Wyprawy gildyjne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18251

Guest
Od początku wprowadzenia reliktów miałem 2x100 PR , 3x20 PR i to wszystko. Teraz dostaję:
- towary
- plany
- jednostki
- twarz starożytnych / wrota Boga słońca

Dokładnie beznadzieja , ty chociaz maż raz albo dwa 100 PR ja wogole przez ostatnie 2 wyprawy przez wszystkie 3 poziomy niemiałem.....
 

DeletedUser7795

Guest
@Tatarson1989 teraz wcale nie dostaję PR z wypraw. Same pierdoły. Towary, wiadomo, przydadzą się do negocjacji ale reszta ... szkoda gadać.
 

DeletedUser18251

Guest
Towary , PR , wojsko bydynki produkcyjne czy mieszkalne zawsze sie przydadzą , ale te twarze i figurki z wypraw co daja raptem niskie zadowolonie no porażka moim zdaniem tych wypraw i to totalnie , i nikt tego nie uzywa to po co tworcy to wrzucaja !
 

DeletedUser17027

Guest
umnie zaraz po wejsciu 4 poziomu było ok ale ostatnie 1,5 miesiaca to tragedia ze złotych jedynie lotry i towary no i kochane medale srebrne to czasami 20 pr a reszte nie wspomne jak trafi sie jadeitowy to albo schowaj budynek albo ulepsz budynek
 

DeletedUser7795

Guest
@PablooS trafiłeś 2x100 PR w ostatnich 3 wyprawach a ja od początku wprowadzenia reliktów miałem 100 PR tylko dwa razy. Wnioski każdy może wyciągnąć inne.

- osobom wybranym trafiają się lepsze nagrody
- prostu mamy ogromnego pecha
................
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
- osobom wybranym trafiają się lepsze nagrody
................
Wiele razy to powtarzaliśmy, tutaj nie ma żadnych wybrańców. To nie Matrix ;) Jedyną rzecz jaką dostają Teamowicze w grze to jest premka, za swój poświęcony czas :)
Nie zauważyłeś jednego - ja od 3 wypraw miałem 2 razy 100 pr, a wcześniej nie miałem nigdy. Wychodzimy na równo :D
 

DeletedUser7795

Guest
@PablooS w ostatnich trzech wyprawach trafiłeś 2x100 PR. Zapytam inaczej: ile razy dostałeś 100 PR odkąd są relikty?
 

DeletedUser8110

Guest
- osobom wybranym trafiają się lepsze nagrody
[Uwaga: żart] Siorp codziennie od rana w zależności od humoru włącza i wyłącza tysiącom Graczy relikty... Ma taki magiczny przycisk, zaraz obok przycisku z planami z motywacji i przycisku z Diamentami z zadań eventowych. I cały dzień nic nie robi, tylko te przyciski przełącza, dlatego tak wszystkim źle idzie, bo jest to strasznie wkurzające zajęcie i siorp nie ma nawet czasu meliski wypić dla poprawy humoru. [Koniec żartu] - To powyższe to brew pozorom teoria wymyślona przez członków Teamu, którym relikty w danym tygodniu nie przypisały.

Takie właśnie teorie powstają, dzięki uwielbianej przez nas wszystkich losowości. O ile są one ciekawe, tak nieprawdziwe. ;)
 

DeletedUser17201

Guest
A co do 100 pr z reliktu, to ja w zeszłym tygodniu trafiłam chyba z 5 razy (ale wyprawy na 7 światach robię). Za to wcześniej przez chyba dwa miesiące była sama sieczka.
 

kasia2389

Arcyksiążę
[Uwaga: żart] Siorp codziennie od rana w zależności od humoru włącza i wyłącza tysiącom Graczy relikty... Ma taki magiczny przycisk, zaraz obok przycisku z planami z motywacji i przycisku z Diamentami z zadań eventowych. I cały dzień nic nie robi, tylko te przyciski przełącza, dlatego tak wszystkim źle idzie, bo jest to strasznie wkurzające zajęcie i siorp nie ma nawet czasu meliski wypić dla poprawy humoru. [Koniec żartu] - To powyższe to brew pozorom teoria wymyślona przez członków Teamu, którym relikty w danym tygodniu nie przypisały.
Mam przemówienia wszystkie Towarzysza Lenina w oryginale, to wielki opasłe tomisko, w sam raz, żeby położyć na ten przycisk, mogę przesłać.

Wczoraj na jednym ze światów po walce w trzech kolejnych obozach pojawiły się trzy zielone relikty.
Trafiłem na moment gdy przycisk był włączony, dziękuję Siorp.
Może publikuj na forum kiedy i jaki przycisk będzie naciśnięty.

