Wersja 1.20 i wojny gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Wendrowiec, nie rozumiesz, bo nie grasz na becie... ale właśnie sprzedano nam spoiler. Skoro już powiedziano o tym otwarcie, to ja napiszę prosto i bez krętactw, że do wylosowania w najbliższym evencie będzie Jaskinia Smoka (odblokowane 2 sloty, pozostałe 2 za diaxy, jak w łotrach), z tym że leczenie jednostki wygląda nieco inaczej. Trzeba smokowi dostarczyć na pożarcie dziewicę (którą sąsiad, znajomy, lub gracz z gildii może Ci schować za dekoracją na tyle dużą, by przysłonić jej wdzięki). Jedna odpowiada jednej kratce leczenia.
Parametry: rażenie ogniem na 10 pól w przód, oraz 2 na szerokość, co oznacza, że może zaatakować jednocześnie 2 jednostki znajdujące się na polach obok siebie.

Temat nie przeszedł w ubiegłym roku, bo sąsiedzi nie chcieli oddawać dziewic dla smoków innych graczy.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Już widzę, zamiast jajek za krzakami ludzie będą dziewic szukali :D "Gra usłana dziewicami" :D
Nie zapomnij dodać, że kryjówka będzie zajmować 7x7, bo ten smok to jednak duży jest :) Jak się nażre kobitek, to ciężko go będzie do walki nakłonić :) Więc za dużo nie może jeść, bo mu pole rażenia spada do 2 kresek :p
 

DeletedUser3876

Guest
Wendrowiec, nie rozumiesz, bo nie grasz na becie... ale właśnie sprzedano nam spoiler. Skoro już powiedziano o tym otwarcie, to ja napiszę prosto i bez krętactw, że do wylosowania w najbliższym evencie będzie Jaskinia Smoka (odblokowane 2 sloty, pozostałe 2 za diaxy, jak w łotrach), z tym że leczenie jednostki wygląda nieco inaczej. Trzeba smokowi dostarczyć na pożarcie dziewicę (którą sąsiad, znajomy, lub gracz z gildii może Ci schować za dekoracją na tyle dużą, by przysłonić jej wdzięki). Jedna odpowiada jednej kratce leczenia.
Parametry: rażenie ogniem na 10 pól w przód, oraz 2 na szerokość, co oznacza, że może zaatakować jednocześnie 2 jednostki znajdujące się na polach obok siebie.

Temat nie przeszedł w ubiegłym roku, bo sąsiedzi nie chcieli oddawać dziewic dla smoków innych graczy.

:haha: MC Twoja kreatywność mnie powaliła:haha:
Ale jak ładnie koleżanka opisała - tak własnie będzie - z tym, że nazwy (dziewice etc) mogą ulec zmianie przy finalnej wersji.
 

DeletedUser10373

Guest
Co tu się wyprawia? Podziwiam bujną fantazję wszystkich. A teraz ładnie ogarnąć się i czekać na te smoki, bo niewiasty to już przegięcie :|
 

DeletedUser8

Guest
Myślę, że możemy zamknąć już temat wersji 1.20, który wkracza nam powoli do strefy fantasy :).
Zmiany w GvG proszę komentować w tematach następnych aktualizacji lub w dziale Dyskusji :)

Pozdrawiam
Danifae
 
Status
Zamknięty.
Do góry