Wersja 1.85 oraz Arktyczna Oranżeria - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10716

Guest
pewnie, tam będzie napisane "nowa perła pojawi się na pewno wtedy i wtedy" a pod ogłoszeniem będzie aneks do umowy "sorki ale nie mogłem przewidzieć, że ziemniaki mi się przypalą, nowa perła będzie najprawdopodobniej w sobotę" :)
 

DeletedUser3

Guest
Nie, nie ma takiej możliwości. Napiszemy wiadomość dopiero w momencie udostępnienia.
 

DeletedUser16730

Guest
oczywiście, przyzwyczaiłem się do tego, że w rzeczywistości, poza tym wymiarem czysto metafizycznym (że przytoczę "biorę to na klatę"), nie bierzecie odpowiedzialności za swoje pomyłki i zaniedbania :)

To musiałoby być ciekawe zajęcie takie renkompensowanie. Kilkanaście tysięcy zgłoszeń i sprawdzanie w logach czy rzeczywiście usuwane były budynki i czy były znamiona, że robiono to pod miejsce na perłę, a na koniec obliczanie "strat". Ciekawe czy gra tyle potrwa ile by to zajęło.

Ludzie się mylą bo są ludźmi, ja jestem zadowolony jak nie zaklinają rzeczywistości tylko potrafią się do tego przyznać. Uważam, że to dużo w świetle tego co czasem tutaj support wypisuje.
 

DeletedUser10716

Guest
xD ludzie nie tylko przygotowali miejsce na tę perłę, ale i diamenty na plany :) a tu zagrywka w stylu "skoro kupili to dajmy im jeszcze kilka dni na to żeby zdążyli je wydać" xD zwłaszcza że jest event :)
 

DeletedUser3

Guest
Nie jest to żadna "zagrywka", pequ. Jest to nasze niedopatrzenie, w żaden sposób nie planowane i w żaden sposób nie zamierzone. Taka jest z reguły natura pomyłek i tym razem nie jest inaczej.
 

Atli

Hrabia
Przestańcie marudzić...jęki jakby koniec świata się zbliżał a to zwykły poślizg, ze zwykłą perłą...
 

DeletedUser10716

Guest
chyba muszę uwierzyć na słowo, któż jest bowiem większym specjalistą od niedopatrzeń i pomłyek...
 

DeletedUser16730

Guest
xD ludzie nie tylko przygotowali miejsce na tę perłę, ale i diamenty na plany :) a tu zagrywka w stylu "skoro kupili to dajmy im jeszcze kilka dni na to żeby zdążyli je wydać" xD zwłaszcza że jest event :)

Podoba mi się to założenie. "Nie wytrzymałem i diamenty na perłę wydałem na jabłka. Proszę mi to oddać." W sumie w tym szaleństwie jest jakaś metoda, bo alkoholicy mogliby chcieć zwrotu za wódkę pieniędzy które dostali na jedzenie ale przepili. ;)
 

DeletedUser7112

Guest
pomyłka ludzka rzecz.
przyjecie na klate - do tego trzeba mieć "cochones"
permanentne narzekanie i brak szacunku do "przyjecia na klatę" - do tego trzeba mieć wąsa i mieć na imię Janusz.

:-)
też czekałem, kombinowałem z motywacją. trudno.
ZEN - Zapal, Ewentualnie Napij się. :D
 

DeletedUser15181

Guest
Jeśli chodzi o mobilną wersje, kiedy będzie można wrzucać punkty z paczek?, czyli klikam na plusik i do wyboru mam też paczki.
 

Mikekun

Książę
siemanko

Jedno co widzę to to, że nasza ekipa nie zmiernie lubi kopiować błędy z bety. Natomiast ten błąd odnośnie ratusza pojawił się już w wersji 1.82 i dalej nie jest to poprawione. Naprawdę jeśli ona zostanie przeniesiona na serwer narodowy to wolę grać już tylko na becie ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

herde

Baron
A dostałem dzisiaj z 10 planów Gai przy motywce. Część z nich byłaby pewnie Oranżerii... ech
 

DeletedUser15836

Guest
Mogę o szybkie info odnośnie wypraw? Czy jak wyrzucę teraz kogoś z gildii, to będzie on liczony w dzisiejszej wyprawie?
 

DeletedUser15643

Guest
przecież wyprawy jeszcze nie wystartowały, więc wyrzucaj
 

DeletedUser15836

Guest
Ok, bo nie byłem pewnie jak się to odświeża ;)

I jeszcze pytanie odnośnie AO - nie gram na becie, to nie wiem - czy jak jakiś hit jest krytyczny to jest jakaś informacja?
 

DeletedUser15643

Guest
informacja jest po fakcie - nad jednostką trafioną ciosem krytycznym pojawia się ulatujący mieczyk...
 

DeletedUser16650

Guest
wg ogłoszenia, po poprawce do mistrzostw potrzeba teraz 1, a nie jak wcześniej 3 graczy w gildii. u mnie dalej informacja brak mistrzost, bo nie ma 3 członków. Błąd czy źle rozumiem?
 

DeletedUser15643

Guest
wg ogłoszenia, po poprawce do mistrzostw potrzeba teraz 1, a nie jak wcześniej 3 graczy w gildii. u mnie dalej informacja brak mistrzost, bo nie ma 3 członków. Błąd czy źle rozumiem?

źle zrozumiałeś:

"Aby gildia mogła brać udział w mistrzostwach gildii, przynajmniej 3 członków gildii musiało brać udział w poprzedniej wyprawie. Po poprawce wartość ta została zmieniona do jednego członka gildii."

- czyli nic się nie zmieniło, poprawka dotyczy tylko ilości członków gildii, którzy musieli wziąć udział w poprzedniej wyprawie
 

DeletedUser17030

Guest
Witam
Ja mam pytanie do supportu, czy w związku tym ze wersja 1,85 jest już dostępna na wszystkich mobilnych platformach, czy jest szansa ze nowa perła pojawi się w grze już dzisiaj ??
 

DeletedUser15227

Guest
Witam
Ja mam pytanie do supportu, czy w związku tym ze wersja 1,85 jest już dostępna na wszystkich mobilnych platformach, czy jest szansa ze nowa perła pojawi się w grze już dzisiaj ??

Sior w ogłoszeniu stwierdziła, że "powinna pojawić się w środę". Raczej jest to nieprawdopodobne by weszła dziś. Na pocieszenie dodam, że także czekam na nową perłe ;)
 

DeletedUser13314

Guest
Sior w ogłoszeniu stwierdziła, że "powinna pojawić się w środę". Raczej jest to nieprawdopodobne by weszła dziś. Na pocieszenie dodam, że także czekam na nową perłe ;)
We wcześniejszej wersji tego postu było napisane, iż po pojawieniu się na wszystkich platformach włączą perłę i powiadomią o tym w kolejnym poście, wersja z środą została dodana po tym, jak większość osób pytała ile mniej więcej trzeba będzie czekać, a jest różnica między "powinno", a "będzie", więc ja rozumiem tą środę jako czas lekko wydłużony, żeby nie napisać, że dziś a przez jakiś poślizg znów będzie przełożone dalej ;)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nawet jeśli masz rację (chociaż u mnie o dziwo stron do wspierania w historii nadal przybywa...), to jak wytłumaczysz nagłe zastąpienie dorodnych jabłoni tymi siedmiojabłkowmi? No chyba, że znowu "bezstronną losowością"...

Obawiam się, że muszę potwierdzić zmianę zachowania gry, obecnie jest dużo więcej jabłoni z 7 jabłkami i niestety nie można tego tłumaczyć losowością. Takie zachowanie stwierdziłem na wszystkich światach na których gram.

wg ogłoszenia, po poprawce do mistrzostw potrzeba teraz 1, a nie jak wcześniej 3 graczy w gildii. u mnie dalej informacja brak mistrzost, bo nie ma 3 członków. Błąd czy źle rozumiem?
Aby uczestniczyć w mistrzostwach, gildia musi spełnić kilka warunków., k Po pierwsze, w mistrzostwach mogą brać udział jedynie gildie posiadające co najmniej 3 członków, którzy znajdują się w epoce żelaza lub wyżej. Po drugie, co najmniej jeden z członków gildii musiał brać udział w poprzedniej wyprawie danej gildii. Jeśli jeden z tych warunków nie jest spełniony, gildia wciąż może uczestniczyć w nowej wyprawie, jednak nie będzie brała udziału w mistrzostwach.
 
Ostatnia edycja:
Do góry