Z tego co widzę, przenosimy się powoli na konstrukcje wielobudynkowe.
A tak na prawdę to gracze chcą tylko studni i świątyń, to w/g mnie nadal najlepsze budynki ewentowe.
Gdybyż ten wysiłek (mam na myśli zasoby zużyte) skierować w kierunku realizacji, często drobnych ulepszeń gry, o które postulują gracze od lat to mielibyśmy najlepszą grę świata.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15836

Guest
W tej wyprawie dostałem reliktowo 100 PR+tarasy, nie ma źle ;)
 

bartekmod

Książę
dziś dostałem 100 PR, a dzień wcześniej Gildianin pytał mnie czy nie mam na wymiane bo dostał 100 PR, więc jednak wpadają
 

Pandemoniusz

Szlachcic zagrodowy
Wczoraj wprowadzono nowy surowiec do gry "orichalcum" i od razu pojaiwł się jako wymagany w negocjacjach w wyprawach gildyjnych.(4 lvl).
Czy trochę nie za szybko ?? No bo skąd niby mamy go od razu wziąć ? Jako że wyprawy zaczęły się dzień wcześniej to dlaczego są w trakcie modyfikowane ????? Nie uważam żeby było to do końca fair wobec graczy.
 

krzysw

Wicehrabia
Już o tym pisałem, według mnie to jest skandal, że zmienia się reguły gry w jej trakcie. Powinno to wejść dopiero od następnej wyprawy.
 

DeletedUser

Guest
według mnie to jest skandal, że zmienia się reguły gry w jej trakcie.

Jeszcze nie jestem tak daleko, ale przyznaję rację.

Tak samo, jak skandalem uważam żądania towarów przez grę podczas wypraw, uwzględniając jedynie fakt, z jakiej epoki gracz ma ratusz, chociaż może akurat dopiero co w nią wszedł, a nie czy uzyskał już dostęp do zasobów takich surowców, na mapie kontynentu i do budynków produkcyjnych na drzewku technologii.

Podobnie ma się sprawa z nagrodami na wyprawach, że gra daje graczowi już prawie na samym końcu trzeciego poziomu wyprawy, jako wygraną, plany pereł, które są dwie epoki za nim, zamiast z tej, w której jest i z której musiał zainwestować dziesiątki towarów w danej wyprawie. Takie plany, to się dostaje za motywki, a wygrana w wyprawie powinna być adekwatna, do zainwestowanych w nią surowców.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Gdzie są do cholery 100 PR z wyprawy ?!
Same jednostki i towary dostaję ze złotych reliktów.
 

DeletedUser7795

Guest
100 PR miałem dwa razy, po za tym nie dostaję żadnych wartościowych nagród z reliktów -- same śmieci typu medale i jednostki. Towary przydadzą się do negocjacji ale medale w złotym relikcie to jest ochłap. Wsadźcie je sobie tam gdzie plecy tracą swoją nazwę.

Kod gry można napisać w taki sposób, żeby wybrani gracze dostawali lepsze nagrody od pozostałych więc nie wciskajcie graczom bajek. Do telewizora z systemem android się można włamać i go zablokować całkowicie a tutaj, w kodzie gry jest mniej roboty. Możecie manipulować w grze bez naszej wiedzy nawet teraz ale nie odczuwamy tego.

Twarzy starożytnych i wrót Boga słońca mam aż za dużo, poza tym:
* 7 wydawnictw
* 12 warsztatów samochodowych
* 7 rancz
* 20 (!) pomników konnych
* 11 fabryk lamp

100 PR nie widziałem od początku stycznia.
Wyprawy robię tylko dlatego, że taki wymóg mamy w gildii.
 

DeletedUser12062

Guest
Możecie manipulować w grze bez naszej wiedzy nawet teraz ale nie odczuwamy tego.

.

I uważasz, że mój dość cenny czas poświęcam na blokowanie Ci nagród z Reliktów, zamulanie Gry, przeszkadzanie w GvG i inne tym podobne pomysły? Pragnę Cię gorąco poinformować, że absolutnie nie i biorąc pod uwagę ilość Graczy i Twoje "problemy" zabrakło by nam rąk i czasu.

Jeśli chodzi o paczki 100PR czysta losowość. Na polskim serwerze dostałem kilkanaście na testowym 2. Tak bywa.... Losowa nagroda a mój inwentarz na polskim serwerze tonie od nagród z Reliktów, które nie są mi potrzebne... Jednak udało się zdobyć wiele przydatnych, które stoją w mieście i o których się już nie pamięta.

Prosiłbym zatem abyś powstrzymał się w insynuacjach, które absolutnie nie mają miejsca z różnych powodów, między innymi (poza samymi możliwościami) tych wymienionych na początku.
 

DeletedUser7795

Guest
@al1984 kilkanaście razy dostałeś 100 PR na polskim serwerze. @PablooS też się chwalił, że mu wpadło nie raz 100 PR. Dziwny zbieg okoliczności, że akurat osoby z teamu...

Powiedz w takim razie czemu drastycznie spadła częstotliwość otrzymywania 100 PR z reliktów?
Tak jak pisałem, dostałem 100 PR tylko dwa razy, zaraz jak weszły relikty z wypraw. Teraz mogę o tych 100 PR pomarzyć...
 

DeletedUser12062

Guest
Nie spadła. Nagrody są przyznawane losowo, bez jakiejkolwiek ingerencji. Ewentualne badania rozkładu należy przeprowadzać w większej próbie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry