo 10 sztuk złota za całkiem wymagające zadania, jak zdarzyło mi się jakiś czas temu.
Ale przetrzymałem go :) i następne nagrody wyglądały już lepiej... :)
 

DeletedUser314

Guest
Ja swoje używam na rozszerzenia terenu co uzbieram :)
Budynki są nie opłacalne, bo po 2 epokach do wymiany :)
 
Do góry