Wersja 1.185 - komentarze

DeletedUser13517

Guest
Skoro już któryś raz dodajecie fajne itemy do handlarz to może czas na usunięcie jakiegoś badziewia w stylu zimowej wioski, skrzyń zaopatrzenia czy butelek z bonusami??
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
Jak dla mnie pierwsza porządna aktualizacja :
- nowe animacje po zmianie epoki - ja kończę przemysł i wejdę do postępu to zobaczę :)
- sprawdzenie surowców bardzo ułatwi mi opracowywanie technologi
- nowe zestawy w handlarzu antykami - o ile dwa z nich (kolos i tolos bożków) widziałem wcześniej na aukcjach o tyle np bocianie gniazdo chętnie bym ulepszył bo mam tylko 2 zestawy :(
- informacje o epoce gracza
chyba gra wprowadziła POSTĘPOWĄ aktualizację przed epoką POSTĘPOWĄ . Dzięki ! :):):)
skrzyń zaopatrzenia
nie no , to jakiś absurd - nieraz skrzynie zaopatrzenia z handlarza pomagają mi zebrać większe ilości , usunięcie ich to bzdura - są bardzo pomocne
I jeszcze jedno - kiedy wejdą usprawnienia centrum wiadomości ?
 
Ostatnia edycja:

OliverJr.

Hrabia
A ja się mogę zalogować przez lapka, strona startowa się wczytać nie chce... przez telefon normalnie

już ok
 

DeletedUser17847

Guest
Witam .Moja propozycja to w Zarządzaniu armią -aktualnie wybrana armia i tu zrobić jeszcze 2 zakładki wojska gotowego już do walki . Będzie to ułatwienie podczas walk , nie trzeba będzie tyle mieszać wojskiem
 

DeletedUser16556

Guest
Witam, jak dla mnie, sporym ułatwieniem do selekcji znajomych byłoby aby móc filtrować po nicku gracza w oknie wiadomości. Widać by było, kto z jakim zaangażowaniem wykonuje motywkę. Fajnie by było również, gdyby podświetlały się jedynie te tawerny, do których możemy wstąpić, tak jak to jest ze wsparciem. No i motywka globalna za klejnoty, jak ktoś kompletnie jest w niedoczasie.
 

Mark R

Wójt
sporym ułatwieniem do selekcji znajomych byłoby aby móc filtrować po nicku gracza w oknie wiadomości. Widać by było, kto z jakim zaangażowaniem wykonuje motywkę.
Jeśli chodzi Ci o to kto motywuje to możesz zrobić to teraz. W ratuszu, w histori wydarzeń możesz sobie po nicku filtrować.
Fajnie by było również, gdyby podświetlały się jedynie te tawerny, do których możemy wstąpić, tak jak to jest ze wsparciem.
Też już to jest. - Jadąc po tawernach z dolnego paska znajomych, widać gdzie można zasiąść a gdzie nie.
 

ISsKRA

Szlachcic
Witam .Moja propozycja to w Zarządzaniu armią -aktualnie wzaybrana armia i tu zrobić jeszcze 2 zakładki wojska gotowego już do walki . Będzie to ułatwienie podczas walk , nie trzeba będzie tyle mieszać wojskiem
Przy wprowadzeniu szybkiej walki już jest 1000 razy łatwiej, może już bez przesady, bo za chwilę to inni gracze wymyślą "mini skrypty" i na gvg w takim układzie już będą grać boty a nie ludzie
 

DeletedUser16556

Guest
Jeśli chodzi Ci o to kto motywuje to możesz zrobić to teraz. W ratuszu, w histori wydarzeń możesz sobie po nicku filtrować.
Nie mam takiej możliwości, piszę tu oczywiście o wersji na komputer. Nie mam okna, gdzie mogłabym ten nick wpisać, a szukać po 70 stronach wiadomości, to raczej syzyfowa praca. Też mi ktoś o tym pisał, ale ja takiej opcji nie widzę. U góry mam "ostatnie interakcje" i tyle.
Też już to jest. - Jadąc po tawernach z dolnego paska znajomych, widać gdzie można zasiąść a gdzie nie.
Owszem, ale ja pisałam o motywce z ratusza, a nie z dolnego paska. Motywuję głównie z ratusza, raz w tygodniu z paska.
 

DeletedUser20195

Guest
Witam , a kiedy zostanie przywrócony widok wykonywanych czynnosci przez graczy w GvG w Historii Wydarzeń ? np. kto bił sektror , dał defa itp.
 

Enkidu

Rycerz
Widzę, że funkcjonalności z helpera trafiają do gry. Dobrze ;) Ale w osadzie kulturowej helper pokazuje także łupy - do uzupełnienia, moi drodzy. I to "Dostępn." zamiast "Dostępne" - serio? To nawet nie jest jakakolwiek różnica, a kłuje w oczy.
 

-Destroyer-

Szlachcic
fajnie że pokazuje ile brakuje surowców do zrobienia technologii w osadzie, ale no jak już mamy listę to możebny uwzględniała zsumowane i pokazywała ile brakuje. no bo fajnie że jest zielono na 3 następne budynki, tylko że jak się odblokuje jeden to już dalej brakuje jednak...

Bo jak się robi te osady to nie zawsze ma sens robić po kolei jedno zadanie tylko np odblokować od razu 3 rzeczy, przy okazji przebudowy miasta.
 

Załączniki

  • osada.png
    osada.png
    209,1 KB · Wyświetlenia: 54

JarOwantY

Szlachcic zagrodowy
nareszcie przyidą zmiany o które już pisałem a nie czekać rokby dostać jakieś ulepszenie pisałem kilka razy otym i nareszcie wprowadzacie to się cieszę na te zmiany naprawdę postaraliście się dzięki
 

DeletedUser11196

Guest
Oby nie bylo jak z ulepszeniami do Tarasow rolnych ,duzo reklamy na ten temat a tu 4 WG i nic,tak samo wystawa sztuki,jakos z bieda udalo mi sie zebrac na jedna budowle,sporo obiecanek a pozniej jedno ulepszenie na 2 miesiace:):):)

A u tego handlarza to masakra,niema nic,jak sie cos pojawi od czasu do czasu to siwto lasu doslownie,jak juz cos dajecie to dajcie szanse zdobyc,u mnie na ulepszenie do Tarasow ronych bede czekal z 4 lata,cholera mam 46 lat moge sie nie doczekac:):):)
 

kasia2389

Arcyksiążę
W najgłębszych czeluściach programu, tam gdzie nawet najodważniejszy programista nie waży się zapuszczać, na samym dnie programistycznego piekła stoi wielki KOCIOŁ ze złośliwością i promieniuje na cały program, To praprzyczyna tego, że jak potrzebujesz z powtarzalnego monety, to raz z razem sypią się młotki, zamarzą Ci się młotki są monety. Zobaczysz, jak już wszystkie tarasy ulepszysz, to ulepszałki zaczną wypadać całymi stadami. :)
 
Do góry