Wiki - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
W przypadku strony głównej, planujemy dokonać szerszych zmian co do jej wyglądu, więc może to jeszcze chwilę potrwać. :)
 

DeletedUser675

Guest
A w pozostałych wymienionych przeze mnie miejscach?

A dlaczego nie można teraz dopisać tego jednego zdania do FAQ? To zajmuje minutę.
 

DeletedUser8110

Guest
Gdyby było to proste, to zostało by dodane od ręki. Jednak nie jest, więc zostanie dodane jak będzie taka możliwość. :)
 

DeletedUser

Guest
gdzieś kiedyś widziałem stronę , na której można było bawić się w układanie budynków , ponoć ta strona już nie funkcjonuje ?
a szkoda bo to było fajne narzędzie dla graczy , którzy mają problemy z zaplanowaniem usytuowania swoich budynków
jest szansa aby coś takiego w przyszłości zaistnialo na wiki ?

P.S.
*przyszłość , nie mylić z przyszłością , oceaniczną przyszłością i pojutrzową przyszłością :haha:
 

DeletedUser8110

Guest
Na wiki raczej szanse są małe, jednak istnieje strona, która wciąż pozwala na zabawę z planowaniem miasta: http://foemanager.com/city-planner/
Jest to sprawdzona przez nas strona i nie ingeruje ona w żaden sposób w konto, ani nie prosi o login czy hasło do niego. :)
 

DeletedUser17290

Guest
wiki fajna sprawa, puki co mało obszerna
ludzie doświadczeni chcą wiedzieć masę rzeczy jak np.
koszty i nagrody za wszystkie perły i miejsca (po polsku) i do leveli od 0 do 200
cała mapa konfliktów krok po kroku, nagrody koszta polecane taktyki
procentowe szanse na daną nagrodę z reliktu
od czego zależy ułożenie jednostek na początku walk
dokładne przeliczniki wszystkiego związanego z punktami, potencjałem prestiżem punktów wypraw punktów za konflikty w wieżach bonusach jednostek (co kiedy jak ripostuje)
współczynniki wzrostu nagród w danym poziomie perły do kosztu podniesienia jej poziomu itp.
czemu ludzie wymieniający pr-ami między serwerami nie są banowani ?
średnia ocen graczy danych pereł od 0 do 10
prędkości i zasięgi jednostek na mapach o poszczególnych skalach wielkości
i wiele wiele innych
 
Do góry