Walka i honor, czyli powrót - cossak789

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser388
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser388

Guest
Witajcie, drodzy użytkownicy FoE.

To ja, cossak789. Przez dość długi okres czasu byłem na forum FoE, aż któregoś dnia nadeszło pożegnanie (http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=1994). Jednak jestem już tu z powrotem. Być może teraz nie będę aż tak aktywny na forum, jak niegdyś, ale postaram się.

W każdym razie, witam ponownie! :)
 

DeletedUser

Guest
Nooo proszę kogo my tu mamy... Również witam ponownie :)
Ciekawe czy kiedyś 'zobaczymy' się jeszcze ze 'starą ekipą'... ^^

Co tam u ciebie słychać? Co porabiałeś przez ten czas jak cię nie było? :)
 

DeletedUser388

Guest
Musiałem opuścić te forum, bowiem nie miałem już czasu. Ale teraz jestem już z powrotem. Przybyłem na nie, jak jeszcze były ledwo początki te gry, jak był tylko świat 1 i (bodajże) 2.

- - - Zaktualizowano - - -

Nooo proszę kogo my tu mamy... Również witam ponownie :)
Ciekawe czy kiedyś 'zobaczymy' się jeszcze ze 'starą ekipą'... ^^

Co tam u ciebie słychać? Co porabiałeś przez ten czas jak cię nie było? :)

Cóż, w tym czasie bywałem na innych forach. Zresztą, nie wiem, co mnie nakłoniło do tego. Ale widzę, że sporo się tu zmieniło, odkąd ostatni raz tu przybyłem. :)
 

DeletedUser

Guest
cossak789 my dołączyliśmy jak był tylko 1 świat :)
No ładnie... Z tego forum sobie poszedł i na innych pisał... Wstydź się :p
 

DeletedUser388

Guest
Oj tam, przynajmniej rozszerzyłem horyzonty mego świata :D
 

DeletedUser388

Guest
A co, nie można?

Szkoda, że nie ma starej ekipy (Apocalypto, eXodus, skinner, itd...)
 

DeletedUser

Guest
A nie można :)

No szkoda... Ale myślę że pojawią się jeszcze :) Parę osób 'widziałam' tutaj niedawno więc jest szansa że pojawią się znowu :)
 

DeletedUser388

Guest
Jak będą, to ich zaproś do tego tematu. Przynajmniej będzie jak za starych, dobrych czasów. ;)
 

Atli

Hrabia
Kalka z Allegro? Odchodzę, żegnam się, wracam.....odchodzę, żegnam się, wracam....odcho....:-P
 

DeletedUser388

Guest
Lecz teraz jestem znów tutaj. I mogę znowu z Wami zapewnić zadowolenie i dobrą zabawę na offtopicu :D
 

DeletedUser426

Guest
Bez niektórych to forum nie jest takie same jak było na poczatku :)

- - - Zaktualizowano - - -

Bez niektórych to forum nie jest takie same jak było na poczatku :)
 

DeletedUser

Guest
Oooo Strielok! :D
Masz rację że bez niektórych to forum nie jest takie same... Ale wróciłam więc nie macie co się smucić <skromny> :} :p
Btw. mówiłam że Apo wróci ;]
 

DeletedUser8

Guest
Wiele osób ostatnio wraca, to bardzo miło, szczególnie jak się już do widoku niektórych nicków przyzwyczaiłam : )
 

DeletedUser426

Guest
W grze jestem mniej wiecej aktywny .. ale na forum zagladam juz od świeta :p
Kiedys z starą ekipa było z kim i o czym dyskutowac. Teraz czasem trudno zaznac tej przyjemności ;q
 

DeletedUser

Guest
Danifae mam nadzieję że więcej osób zdecyduję się na powrót :)

Strielok od dzisiaj możesz zaglądać tutaj częściej :p a tak ogólnie co u ciebie słychać? ;]
 

DeletedUser426

Guest
Jestem na drugim semestrze na uczelni , rozwijam kariere w Kick Boxingu , planuje zrobić uprawnienia na wózek widłowy i na świetą oberwałem w samochodzie rejestracje zmierzajac do dziewczyny .. cos lezało na drodze .. jakis lód czy snieg a może jedno i drugie xd A tak to po staremu tak mysle.
A co u Ciebie ? dalej jestes w Red Dragon ?
 

