Wielkanoc w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Hikari36

Polonista
Polonista
Za 400 głupich pisanek ktoś kupi pakiet za 300 złoty?

Gdyby to było 4000 pisanek to chyba o wiele więcej ludzi by kupiło, ale wtedy za łatwo by było... :p
A z zachęty to ma tyle, że po prostu musisz otworzyć to okienko żeby zobaczyć, ile możesz zyskać tych pisanek i dopiero wtedy ktoś może ewentualnie kupić te 10 pisanek za bodajże 20 złotych :p
 

DeletedUser

Guest
Kupując 13.000 diamentów powinniśmy dostać przynajmniej 700 pisanek, bo 400 to jest zdecydowanie za mało.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Mi jak na razie jedna 50. I jak przed nią co kilka pisanek leciało mi po 20, to teraz po zbiorze jednej jedynej 50 same 1 i 5 lecą :o
 

Auksacer

Wicehrabia
W tym roku wielkanocne portery są wyjątkowo kolorowe - czy zgadniecie kogo przedstawiają?
Podpowiedź znajdziecie na samej górze postu. Kim byli nasi modele?

Odpowiadam na pytanie: Janis Joplin i Jimi Hendrix - pionierzy rocka psychodelicznego silnie związanego z ruchem hipisowskim;) Nazwa gatunku muzyki pochodzi od tak zwanych psychodelików, które zbuntowana młodzież w latach 60-tych zażywała w celu uzyskania "odmiennych stanów świadomości":D

To co, ile diamentów wygrałem?;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser6763

Guest
A czy jest gdzieś informacja (bo nie mogłem znaleźć - może gdzieś przeoczyłem) do której godziny będzie można rozdawać jajka?
 

DeletedUser6052

Guest
Przydało by się przedłużenie ewentu chociaż o 24h, nie zdążę skończyć zadań, a musiałem odpuścić 1 czy 2 dni.
 

bartekmod

Książę
Przydało by się przedłużenie ewentu chociaż o 24h, nie zdążę skończyć zadań, a musiałem odpuścić 1 czy 2 dni.

spoko, ja też nie zdążę, mimo stałego rozdawania pisanek (jedynie w nocy traciłem ze 2 pisanki śpiąc za długo), ogólnie się zastanawiam, ale chyba bez dodatkowych akcji z pisankami nie ma szans skończyć zadań
 

DeletedUser885

Guest
event trwa do 8 kwietnia 24:00, powinieneś zdążyć ja też przez noc traciłem pisanki ale myśle że dam radę.Jestem na ostatnim zadaniu za 140 pisanek.
 

DeletedUser7425

Guest
Pisanki nie dają mi monet ani wyposażenia.

20 dukatów to pies? za podłożenie jajka,że o kole od rowera i ewentualnych planach pereł
wspommę.
Nie podkładaj jaj z pozycji ratusza tylko z dolnego paska sąsiadów a zobaczysz
wpadające 20$ za jajko,chyba że jakimś cudem faktycznie nie dostajesz $ to pisz do
suportu.
Zaopatrzenia jajka nie dają, tylko 20 monet.
 

DeletedUser625

Guest
Jajko to nic innego jak zamiennik odrestaurowania, a więc tak jak i ono daje 20 monet. Zgadza się to co mówi zebi, potwierdzam.
 

DeletedUser14463

Guest
Witam, dzisiaj przy zbieraniu jajka miałem 149 i po zbiorze tyle samo gdzie to mam zgłosić ?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
próbowałem przeszukać temat, ale przeoczyłem (tudzież jeszcze nie ma)
czy świątynia grozy jest wpisana na tą listę priorytetową przy opcji "wsparcie" ?

Podejrzewam, że tak jak każdy budynek eventowy jest, ale potwierdzonego info nie ma.

Chyba jest, ja wylosowałem ją ze złotej skrzynki i po postawieniu Wsparcie od razu mi ją zmotywowało, dzisiaj po zbiorach też - i Świątynia Wiedzy, i Świątynia Grozy prawie od razu zostały zmotywowane :)
Ale to może być zwykłe szczęście, więc nie potwierdzam na 100%, tylko na 80 :)
 

DeletedUser3220

Guest
Do supportu. Link na górze strony.

Na pewno do supportu, jeśli jesteś pewien, że nie spojrzałeś na licznik za późno.
Klikając na pisankę, zanim nawet pojawi się liczba otrzymanych jajeczek, są one automatycznie dodawane do licznika. Chmurka jest często bardzo opóźniona.

próbowałem przeszukać temat, ale przeoczyłem (tudzież jeszcze nie ma)
czy świątynia grozy jest wpisana na tą listę priorytetową przy opcji "wsparcie" ?

Jak wprowadzano Wsparcie i dostosowano dotyczący go opis, nie było jeszcze tego budynku, więc w ówczesnym temacie próżno tego szukać :p
 

DeletedUser12029

Guest
Awatary jak zwykle powalające. Ja rozumiem,że twórcy mają osobliwe poczucie humoru,ale nie każdy takie ma,jeśli w ogóle ma.
Nie da się zrobić jakiś awków za diaxy? Chętnie wybulę kilkanaście cebulionów za awatar który nie wzbudza przerażenia u dzieci.
 

DeletedUser625

Guest
Bez przesady Jimmy wygląda spoko, a Janis no cóż ona w rzeczywistości tak strasznie wyglądała. :p

Swoją drogą ciekawe czemu wybrali w tym roku dwóch znanych ludzi, którzy umarli młodo z powodu narkotyków w podobnym wieku i w tym samym roku. Musiało się dziać w mediach wtedy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13596

Guest
Pytanie za 10 punktów. Czy jeżeli skrzynie z nagrodami będę losował po zakończeniu zabawy umieszczania jajek, ale przed końcem czasu na losowanie nagrody i hipotetycznie wylosuję akcję ukrywania jajek, to co będę mógł z nią zrobić?
a) wykorzystać do końca czasu na losowanie nagród - będę mógł normalnie umieścić te jajka ale tylko do końca czasu na kupowanie nagród?
b) wykorzystać w dowolnym momencie (cały czas będą w inwentarzu i będę je mógł użyć np. na święta za rok)?
c) nie będę mógł ich nigdy wykorzystać i wylosowanie tej nagrody oznacza utopienie jajek?
 
Status
Zamknięty.
Do góry