[Perły Architektury] Wymiana/sprzedaż planów pereł

Czy chcesz żeby można było coś zrobić z niepotrzebnymi planami pereł?

  • TAK, sprzedać u handlarza antyków

  • TAK, sprzedać na targowisku

  • TAK, wymienić w skali 5:1 na losowy plan innej, wybranej perły

  • TAK, mam inny pomysł (opisz w komentarzu)

  • NIE, lubię gromadzić niepotrzebne plany


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
<chociaż nie wiem o czym Panowie rozmawiali bo tam i temat lichwy sie pojawil> :D
Też nie wiem. Jeszcze przedwczoraj zaopatrzyliśmy 3 młodziutkie miasta w całkiem przyzwoitą ilość planów do Arki, ale może to specyfika serwera, a może tylko gildii. :haha: Wymiana planów między właścicielami Arek 80+ trwa w najlepsze do tej chwili. ;)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Też nie wiem. Jeszcze przedwczoraj zaopatrzyliśmy 3 młodziutkie miasta w całkiem przyzwoitą ilość planów do Arki, ale może to specyfika serwera, a może tylko gildii. :haha: Wymiana planów między właścicielami Arek 80+ trwa w najlepsze do tej chwili. ;)
tylko chyba nie o taką wymianę im chodzi ;D
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
tylko chyba nie o taką wymianę im chodzi ;D
No popatrz, w życiu bym się nie domyśliła :p
W tym pomyśle chodzi o zagospodarowanie dziesiątek tysięcy planów czy o kolejne ułatwienie gry? Chciałabym jednocześnie przypomnieć, że jeśli czymkolwiek możemy się wymieniać, to i tak w końcu jest sprzedawane za pr.
 

Landberg

Rycerz
I co, na czym stanęło, jeśli chodzi o plany pereł, których gracze mają nadmiar? Jest jakieś rozwiązanie? Pytam, bo nie wiem jak wy, ale mam wrażenie, że przybywa na potęgę tych niechcianych za każdym razem, kiedy motywuję i wpieram znajomych, sąsiadów i Gildię :?
 
I co, na czym stanęło, jeśli chodzi o plany pereł, których gracze mają nadmiar? Jest jakieś rozwiązanie? Pytam, bo nie wiem jak wy, ale mam wrażenie, że przybywa na potęgę tych niechcianych za każdym razem, kiedy motywuję i wpieram znajomych, sąsiadów i Gildię :?
Rozwiązań istnieje wiele. Nawet sporo ciekawych. Czy któreś zostanie urzeczywistnione? Chyba odpowiedź jest zbędna ;)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
jeszcze kiedys bedzie rework koloseum i Ci co by teraz chcieli oddac plany gorzko by zapłakali ;D
niech jes tjak jest, plany miejsca nei zajmują, mogą sobie leżeć
 
Do góry