Walka i honor, czyli powrót - cossak789

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser388
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Hmmm... No niech ci będzie :)
Osobiście byłam przekonana że chowańcem może być tylko 'zwierzak'... Jak to mówią 'człowiek uczy się przez całe życie' ;)
 

DeletedUser388

Guest
Ale przynajmniej jest atmosfera... Co nie, Karola?


A mną aż szarpią nerwy..... Ten egzamin gimnazjalny i nauka...... Aż wątpię, że gdziekolwiek się dostanę. Och.... :(
 

DeletedUser

Guest
A no jest :)

Mówię ci nie ma się co tak przejmować tym egzaminem. Jak będziesz chciał się uczyć to będziesz się uczyć, niezależnie od tego do jakiej szkoły się dostaniesz :)
 

DeletedUser426

Guest
Chowańcem według serialu supernatural są istoty które mają dwie formy .. ludzką i zwierzęca. NIe mów ze nie ogladałas nowego odcinka ?
A co do egzaminu to ... ja sie wcale nie uczyłem :D wychodze z załozenia ze jesli czegoś sie nie nauczyłem przez kilka lat to nie naucze sie w kilka dni :)
 

DeletedUser

Guest
No właśnie nie oglądałam bo ja jestem dopiero na 3 odcinku z 5 sezonu :/

Ooo dokładnie, jak przez te wszystkie lata się nie nauczyłeś to tydzień przed egzaminem nie nadrobisz :D
Ja się do żadnego egzaminu nie uczyłam i zdałam. Gimnazjalny, maturę, technika... Da się? Da się! :)
 

DeletedUser

Guest
Aaaa bo mi zły adres podałeś... Błąkałam się bez celu i tyle z tego wyszło. Wszystko twoja wina!
Proszę znaleźć mi nowy termin i przysłać dokładny adres zamieszkania, a najlepiej to masz przyjechać po mnie! :)
 

DeletedUser426

Guest
Gdzie po Ciebie przyjech ?:p Myślisz ze mój zaprzeg konny da rade dojechac do czestochowy :D wiesz ile to trawy pójdzie na uruchomienie silników ?
 

DeletedUser

Guest
No to musisz te swoje konie potrenować... Żeby dały rade dojechać do mnie ;)
Nooo ja poczekam na ciebie na PKP w Częstochowie to jakoś się tam znajdziemy :)
 

DeletedUser426

Guest
A moze jestes 40 letnim pedofilem który przez internet zwabia młodych ludzi :D?
 

DeletedUser

Guest
Pfff o to samo mogę podejrzewać ciebie :D
Musisz zaufać mi na słowo ^^
 

DeletedUser426

Guest
A nie piszesz do nikogo "cześc jestem Wojtek , mam 11 lat i szukam przyjaciela " ;>?
 

DeletedUser426

Guest
rozważam różne możliwości :) Nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie
 

DeletedUser

Guest
Zapewniam cię że po drugiej stronie siedzi dziewczyna która ma 21 lat, a nie jakiś stary zboczeniec :D
Trochę zaufania do ludzi ^^
 

DeletedUser426

Guest
Kazdy stary zboczeniec by tak powiedział :) więc wybacz ale nadal jestes malo wiarygodna :p
 

DeletedUser426

Guest
Jaki stary :D dopiero 20 lat :p do focha jeszcze przytup , obrót , melodyjka i alpauz :D
 

DeletedUser

Guest
No a ja mam za niecałe 2 tygodnie 21 więc słuchaj się starszych! :D
Nie no... Niech będzie tylko z przytupem, ewentualnie dorzucę melodyjkę :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry