Wersja 1.128 - komentarze

DeletedUser7795

Guest
Pełno skrótów żeście dodali ale pominięcie ruchu jednostki w bitwie nadal ma się odbywać poprzez kliknięcie na jednostce? Ciężko było dodać jeden skrót więcej?
 

DeletedUser4614

Guest
Uwaga: wersja HTML5 wspiera wszystkie przeglądarki z wyjątkiem Internet Explorer, który - póki co - będzie dalej korzystał z wersji Flash.

Jestescie tego pewni?
 

DeletedUser16965

Guest
co z oddalenie terenu ?? czy może skoro już napisaliście ze naprawione (choć nie) uznajecie temat za rozwiazany ??
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
@kubagra81
Konkretnie z jakiego ekranu, gdy wracasz do widoku miasta, obecnie używane przybliżenie jest resetowane do ustawień domyślnych?
 

DeletedUser16965

Guest
jak wracam z gvg czy wyprawy to ekran wraca do ustawien srodkowych jesli chodzi o przyclizenie
 

Fifi2013

Rycerz
Poprawcie błędy zapowiedzi na głównej stronie
503a14b936137.jpg
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
@Fifi2013 Poprawione. Dzięki za zwrócenie uwagi.

@kubagra81 Sprawdziłem. Sam z siebie nie wraca, ale na mapach GvG i wypraw reaguje na scrolla (na mapie kontynentu jest ok), więc możliwa jest zmiana oddalenia (co raczej nie powinno mieć miejsca). Sprawdź proszę czy bez używania scrolla na tych mapach też będzie Ci wracało. Jeśli tak - zgłoś się do supportu i podaj więcej szczegółów dotyczących przeglądarki jakiej używasz itd. Postaramy się sprawdzić w czym problem.
 
Ostatnia edycja:

ISsKRA

Szlachcic
A co z powiadomieniami, które nie wchodzą na telefon? (np produkcja zakończona czy prywatna wiadomość). Czy w tej wersji można liczyć już na tę poprawkę?
 

DeletedUser18808

Guest
co z oddalenie terenu ?? czy może skoro już napisaliście ze naprawione (choć nie) uznajecie temat za rozwiazany ??

jak wracam z gvg czy wyprawy to ekran wraca do ustawien srodkowych jesli chodzi o przyclizenie

@kubagra81: Spróbuj najpierw wyczyścić pamięć podręczną i pliki cookie w przeglądarce, all cache. Daj znać czy coś się zmieniło..


W końcu HTML5 i listy wpłat w Perłach Architektury.. Najlepszy patch! :)
 

DeletedUser19584

Guest
Widoczność spodziewanych nagród w Perłach - super, nie będę musiała tego sprawdzać lub strzelać :) Cieszę się też, że wycofano zmianę z domyślnym ustawieniem oddalenia terenu - to było zwyczajnie irytujące :D
 

DeletedUser13642

Guest
Bug. Podczas ataku przy automacie wywala blad po czym daje kontynuuj i dalej to samo.
Trafienie krytyczne dziala po zakonczeniu limitu ;)
 

Fatherland

Książę
A nie można było po prostu dać samego medalu z informacją jakie są nagrody za dane miejsce? Musi być ten zbedny ceregiel z awatarem duchem, nickiem bez nazwy? Wystarczyłaby informscjs o numerze pozycji i samej warstwie nagród. Zbędne zaciemnienie listy.
 

DeletedUser19584

Guest
A nie można było po prostu dać samego medalu z informacją jakie są nagrody za dane miejsce? Musi być ten zbedny ceregiel z awatarem duchem, nickiem bez nazwy? Wystarczyłaby informscjs o numerze pozycji i samej warstwie nagród. Zbędne zaciemnienie listy.
Właściwie to masz rację, można było dać tylko miejsce i ten obrazek po prawej z nagrodą, byłoby bardziej przejrzyście :)
 

DeletedUser7795

Guest
Nie da się zamknąć okienka z surowcami do negocjacji poprzez kliknięcie obok niego. Trzeba albo wybrać surowiec albo nacisnąć klawisz ESC.
 

DeletedUser19855

Guest
co za geniusz wpadł na pomysł pozwolenia sąsiadom wrzucania punktow rozwoju w perły ?
nowi gracze lub ci zlosliwi wpychają sie blokuja i zamykają poziom perły
po to inwestuje w moje perły zeby miec nad nimi jakąs władze , to chyba ja powinienem decydowac kogo z znajomych lub czlonkow gildii umiescic na jakim miejscu i to ja powinienem zamykac moje perły . dla tego mam takie pytanie PO CO DODALIŚCIE TAKĄ MOŻLIWOŚĆ ? z normalnej gry strategicznej stał sie burdel i bałagan istna samowowlka . wiecej takich pomyslow zycze powodzenia
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
co za geniusz wpadł na pomysł pozwolenia sąsiadom wrzucania punktow rozwoju w perły ?
nowi gracze lub ci zlosliwi wpychają sie blokuja i zamykają poziom perły
po to inwestuje w moje perły zeby miec nad nimi jakąs władze , to chyba ja powinienem decydowac kogo z znajomych lub czlonkow gildii umiescic na jakim miejscu i to ja powinienem zamykac moje perły . dla tego mam takie pytanie PO CO DODALIŚCIE TAKĄ MOŻLIWOŚĆ ? z normalnej gry strategicznej stał sie burdel i bałagan istna samowowlka . wiecej takich pomyslow zycze powodzenia
Cóż, można tylko pozazdrościć sąsiedztw, jakie miałeś do tej pory. ;)
Możliwość taką mieli od początku. :D
 

DeletedUser11629

Guest
co za geniusz wpadł na pomysł pozwolenia sąsiadom wrzucania punktow rozwoju w perły ?
nowi gracze lub ci zlosliwi wpychają sie blokuja i zamykają poziom perły
po to inwestuje w moje perły zeby miec nad nimi jakąs władze , to chyba ja powinienem decydowac kogo z znajomych lub czlonkow gildii umiescic na jakim miejscu i to ja powinienem zamykac moje perły . dla tego mam takie pytanie PO CO DODALIŚCIE TAKĄ MOŻLIWOŚĆ ? z normalnej gry strategicznej stał sie burdel i bałagan istna samowowlka . wiecej takich pomyslow zycze powodzenia
Wow, ktoś tu odkrył właśnie, że nad grą STRATEGICZNĄ trzeba POMYŚLEĆ... :) Lepiej późno, niż wcale, aczkolwiek zdaje się, że jesteś jednym z tych, co nie wierzą w to przyszłościowe zajęcie.
 
Do góry