Wyprawy gildyjne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16730

Guest
Tydzień łotrów za złote smoki.
Mam taki postulat żeby support pisał w poniedziałek jakie nagrody są ustawione w danym tygodniu za danego smoka. To ułatwi decyzję czy robić wyprawy.
 

DeletedUser5256

Guest
Nowy tydzień nowe nadzieje. W poprzednim dostałem całe 2x 20PR i śmieci, jeszcze 1 balans i będą mi PR odejmować.
 

DeletedUser17220

Guest
Średnia serwera musi wyjść na 0 :-) Dzięki Waszym "wynikom" ja na samym 4 poziomie w zeszłym tygodniu zebrałem 290 PR i furę diamentów. Nigdy dotąd nie miałem takich statystyk w wyprawach. Pewnie w ramach balansu przez następne 2 miesiące będę trafiał same dekoracje.
 

Fatherland

Książę
U mnie teraz leci pełno PR i diamentów. Mamy połowę 3 i juz z 300 PR i diamenty wszędzie tam gdzie były po drodze... Czyli za tydzień dekoracje :)
 

DeletedUser14308

Guest
Ja od 2 tygodni nie trafiam wogole diamentów co na 4 poziomie przy niby 50 % nie powinno się zdarzać.Jeszcze jedno związane z agentem letnim.Co wchodzę na koło to ktoś odswiezyl i za pierwszym razem trafił świątynię.Cud?
 

DeletedUser16730

Guest
Zrobiłem na 7 światach poziom i nie zbierałem reliktów w trakcie. Zebrałem je wszystkie w praktycznie jednym momencie i prawie wszystkie srebrne dały plany. Mulder i Scully mieli by zagwozdkę jakby w to grali.

Edit: Dalej lecą plany, chyba rozwiązałem zagadkę losowości w FoE. W tym tygodniu losujemy plany, a w przyszłym tygodniu losujemy co innego. Za złote lecą medale.
W sumie to w tym szaleństwie jest metoda, jak komuś nie pasuje jakaś nagroda to może nie robić dalej wypraw w tygodniu i tracić woja. Na pewno ten system jest z myślą o dobru graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17201

Guest
Medale ze złotego reliktu to miałam raz i to licząc wszystkie światy na jakich gram ;)
 

DeletedUser11629

Guest
Czyli jednak mam się czuć wyróżniony? ;)
CzujęsięwyróżnionarazemzTobą... 5 razy pod rząd to nie byle co... powinno być nowe osiągnięcie za zebranie największej ilości śmieci z reliktów w jednej wyprawie... obrazek przepełnionego kosza z odpadkami, nad którym fruwają muchy, powinien być w sam raz.
 

herde

Baron
Czy za jadeitowe relikty nie ma innych nagród tylko fontanny i zestawy do renowacji? Po co mi kolejna fontanna, na które nie mam już miejsca i zalegają w magazynie albo kolejny z zestawów, których nie zdołam nigdy wykorzystać? Skoro za złote relikty są nagrody w postaci 100 PR lub 200 towarów, za srebrne 20 PR i 20 towarów, to czy za jadeitowe nie mogą być również takowe ale proporcjonalnie większe? Doszło do tego, że złoty relikt jest milej widziany niż ten najrzadszy.
 

DeletedUser17201

Guest
Co się dziś dzieje z wyprawami? Wywala mnie ciągle przy negocjacjach, bo się cholerstwo zawiesza, po resecie przeglądarki wchodzę i dokładnie to samo. Już tak chyba z 6-7 razy....
 

DeletedUser212

Guest
Czytam 3,4 poziom a na jakim etapie rozwoju ?? Jestem w Oceanie z przyszłości (900 miejsce na serwerze ) i jakos mam problem z 2 etapem :D
Atak 95% obrona75%
 

DeletedUser17235

Guest
Apropo Wypraw Gildyjnych.. widział ktoś gdzieś może spis, ile kosztuje każde kolejne podejście w wyprawach za medale.. w każdej epoce?
 
Status
Zamknięty.
Do góry