Wersja 1.85 oraz Arktyczna Oranżeria - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15570

Guest
Zacne poprawki, zacne, dobra robota, jak zwykle zreszta.

Dobrze ze upewniliscie co do ikonek, czulem sie jak dziecko we mgle przez to,
Zmniejszenie wymaganej ilosci uczestnikow bardzo pozytywne, szitgildie daja okejki,
Usuniecie bledu wewnetrzego podczas kupna sury z drzewka techa baaardzo przydatne, bo w sumie usuniecie bledu wewnetrzego na gvg nikomu potrzebne nie jest,
Dalej nie chce mi sie komentowac, ale daje okejke za pozytywnie zakrecone zmiany,
 

DeletedUser4614

Guest
czyli PROBLEM:

z raportami niepojawiającymi się po zakończeniu perły

nie naprawiacie ?
 

DeletedUser17009

Guest
A czy inne epoki też będą miały upiększane budynki?
Te nowe bardzo ładnie wyglądają, aż żałuję, że już jestem trochę dalej.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Czy ta perła nowa będzie miała jakiekolwiek znaczenie strategiczne?
7% na 10 poziomie to jeden krytyk na 14 hitów, a landara zajmie pół miasta, 10 PR z takiej powierzchni to mniej niż nic, 10 poziom zwróci się po 18 miesiącach.
 

DeletedUser16762

Guest
Pr daje tyle samo co PC (owszem mniejsze) w ktore ludzie tez laduja sporo pr
 

DeletedUser14757

Guest
Ja raczej postawię od razu 1 dnia bo szybko będzie szło. I chyba tylko dlatego...
 

DeletedUser13910

Guest
Te budynki z epoki żelaza zostaną po prostu zgwałcone! -.-
 

DeletedUser

Guest
Czy ta perła nowa będzie miała jakiekolwiek znaczenie strategiczne?
7% na 10 poziomie to jeden krytyk na 14 hitów, a landara zajmie pół miasta, 10 PR z takiej powierzchni to mniej niż nic, 10 poziom zwróci się po 18 miesiącach.
zwróć uwagę na jakich poziomach gracze mają arki ?
podobnie będzie z Oranżerią , dopiero od 10+ lvl będą wskakiwały szybciej na kolejne poziomy z uwagi na atrakcyjne zwroty pkt i medalowe
 

DeletedUser13695

Guest
czyli w tej aktualce nic nie poprawicie z raportami o zakonczonych perlach ?
szkoda bo sporo zamieszanai to robi
 

DeletedUser15407

Guest
klikam powrót do miasta - wywala mnie do wydarzeń z ratusza
daję punkty w perłę - znowu wywala mnie do wydarzeń
nie jest to za każdym razem - ale jest
 

DeletedUser16544

Guest
mam pytanie :jak zdobyć pierwszy plan do Oranżerii , tylko mi nie piszcie ,że z motywki , bo to bzdura totalna ! na becie nie wpada wogóle z motywki tylko z inwestycji w daną perłę , ale ktoś ją musi najpierw postawić .... więc ponawiam pytanie : jak zdobyć pierwszy plan ...?
 

DeletedUser16762

Guest
Z motywki.... Albo szukania skarbow lub zadan lub wypraw gildii
 

DeletedUser4614

Guest
a dlaczego nie z motywki ? strażnik na bonusik 400 % i ogień 20 planów na dobe :)
 

DeletedUser16762

Guest
W czasie eventu? Gracza z budynkami z arktyki? Nie da sie xD Wszystko im sie swieci
 

DeletedUser4614

Guest
trzeba zmobilizowac gildie i znajomych :) zeby kszaki postawli... wszystko sie da wystarczy chciec chciec..
fakt troche event przeszkadza... troszeczke:)
 

DeletedUser12453

Guest
Przydało by się jeszcze żeby po tej aktu nie włączała się historia przy każdej możliwej okazji bo zamula wszystko na maksa /;
 

DeletedUser6174

Guest
Arktyczna Oranżeria nie będzie dostępna od razu po wejściu aktualizacji. Pojawi się ona w grze dopiero w późniejszym czasie. Spowodowane jest to faktem, iż musimy poczekać z jej włączeniem na pojawienie się naszej aplikacji w sklepach AppStore, Google Play, Amazon Store i Samsung Store.

Jak tylko Perła będzie dostępna w grze, nie omieszkamy Was o tym poinformować.
Przepraszamy bardzo za zamieszanie.
Możecie być hojniejsi w szczegóły? Co znaczy "w późniejszym czasie", za pare godzin, pare dni czy w następnej aktualizacji?
 

DeletedUser8110

Guest
Z najnowszych informacji wynika, iż będzie to prawdopodobnie środa.
 
Do góry