Wielkanoc w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3220

Guest
Pytanie za 10 punktów. Czy jeżeli skrzynie z nagrodami będę losował po zakończeniu zabawy umieszczania jajek, ale przed końcem czasu na losowanie nagrody i hipotetycznie wylosuję akcję ukrywania jajek, to co będę mógł z nią zrobić?
a) wykorzystać do końca czasu na losowanie nagród - będę mógł normalnie umieścić te jajka ale tylko do końca czasu na kupowanie nagród?
b) wykorzystać w dowolnym momencie (cały czas będą w inwentarzu i będę je mógł użyć np. na święta za rok)?
c) nie będę mógł ich nigdy wykorzystać i wylosowanie tej nagrody oznacza utopienie jajek?

Jeżeli wylosujesz akcje ukrywania pisanek, a nie będą one już możliwe do ukrycia, to po zakończeniu Eventu, zostaną one zamienione na paczki Punktów Rozwoju.
 

DeletedUser625

Guest
A konkretnie to 1 paczka ukrywania zmieni się w jedną małą paczkę punktów rozwoju (po 2)
 

wuen

Hrabia
Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat dokładnego terminu zakończenia eventu - w komunikacie jest data 8 kwietnia - ale o której godzinie?
- domniemywam iż skoro event zaczął się o 12-tej to około tej godziny zakończy się - ale wolę upewnić się.
 

DeletedUser625

Guest
Wyliczyłem wedle tego co licznik pokazuje, że będzie to 9 kwietnia godzina 00:59. Chociaż podejrzewam, że pewnie nie zmienili czasu na letni i chodzi o 8 kwietnia i godzinę 23:59.
 

DeletedUser7261

Guest
W chwili pisania tego posta do końca eventu pozostało mi - 1d 7:41 z sekundami. Teraz wystarczy sobie policzyć i macie odpowiedź do kiedy można podkładać jajka :>
 

DeletedUser625

Guest
Ale jazda na Fel Dranghyr. Otworzyłem 4 złote skrzynie i wypadło mi z nich pod rząd 3200 jajek. Otworzyłem kolejne i wypadły 4 studnie życzeń, 4 oazy i 10 akcji ukrywania. Hahaha pięknie.
 

Mikekun

Książę
Gratuluje Guanabana takiej zdobyczy. Naprawdę szczęściarz z ciebie ;)

PS: Czy nie macie wrażenia, że jak znajomi u was pisanki zostawiali to częściej się wam trafiało po jednej pisance zamiast po 5 jak było na becie ?

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ja podczas eventu miałem tak:
1 pisanka: 231 razy
5 pisanek: 75 razy
20 pisanek: 28 razy
50 pisanek: 5 razy

A z otwierania skrzyń miałem 3 zestawy do renowacji, azyl czempiona, duża paczka punktów rozwoju i oazę. Jeszcze otwarłem 3 brązowe ale pierdoły poleciały.
 

DeletedUser12453

Guest
Zamiast 30 jaj 10pr serio ???
normalnie szaleństwo :D
utwierdza mnie to w przekonaniu że ludzie odpowiedzialni za grę nie mają o niej zielonego pojęcia....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mikekun

Książę
I ponownie, gratuluje wszystkim zdobyczy podczas tego eventu. Następny event letni rozpocznie się za jakieś 2 miesiące, więc bądźmy cierpliwi i trzymajmy kciuku za programistów aby fajnie go przygotowali. W moim wypadki poleciało bardzo nie wiele nagród ponieważ nie brałem udziału w evencie za specjalnie. Natomiast powodem takiej decyzji było że co rusz padało u mnie pisanka za jedno jajko, nawet jeśli miało się do zebrania z początku nawet po kilka pisanek. Dodatkowo osoby które mnie odwiedzały regularnie klikały wsparcie przez co zadowolenie szło na ozdoby zamiast na duże budynki :(

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
U mnie te tak było!
Potem jednak poleciały dwie podrząd 50ątki, wiec brałam udział dalej, a słońce jakby świeciło jaśniej!


Możliwe ze świeciły gwiazdy bo i mnie motywowano krzaczki, ale domyśliłam sie że wystarczy postawić więcej krzaczków i to z różnych epok żeby plany moim kompanom leciały do pereł, a event będzie wspaniały jak w wizji pana k!
 

DeletedUser12062

Guest
ale tak swoją drogą... dobrze, że ten event się skończył i następny taki za rok ;P. Jakoś wybitnie nie znoszę ( nie chodzi o jajka tylko, że nie trawię ;P ) formy tego eventu ;P. Czat zawalony, motywka leży, a jak już klikają to ozdoby ;P. Rok spokoju :).

P.S.
Mówiłem, że automotywka skomplikuje sprawę i skomplikowała.... Bo nawet jak były ozdoby z postępu ( będąc w W ) to przy 8 budynkach kultury szybko był badziew klikany.....
 

DeletedUser7261

Guest
Biedaku, przez kilka dni nie miałeś budynków zmotywowanych :< Wolałbyś, żeby w ogóle nie było eventów i darmowych nagród do wygrania?
 

DeletedUser12062

Guest
Biedaku, przez kilka dni nie miałeś budynków zmotywowanych :< Wolałbyś, żeby w ogóle nie było eventów i darmowych nagród do wygrania?

Proponuję przeczytać jeszcze raz co napisałem i tym razem ze... zrozumieniem....
Bo słowa o tym, że nie lubię eventów tam nie ma.... Słowa o tym, że nie lubię darmowych nagród też tam nie ma.... Jest tylko to, że nie podoba mi się ( i nie tylko mi ) forma tego eventu.... I cieszę się, że AKURTA TEN dobiegł końca.... Teraz już jasno napisane czy jeszcze nie ??
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja mam podobne odczucia co do eventu wielkanocnego, jedyny event tak "zaburzający" grę, wszędzie tylko "wymienię jajo", ozdoby których nie lubię konieczne, oraz ta cała taka odpowiedzialność że robisz coś dla innych bardziej niż dla siebie, zobowiązanie że trzeba oddać jajo...

W innych eventach wszystko się robi pod siebie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry