Wersja 1.124 - komentarze

DeletedUser16965

Guest
upload_2018-4-14_22-37-38.jpeg

da się??:) w końcu fajne przydatne i ułatwiające grę zmiany.. dzięki :)
 

DeletedUser7795

Guest
Wyłączanie okna z planem perły poprzez kliknięcie poza nie to akurat zła planowana zmiana. Znowu nie będzie wiadomo jaki plan zdobyliśmy, bo klikamy z rozpędu we "wsparcie" przy motywacji graczy z dolnych pasków.
 

piotresz

Hrabia
Zapowiadają się świetne poprawki.
Możliwość przebudowy miasta to strzał w dychę.
To będzie dopiero zabawa :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16965

Guest
Możliwość przebudowy miasta to jeszcze chyba daleka przyszłość..
 

Valhan

Wójt
Hmmm kolejne oddalenie kamery jak najbardziej na plus, tym bardziej że miasta się stale rozrastają ale IMO zmiany powinny dotyczyć również rozdzielczości obrazu bo przy dużym oddaleniu grafiki się rozmywają, tekstu nie widać o czacie, który ucina dolne linijki nie wspominając ;p
 

bartekmod

Książę
Wyłączanie okna z planem perły poprzez kliknięcie poza nie to akurat zła planowana zmiana. Znowu nie będzie wiadomo jaki plan zdobyliśmy, bo klikamy z rozpędu we "wsparcie" przy motywacji graczy z dolnych pasków.

mogliby dodać to opcjonalnie do wyboru, bo na świecie gdzie mam zapas planów na 200 poziomów wprzód to bez znaczenia co dostaję :D gdzie indziej zaś wyłączać sobie przypadkowo okna bym nie chciał

za to ten uwzględniany bonus do produkcji podczas jej rozpoczęcia troszkę mija się z celem, w międzyczasie mogę stracić zachwyt, mogę wykorzystać bonus z Latarni i koniec końców wartość zbioru będzie inna niż podczas rozpoczynania
 

kasia2389

Arcyksiążę
Bonusy do produkcji i jej łatwiejsze anulowanie!
Dodaliśmy opcje "Nie pokazuj ponownie" do anulowania produkcji. Mamy nadzieje, że pozwoli Wam to na płynniejsze wykonywanie Codziennych wyzwań i zadań.
Mam nadzieję, że anulowanie produkcji będzie działać prawidłowo, bo na testowym po anulowaniu produkcji po wyłączeniu potwierdzenia nie można użyć klawiszy 1-6 do nastawienia nowej, trzeba kliknąć pole produkcji albo zamknąć okno i ponownie otworzyć,
 

DeletedUser11629

Guest
Wyłączanie okna z planem perły poprzez kliknięcie poza nie to akurat zła planowana zmiana. Znowu nie będzie wiadomo jaki plan zdobyliśmy, bo klikamy z rozpędu we "wsparcie" przy motywacji graczy z dolnych pasków.
Otóż to. Proszone było, żeby te okienka nie były przypadkowo wyłączane właśnie, wprowadzili, a teraz zabierają. Nieładnie...

Duży plus za: extra zoom, niezabieranie postępów w wyzwaniach i wyłączenie potwierdzenia anulowania produkcji - jedna upierdliwość w tym festiwalu klikania mniej.
 

DeletedUser3

Guest
Wyłączanie okna z planem perły poprzez kliknięcie poza nie to akurat zła planowana zmiana. Znowu nie będzie wiadomo jaki plan zdobyliśmy, bo klikamy z rozpędu we "wsparcie" przy motywacji graczy z dolnych pasków.
To będzie rozwiązane poprzez dodanie krótkiego opóźnienia (pół sekundy około) w włączeniu reakcji na klik. Więc klik natychmiastowy nie zadziała, zostanie zignorowany. W zależności od tego jaki będzie feedback możemy dowolnie wydłużyć lub skrócić ten czas.
 

kasia2389

Arcyksiążę
To będzie rozwiązane poprzez dodanie krótkiego opóźnienia (pół sekundy około) w włączeniu reakcji na klik. Więc klik natychmiastowy nie zadziała, zostanie zignorowany. W zależności od tego jaki będzie feedback możemy dowolnie wydłużyć lub skrócić ten czas.
O to coś takiego, jak przy anulowaniu zadań powtarzalnych, widzicie, myśleliśmy, że to bug, a to freature.
 

DeletedUser3

Guest
Niestety to są błędne wnioski :). Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. "Powolność" przy anulowaniu zadań ma zupełnie inne podłoże i powody i nie może być w ten sposób zmieniana.
Jeżeli jednak ktoś uważnie czytał ogłosznie, to widział:
Jesteśmy świadomi, że przy okazji ostatnich poprawek błędów, odrzucanie zadań zostało spowolnione, szczególnie jeśli odrzuca się wiele zadań z rzędu. Aktualnie badamy możliwości bezpiecznego przyśpieszenia tej funkcjonalności.
 

DeletedUser17733

Guest
Kolejny poziom oddalenia i Codzienne wyzwania w swoim własnym tempie są trafionymi drobiazgami, których mi skrycie brakowało. Trochę szkoda mi poszukiwania skarbów, po pierwsze sprawa sentymentalna a dwa - myślę, że o wiele łatwiej jest manewrować w jednym panelu niż szukać wydarzeń losowych w całym mieście. Nie możemy monitorować całego przebiegu poszukiwania skarbów 24/7 i pod tym względem wydarzenia losowe są sympatyczną opcją. Tak rozbudowany tryb przebudowy zupełnie ułatwiłby mi ciągłe problemy z ustawianiem obiektów, mam nadzieję, że nie przyjdzie na niego zbyt długo czekać ;))
 

DeletedUser1495

Guest
To ja mam takie pytanko czy w zadaniach dziennych zostanie zamienione zadanie z nagrodami z ogrodu japońskiego na tegoroczny? Bo niestety nie trafiłem ani jednego kompletnego zestawu
 

Mikekun

Książę
witajcie

Ogólnie rzecz biorąc "Poszukiwanie Skarbów" w takiej wersji jak było zaprojektowane to według mnie było jedną wielką pomyłką. Żałuje tego bowiem teraz straciłem możliwość wylosowania najnowszych jednostek wojennych. Wiele razy też był ten temat poruszany na forum odnośnie Poszukiwania Skarbów czy dana opcja za mocno nie uzależnia graczy od FoE. Jeśli chodzi o pozostałe konkrety to poczekamy zobaczymy jak to będzie w przyszłości.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
Poszukiwacz że zniknął jakoś mi to nie przeszkadza. By udało się zaliczyć wszystkie skrzyneczki, niestety trzeba by mnóstwo czasu na siedzenie na FoE. Owszem, czasem udawało mi się zaliczyć całość, i nagrody czasem bywały bardzo pomocne, jednak uważam że powinno to być rozwiązane inaczej, może codzienne logowanie przez 7 i/lub 30 dni dawałoby jakąś ciekawą nagrodę? Jednak poszukiwacz już jest przeszłością i pewnie długo nie pozostanie w naszej pamięci.
Dzienne wyzwania dzięki usunięciu odejmowania punktów stały się znacznie ciekawsze. Przy odejmowaniu punktów, mi jako graczowi który gra w FoE od niedawna, często zdarzało się polec na wykonywaniu zadań, często kilka razy dziennie, co przekreślało moje szansę na główną nagrodę. Zmiany raczej na plus, jeśli chodzi o punkt widzenia żółtodzioba, czyli mój
 

DeletedUser19687

Guest
Oddalenie fajna sprawa ale zabranie poszukiwania skarbów to lipa straszna. To była fajna opcja i wielka szkoda, że to zabraliście
 
Do góry