Wersja 1.124 - komentarze

DeletedUser3

Guest
Pytanie do aktywnych użytkowników GvG: czy poprawki zrobione w tej wersji wpłynęły w zauważalny sposób na jakość działania GvG?
 

krzysw

Wicehrabia
Przy oddaleniu na 3 poziom już prawie wcale nie widać ikonki plądrowania. Strzałę na pół ekranu przy eventach potraficie zrobić a tutaj się nie da nic wyraźniejszego dać?
 

DeletedUser16965

Guest
Na wersje mobilna juz nie łaska było wprowadzić anulowania produkcji bez potwierdzenia?
 

DeletedUser16965

Guest
A skoro macie dobrą serię w ułatwianiu gry to może uda sie wyłączyć animację podczas klikania krzesełka znajomych ?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Na wersje mobilna juz nie łaska było wprowadzić anulowania produkcji bez potwierdzenia?
A jesteś pewny, że masz aktualizację 1.124 na telefonie?
Taka jeszcze nie została udostępniona na Androida ani iOS. Zapewne dzisiaj, albo jutro powinna się pojawić na Androidzie (zazwyczaj pojawia się dzień lub dwa po aktualizacji). Na iOS często trochę później.
 

DeletedUser15227

Guest
Przewijanie zadań powtarzalnych na ios dostało kopa. Gratuluje :)
 

DeletedUser1495

Guest
Ponawiam pytanie. Czy w zadaniach dziennych zostanie zamienione zadanie z nagrodami z ogrodu japońskiego na tegoroczny czyli lv2 lub budowa lv1? Bo niestety nie trafiłem ani jednego kompletnego zestawu
 

Valhan

Wójt
Czy tylko mi się wydaje czy usuneli zadanie (z pętli) pt zdobądź XX liczbę ludności - bezrobotnej ;p ?
 

DeletedUser17220

Guest
Ale coś trzeba było popsuć.
Na apce mobilnej znowu długa nazwa użytkownika zasłania ilość wrzuconych punktów w perle :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18973

Guest
Maxymalne oddalenie bardzo mi się podoba, bo w czasie zbiorów 24 godzinnych produkcji widzę całe miasto i nie muszę przesuwać myszką widoku. W pozostałym czasie gry przybliżam widok i po problemie.
 

DeletedUser16965

Guest
po aktualizacji w wersji mobilnej znow nie widzac ile wrzucają gracze z dlugimi nickami
 

DeletedUser7795

Guest
Trzeba było jeszcze napisać, że w wyprawach zmieniliście algorytm w negocjacjach. Wszystkie podejścia zmarnowałem na jeden konflikt... Kretyni.
 

DeletedUser16730

Guest
Trzeba było jeszcze napisać, że w wyprawach zmieniliście algorytm w negocjacjach.

Nie mogą zmienić algorytmu w negocjacjach ponieważ to każdy gracz używa indywidualnego algorytmu żeby znaleźć rozwiązanie. Mogą zmienić jedynie układy wyników i samo rozwiązanie nie staje się trudniejsze. Problemem wtedy jest Twoja rutyna i przyzwyczajenia.
 

DeletedUser16730

Guest
nie zauważyłeś, że teraz jest trudniej negocjować?

Jeżeli nie ma programu który nieuczciwie zmienia wynik podczas negocjacji to nie ma mowy o zmianie trudności.
Obrazowo ujmując, jeżeli masz do znalezienia 1 cyfrę spośród sześciu i zawsze był ona z przedziału 1-3, a po zmianie z przedziału 4-6 to nie ma możliwości żeby było trudniej. Jednie twoja podświadomość przed zamianą typowała 1-3 i po zmianie masz wrażenie, że jest trudniej.
 

DeletedUser7795

Guest
Negocjuję tak jak zawsze a mimo to marnuję o wiele więcej podejść niż wcześniej. Ja nie widzę innego wyjaśnienia jak jakaś ingerencja w negocjacje, bo tak trudno nie miałem nigdy.
 

hddk

Hrabia
Miałem taką sytuację tydzień temu, że totalnie mi nie szło, ale w tym tygodniu już tego nie odczułem. Czwarty poziom poszedł w miarę gładko.
 

DeletedUser7795

Guest
Towary idą jak woda przy takich negocjacjach. Musieliście coś majstrować, nie ma innego wytłumaczenia.
 
Do góry