DeletedUser

Guest
Hah :) Twój opis wydarzeń jakoś wywołał u mnie uśmiech ^^ Od kiedy trenujesz?

Nie, nie jestem już w Red Dragon... Nie gram już na pierwszym świecie, ale jestem na bieżąco z informacjami z gildii ;]
A u mnie co ciekawego...? Też jestem na drugim semestrze, od wtorku zaczynam kurs masażu gorącymi kamieniami i bańką chińską... A poza szkołą to nic nowego, znajomi, trochę imprez, leniuchowanie... :)
 

DeletedUser426

Guest
Dopiero zaczynam , pierwszy trening gdzies w połowie września. Poczatkowo chodziłem jeszcze na karate , dwie dyscypliny jednoczesnie .. ale wtedy troche mało czasu było na inne rzeczy :D
My teraz skończylismy klasyczny a co teraz będziemy robić to nie mam pojęcia, chyba drenaże. na poczatku roku miałem 42 osoby w grupie na chwile obecną zostały 21 :D w tym 7 poległo na anatomii.
 

DeletedUser

Guest
No i jak ci idzie? :) Często masz treningi? Powiem ci że też chciałam kiedyś się zapisać na to ale niestety moje lenistwo wygrało... :)

Łooo a my jesteśmy w połowie klasycznego... Pierwszy semestr to masaż tylko kończyny dolnej, górnej, rwy kulszowej i klatki piersiowej. Teraz dopiero zaczęliśmy grzbiet i do końca semestru mamy jeszcze zrobić twarz i brzuch. Dopiero w 3 semestrze mamy mieć segmentarny i drenaż... No u mnie w grupie, a raczej w klasie było 25 osób a zostało się chyba 17-18 więc nie jest źle :) Eee to u nas z anatomii wszyscy dali radę :) Ale się rozpisałam... ;]
 

DeletedUser426

Guest
Jak porównuje sparingi teraz a wczesniej z tymi samymi osobami to widze duża róznice, kiedys trenowałem jeszcze brazylijskie jujitsu to bardziej byłem nastawiony n walke w parterze. Teraz sie ucze góry :D
My zaczynalismy od grzbietu i klatki, tak po środku a kończyny i twarz były pod koniec , twarz była ostatnim zaliczeniem.
W technikum nie nalezałem do orłow w nauce xD A tutaj nie wiem czemu ale podobno jestem kujonem :)
 

DeletedUser

Guest
To zupełnie od innej strony niż my. Nam to tłumaczyli tym że na kończynach wyrobimy sobie techniki i na grzbiecie pójdzie nam już łatwiej :) Ejj u mnie jest to samo... W technikum leciałam na samych dwójach, dosłownie... A w tej szkole moja najsłabsza ocena to 4 :) Aż się sama sobie dziwię, a moi znajomi to już w ogóle :p

Pewnie to fajne uczucie jak sam widzisz jakie postępy robisz? Jak widać efekty :)
 

DeletedUser426

Guest
tzn wiesz , jak chodzi łem na jujitsu to tam w parterze bardziej liczy sie siła. A ja jakos szczególnie pod tym względem sie nie wyrózniam :D Poza tym tam w grupie byłem najmłodszy.
Tutaj z koleji bardziej wazna jest technika, nie raz na sparingach jak jestem z kims po prostu większym to on kilka silniejszych uderzeń w garde i już pada z sił ... a wtedy mozna robic co sie chce :D
 

DeletedUser388

Guest
Chociaż część powróciła....

Hmm... A gdzie Nasza Książęca Mość Apo się podział? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry