Wielokrotne oferty [+]

  • Rozpoczynający wątek Patryk Falcon
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle?

  • Podoba mi się. Jestem na tak

    Głosy: 23 79,3%
  • Jest zbędny. Jestem na nie

    Głosy: 4 13,8%
  • Obojetne mi to/Chcę widzieć wyniki ankiety

    Głosy: 2 6,9%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser426

Guest
Co podlega dyskusji na szczeście nie zalezy od CIebie :) Skoro już poznalismy twoją nazbyt wyrafinowaną opinie to pozwólmy innym wypowiedzieć sie w swoim imieniu.
 

DeletedUser

Guest
Mi się zdaje, że sam autor zapomniał o tym temacie :) , więc nie mam pewności, czy ktoś się jeszcze wypowie.
 

szachimat

Wicehrabia
hehehe, szukałem, czy ktoś miał już podobny pomysł co ja, i wreszcie znalazłem- okazuje się, że miał :p a że przy okazji parę starych pomysłów odgrzebałem, to nic nie szkodzi... ;)


pomimo tego, co napisano powyżej, i tak jestem za
 

Hikari36

Polonista
Polonista
hehehe, szukałem, czy ktoś miał już podobny pomysł co ja, i wreszcie znalazłem- okazuje się, że miał :p a że przy okazji parę starych pomysłów odgrzebałem, to nic nie szkodzi... ;)


pomimo tego, co napisano powyżej, i tak jestem za

Co to, kopalnia starych pomysłów ? :p
Jestem za, ale to raczej kolejna drobna zmiana :)
 

DeletedUser8996

Guest
Ja też jestem za ;)
Do moderatorów: Dajcie szachimatowi rangę Górnik pomysłowy :p
albo Łowca pomysłow, hehe
 

DeletedUser3876

Guest
Ja też jestem za ;)
Do moderatorów: Dajcie szachimatowi rangę Górnik pomysłowy :p
albo Łowca pomysłow, hehe

Tia, albo Wygrzeb:p
Pomysł dobry, szkoda że padł tak dawno i kompletnie do tej pory ani nie został zganiony ani pochwalony (ani zamknięty).
 

DeletedUser8

Guest
Jeśli pomysł znajduje się w tym dziale, nie został zamknięty - nadal ma swoją szansę. Niektóre tematy zostawiłam do dalszej dyskusji, dopracowania lub w oczekiwaniu na lepsze dla nich czasy, więc spokojnie możecie odkopywać tutaj to co uważacie za interesujące i przydatne :) Gra się zmienia, zmieniają się też potrzeby i oczekiwania graczy dlatego stare pomysły nie są zgłaszane dopóki ktoś ich nie odkopie.

A skoro odkopane i nadal wg. Was byłoby przydatne, daję [+] do przemyślenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry