V poziom WG i co poszło nie tak

fenix draco

Rycerz
Hejka,
jak wiecie mamy V poziom WG.
Samo pojawienie się V poziomu nie jest złe i jego mechanika, ponieważ:

1. Wymaga innego rozwoju miasta:
- przestania myślenia o ataku
- rozwoju miasta ekonomicznego
- reaktywacja pereł surowcowych
2. Myślenia jak tylko klikania walk
3. Gildii gdzie działa silny wątek handlu
4. Doszły ciekawe budynki
5. Nowe awatary - bardzo mi się podobają i nie tylko mnie.

Co poszło nie tak z V poziomem:
1. koszty nego - troszkę ktoś poszedł po bandzie :)
2. Za dużo rzeczy na puzzle skierowano
3. Dziwne nagrody z tolosów - nie adekwatne do kosztów.
4. Zmiany na poziomie I-IV z nagrodami - Największa głupota jak dla mnie - sens robienia WG 1-4 zabito :( szkoda
5. Brak zmian w bonusach

Co bym zmienił:
1. Wrócił do nagród i ustawień I-IV poziomu
lub
2. Dodał do Jadeitowego tolosa szansy na wygranie 75-100 diaxów
3. Przemyślał licznik surowcowy dla poziomu V
4. Zmienił ilość surowców jakie można wygrać z tolosów - sorry 25szt to śmieszne ( poszedł bym w przelicznik od 125 do 1250 czyli od 25 do 250 na surowiec).
5. Ilość medali - jak już są niech te ilości też już coś znaczą i niech to jest zależne od epoki i daje nawet kilka tyś.
6. Budynki specjalne - nie ma sensu ich brania - nie dają zysku do kosztów. Bierzesz je tylko na 1 sektor walki lub nego - gdzie budynki dla całej mapy z jakimś sensem.
BO dla mnie -2szt surki to kpina - jak za budynek mam wydać więcej jak zyskuje :D :D ten kto to liczył chyba ma coś z głową - to się ma w teorii opłacać - a nie tracić na tym.
-1 rodzaj surowca - bez sensu - jak już coś bo z 2-3 surowce mniej.
7. Tawerna powinna oferować jakies bonusy do V poziomu - nic nie dodano:
- zmniejszenie ilości surki
- dodanie 2 exta szans dla nego
- % do obronny - ale nie 50% - a 5000% ; 7500% i 12500% -aby była szansa walki (teraz mając nawet 5000% to nawet jednej rundy się nie wygra)

I tak samo zrobił bym kopię VI poziomu WG - dając sobie taki licznik surki dla V poziomu ciężko myśleć ile wydamy na VI.

Takie moje przemyślenia - poziom idzie uratować - tylko trzeba działać.
Bo sens grania na kilku światach zabijacie po mału.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Największa głupota jak dla mnie - sens robienia WG 1-4 zabito
i to jest głowny powod tych zmian, że ktoś robił WG tylko dla diaxów.... WG mają być rywalizacją gildia vs gildia, dla pucharków. Nagrody są dodatkiem.
2. Dodał do Jadeitowego tolosa szansy na wygranie 75-100 diaxów
może frytki do tego. Głowny powód jest taki, że jest za dużo free diaxów, więc w życiu ich nie dostaniecie nigdzie....
6. Budynki specjalne - nie ma sensu ich brania - nie dają zysku do kosztów. Bierzesz je tylko na 1 sektor walki lub nego - gdzie budynki dla całej mapy z jakimś sensem.
BO dla mnie -2szt surki to kpina - jak za budynek mam wydać więcej jak zyskuje :D :D ten kto to liczył chyba ma coś z głową - to się ma w teorii opłacać - a nie tracić na tym.
Wystarczy, że raz Ci negocjacja nie wejdzie i robisz ją po raz drugi, trzeci, czwarty. Wtedy się zwraca.
- dodanie 2 exta szans dla nego
1 jest wystarczająca w 80% szans. na 2 tygodnie WG, z 4 turą dokupiłem ture za diaxy 4 razy.
Bo sens grania na kilku światach zabijacie po mału.
I O TO CHODZI. To kolejny główny powód tych zmian....
jeszcze jakbyście GRALI na kilku światach - fajnie. Ale 90% ludzi ma POBOCZNE światy, gdzie wchodzi TYLKO na zbiory z fontann oraz WG
Po co? ano po diaxy. Własnie o to chodzi by ta uwalić takie farmy na pobocznych robiące tylko WG dla diamentów....
 

fenix draco

Rycerz
i to jest głowny powod tych zmian, że ktoś robił WG tylko dla diaxów.... WG mają być rywalizacją gildia vs gildia, dla pucharków. Nagrody są dodatkiem.

może frytki do tego. Głowny powód jest taki, że jest za dużo free diaxów, więc w życiu ich nie dostaniecie nigdzie....

Wystarczy, że raz Ci negocjacja nie wejdzie i robisz ją po raz drugi, trzeci, czwarty. Wtedy się zwraca.

1 jest wystarczająca w 80% szans. na 2 tygodnie WG, z 4 turą dokupiłem ture za diaxy 4 razy.

I O TO CHODZI. To kolejny główny powód tych zmian....
jeszcze jakbyście GRALI na kilku światach - fajnie. Ale 90% ludzi ma POBOCZNE światy, gdzie wchodzi TYLKO na zbiory z fontann oraz WG
Po co? ano po diaxy. Własnie o to chodzi by ta uwalić takie farmy na pobocznych robiące tylko WG dla diamentów....
1. kto ma kupić diax-y i tak kupi
2. Nawet powtarzając nego - ten bonus jest mało istotny z tych budynków
3. Szanse na diaxy mogą wynosić nawet 1-2% - czyli na GPC moze raz wpadną - szał straszny - ale poprawia nastawienie graczy
4. opcja na 2 extra podejścia - nie musi być tania
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
1. kto ma kupić diax-y i tak kupi
ale tu nie chodzi o tych co kupują, ale o tych co nie kupują ;) Bo to jest chore, ze mozna wszystkie rozszerzenia zdobyć nie wydając ani złotówki, wystarczy miec farmy na każdym świecie i miałeś po 1000-1500 diaxów tygodniowo. Chore.
2. Nawet powtarzając nego - ten bonus jest mało istotny z tych budynków
Ale się zwraca ;)
3. Szanse na diaxy mogą wynosić nawet 1-2% - czyli na GPC moze raz wpadną - szał straszny - ale poprawia nastawienie graczy
na gpc powinni zabrać wszystkie nagrody. Nie tylko diaxy. Byłoby jak na gvg - walczysz dla gildii, nie dla zarobku.
4. opcja na 2 extra podejścia - nie musi być tania
4 są enough. 5 to przesada.
Prędzej 4 na gpc by sie przydało jakieś drogie. Na wg 4 jest okej.
 

Auraya

Hrabia
- rozwoju miasta ekonomicznego- reaktywacja pereł surowcowych
to chyba tylko tymczasowy trend. koksy wiedzą że chf rządzi
5. Nowe awatary - bardzo mi się podobają i nie tylko mnie.
to zawsze na plus, mogliby sie jednak bardziej postarać.. jeden mi się podoba - i to tak średnio... kwestia gustu
Zmiany na poziomie I-IV z nagrodami
a te mnie się akurat podobają, jakieś bardziej uporządkowane teraz
Ilość medali - jak już są niech te ilości też już coś znaczą i niech to jest zależne od epoki i daje nawet kilka tyś.
pełna zgoda.. tym bardziej, że podejścia robią się drogie podczas wyścigu
Budynki specjalne - nie ma sensu ich brania
i to wielka szkoda, bo zarówno te do ataku, jak i te do negocjacji są ... do niczego xd
dodanie 2 exta szans dla nego
bonusu tawerny bym nie zmieniała.. ale na V poziomie domyślnie powinny być 4 podejścia do negocjacji [tak samo jak w zadaniu dziennym pojawia się rozwiąż te trudne negocjacje]

Nagrody są dodatkiem.
znów uprawiasz swoją dziwną filozofię.
Wystarczy, że raz Ci negocjacja nie wejdzie i robisz ją po raz drugi, trzeci, czwarty. Wtedy się zwraca
to by się *może* opłacało, gdyby trzeba było użyć surowców specjalnych.
 

Marik

Książę
1. Wymaga innego rozwoju miasta:
- przestania myślenia o ataku
- rozwoju miasta ekonomicznego
- reaktywacja pereł surowcowych
2. Myślenia jak tylko klikania walk
3. Gildii gdzie działa silny wątek handlu
Totalna bzdura, można osiągnąć pewnien próg ataku i iść w obronę, co było niejednokrotnie mówione. W ogarniętym mieście towary produkują się też z eventówek + chf, więc nie widzę powodu rozwijania miasta pod ekonomię, czy podnoszenia pereł towarowych. Wątki handlowe się średnio sprawdzają lepiej na globalu pytać. Co do myślenia, to trzeba myśleć od początku, a nie dlatego że Inno zmiany wprowadziło...
Zmiany na poziomie I-IV z nagrodami - Największa głupota jak dla mnie - sens robienia WG 1-4 zabito
Głupotą Inno było pozwolenie na tworzenie farm diamentów, bo ma byc to waluta premium. Ceny mamy z kosmosu bo pół serwera na farmach jedzie. A Wg robi się dla gildii, kiedyś jak liczył się potencjał to gracze robili i nie narzekali, a teraz ciągle ,,A co ja z tego będę mieć?!,, . Nie mówiąc już o tym że wg 1-4 zrobisz za darmo, wpadnie ci kilka śmieci, które możesz wymienić na coś lepszego u handlarza.
2. Dodał do Jadeitowego tolosa szansy na wygranie 75-100 diaxów
3. Przemyślał licznik surowcowy dla poziomu V
4. Zmienił ilość surowców jakie można wygrać z tolosów - sorry 25szt to śmieszne ( poszedł bym w przelicznik od 125 do 1250 czyli od 25 do 250 na surowiec).
5. Ilość medali - jak już są niech te ilości też już coś znaczą i niech to jest zależne od epoki i daje nawet kilka tyś.
6. Budynki specjalne - nie ma sensu ich brania - nie dają zysku do kosztów. Bierzesz je tylko na 1 sektor walki lub nego - gdzie budynki dla całej mapy z jakimś sensem.
Tutaj racja troche te nagrody bym poprawił, jednak budynki są pomocne zwłaszcza jak robisz V walką.
% do obronny - ale nie 50% - a 5000% ; 7500% i 12500% -aby była szansa walki (teraz mając nawet 5000% to nawet jednej rundy się nie wygra)
Tutaj albo przedawkowałeś, albo ci się 0 na klawiaturze zacięło. Weź poprawkę na epoki z 3000% w żelazie spokojnie zrobisz całe V walką, w rozkwicie myślę że 4000% też spokojnie by wystarczyło. W jowiszu najbardziej optymalna opcja to pół na pół. Podnieść atak w obronie do tych 400, potem masz butelki, których wypada coraz więcej + fortece z wg
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
... Weź poprawkę na epoki z 3000% w żelazie spokojnie zrobisz całe V walką, w rozkwicie myślę że 4000% też spokojnie by wystarczyło...
@fenix draco trochę poszybował, ale Ty to chyba, odleciałeś. Pstryk! I masz 3000%. Pyk! I masz 4000%. Czarodzieje, normalnie czarodzieje. A nie, czekaj! Są jeszcze magiczne mikstury, które sypią się z góry i z dołu :haha:
 

Marik

Książę
ale Ty to chyba, odleciałeś. Pstryk! I masz 3000%. Pyk! I masz 4000%. Czarodzieje, normalnie czarodzieje. A nie, czekaj! Są jeszcze magiczne mikstury, które sypią się z góry i z dołu :haha:
na całą V w żelazie wystarczyło mi bodajrze 15 butelek 30% do obrony więc 450%, fakt przesadziłem bo 1k w zupełności wystarczy, nie wiem jak wam ale mi ponad 600 mikstur w plecaku zalega
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
na całą V w żelazie wystarczyło mi bodajrze 15 butelek 30% do obrony więc 450%, fakt przesadziłem bo 1k w zupełności wystarczy, nie wiem jak wam ale mi ponad 600 mikstur w plecaku zalega
w tym evencie mnostwo weszło, to prawda, ale wszystkie wczesniejsze juz dawno u żyda ;D
 

LimakT

Baronet
na gpc powinni zabrać wszystkie nagrody. Nie tylko diaxy. Byłoby jak na gvg - walczysz dla gildii, nie dla zarobku.
Diaxy jak najbardziej. Resztę nagród już trzeba zostawić. Nowy i aktywny gracz potrzebuje PR z GPC żeby się szybko rozwinąć.

Tak w ogóle zamiast się bawić w takie nerfy to mogliby zrobić żeby dało się grać tylko na 1 świecie w danym momencie. Z możliwością zmiany np co 2 tygodnie. Utrudniło by to wymiany PR pomiędzy światami i farmienie diamentów. Jedynym obejściem byłyby multikonta ale diamentów już by się nie dało farmić z kilku światów na raz.
 
Hejka,
jak wiecie mamy V poziom WG.
Samo pojawienie się V poziomu nie jest złe i jego mechanika, ponieważ:

1. Wymaga innego rozwoju miasta:
- przestania myślenia o ataku
- rozwoju miasta ekonomicznego
- reaktywacja pereł surowcowych
2. Myślenia jak tylko klikania walk
3. Gildii gdzie działa silny wątek handlu
4. Doszły ciekawe budynki
5. Nowe awatary - bardzo mi się podobają i nie tylko mnie.

Co poszło nie tak z V poziomem:
1. koszty nego - troszkę ktoś poszedł po bandzie :)
2. Za dużo rzeczy na puzzle skierowano
3. Dziwne nagrody z tolosów - nie adekwatne do kosztów.
4. Zmiany na poziomie I-IV z nagrodami - Największa głupota jak dla mnie - sens robienia WG 1-4 zabito :( szkoda
5. Brak zmian w bonusach

Co bym zmienił:
1. Wrócił do nagród i ustawień I-IV poziomu
lub
2. Dodał do Jadeitowego tolosa szansy na wygranie 75-100 diaxów
3. Przemyślał licznik surowcowy dla poziomu V
4. Zmienił ilość surowców jakie można wygrać z tolosów - sorry 25szt to śmieszne ( poszedł bym w przelicznik od 125 do 1250 czyli od 25 do 250 na surowiec).
5. Ilość medali - jak już są niech te ilości też już coś znaczą i niech to jest zależne od epoki i daje nawet kilka tyś.
6. Budynki specjalne - nie ma sensu ich brania - nie dają zysku do kosztów. Bierzesz je tylko na 1 sektor walki lub nego - gdzie budynki dla całej mapy z jakimś sensem.
BO dla mnie -2szt surki to kpina - jak za budynek mam wydać więcej jak zyskuje :D :D ten kto to liczył chyba ma coś z głową - to się ma w teorii opłacać - a nie tracić na tym.
-1 rodzaj surowca - bez sensu - jak już coś bo z 2-3 surowce mniej.
7. Tawerna powinna oferować jakies bonusy do V poziomu - nic nie dodano:
- zmniejszenie ilości surki
- dodanie 2 exta szans dla nego
- % do obronny - ale nie 50% - a 5000% ; 7500% i 12500% -aby była szansa walki (teraz mając nawet 5000% to nawet jednej rundy się nie wygra)

I tak samo zrobił bym kopię VI poziomu WG - dając sobie taki licznik surki dla V poziomu ciężko myśleć ile wydamy na VI.

Takie moje przemyślenia - poziom idzie uratować - tylko trzeba działać.
Bo sens grania na kilku światach zabijacie po mału.
Zamiast lać wodę tu masz dokładne różnicę między starą i nową wersją WG

Zanim o 5lvl
lvl1-4
Wszystkie nagrody oprócz diamentów ( to się okaże) na plus , pr ponad 3x więcej niż w starej wersji !!!
Defragmentacja budynków , której tak się czepiasz , jeśli przejdziesz każdy lvl 1-3 masz 100% !!!fragmentów na budynek który jeszcze sam sobie wybierzesz i masz go pewne. Na tarasy trzeba popracować dłużej , ale też będą pewne. Co więc w tym jest złego? Nie pojmuje.
Co do diamentów. Każdy świat powinien być osobną grą , tak jak w innych grach. Nie było by farm i nie było by problemu. Ludzie sami farmami spowodowali zmiany.
5lvl
Jest nowością. Może się komuś nie podobać Na pewno łatwy i tani nie jest. Ale kto powiedział że ma być dziecinnie łatwo. To jest wyzwanie dla aktywnych , myślących a nie automatów i farmerów.
Nie chcesz nie rób.
Ale , jeśli wymienisz , tarasy na inne budynki eventowe które dają nie tylko pr ale też towary , jak je może podwoisz z BG to się okaże że towarów da się nazbierać na negocjacje a nie beczeć. Kombinuj
ps . brakowało 2szt rezerwatu i wpadło :) kolejny taras w odstawkę.
 

ucel

Baron
lvl1-4
Wszystkie nagrody oprócz diamentów ( to się okaże) na plus , pr ponad 3x więcej niż w starej wersji !!!
Defragmentacja budynków , której tak się czepiasz , jeśli przejdziesz każdy lvl 1-3 masz 100% !!!fragmentów na budynek który jeszcze sam sobie wybierzesz i masz go pewne. Na tarasy trzeba popracować dłużej , ale też będą pewne. Co więc w tym jest złego? Nie pojmuje.
Glownym problemem sa wlasnie nagrody, ktore nie oszukujmy sie, sa nijakie.
Poziom 1:
Twarz - tego praktycznie nikt nie stawia
Wrota - oplacaja sie do okolo 6-8 miesiaca od startu gry, potem nie ma juz na nie miejsca i sa lepsze budynki z eventow (oczywiscie mowa o 2 poziomie)
Poziom 2:
Plomien - jak tu ktos napisal, samym bonusem do defa WG5 nie wygrasz. Na dluzsza mete bardziej chyba oplacalne sa flaszki a plomienie lepiej stawiac te z wg5
Poziom 3:
Plac tubylcow - bez komentarza
Obserwatorium - chyba z tej calej czeredy najbardziej oplaca sie stawiac, moze poza tarasami
Poziom 4:
Tarasy - budynek w sumie OK, do momentu jak nie wpadnie cos z eventu
Co do diamentów. Każdy świat powinien być osobną grą , tak jak w innych grach. Nie było by farm i nie było by problemu. Ludzie sami farmami spowodowali zmiany.
Pewnie ta, ale tak nie jest. Nie zmienia to faktu, ze zabranie diamentow boli, szczegolnie casuali, ktorzy konczyli WG na 3 poziomie i ciulali diamenciki jesli nie na roszerzenia to na zakupy w czasie eventow. Nie zapominajmy ze taka jest rola darmowej waluty premium - delikwent kupuje kilka razy towar premium za darmo, przyzwyczaja sie do dobrego, wie kiedy darmowe diamenty sie skoncza kupuje kolejne za gotowke

5lvl

Jest nowością. Może się komuś nie podobać Na pewno łatwy i tani nie jest. Ale kto powiedział że ma być dziecinnie łatwo. To jest wyzwanie dla aktywnych , myślących a nie automatów i farmerów.
Nie chcesz nie rób.
Ale , jeśli wymienisz , tarasy na inne budynki eventowe które dają nie tylko pr ale też towary , jak je może podwoisz z BG to się okaże że towarów da się nazbierać na negocjacje a nie beczeć. Kombinuj

Zrobilem, nawet na kilku swiatach. Glownym problemem jest w dalszym ciagu stosunek nagrody do poniesionych kosztow. Ale z tego co widze da sie to latwo poprawic:
1. Jeszcze raz obnizyc nieco koszta negocjacji i bonusy jednostek w ostatnich wysepkach, szczegolnie w wyzszych epokach
2. Poprawic swiatynie obnizajace koszt negocjacji. Nikt przy takich kosztach nie anuluje negocjacji, tylko wydaje diamenty do konca.
3. Nagrody z portetami: podwyzszyc prawdopodobienstwo otrzymania portretu z 10 do 15%, a po jego otrzymaniu zastapic nagrode 25 diamentami. Skoncza sie krzyki ze "malo diamentow dajom".
 
Glownym problemem sa wlasnie nagrody, ktore nie oszukujmy sie, sa nijakie.
Poziom 1:
Twarz - tego praktycznie nikt nie stawia
Wrota - oplacaja sie do okolo 6-8 miesiaca od startu gry, potem nie ma juz na nie miejsca i sa lepsze budynki z eventow (oczywiscie mowa o 2 poziomie)
Poziom 2:
Plomien - jak tu ktos napisal, samym bonusem do defa WG5 nie wygrasz. Na dluzsza mete bardziej chyba oplacalne sa flaszki a plomienie lepiej stawiac te z wg5
Poziom 3:
Plac tubylcow - bez komentarza
Obserwatorium - chyba z tej calej czeredy najbardziej oplaca sie stawiac, moze poza tarasami
Poziom 4:
Tarasy - budynek w sumie OK, do momentu jak nie wpadnie cos z eventu

Pewnie ta, ale tak nie jest. Nie zmienia to faktu, ze zabranie diamentow boli, szczegolnie casuali, ktorzy konczyli WG na 3 poziomie i ciulali diamenciki jesli nie na roszerzenia to na zakupy w czasie eventow. Nie zapominajmy ze taka jest rola darmowej waluty premium - delikwent kupuje kilka razy towar premium za darmo, przyzwyczaja sie do dobrego, wie kiedy darmowe diamenty sie skoncza kupuje kolejne za gotowke



Zrobilem, nawet na kilku swiatach. Glownym problemem jest w dalszym ciagu stosunek nagrody do poniesionych kosztow. Ale z tego co widze da sie to latwo poprawic:
1. Jeszcze raz obnizyc nieco koszta negocjacji i bonusy jednostek w ostatnich wysepkach, szczegolnie w wyzszych epokach
2. Poprawic swiatynie obnizajace koszt negocjacji. Nikt przy takich kosztach nie anuluje negocjacji, tylko wydaje diamenty do konca.
3. Nagrody z portetami: podwyzszyc prawdopodobienstwo otrzymania portretu z 10 do 15%, a po jego otrzymaniu zastapic nagrode 25 diamentami. Skoncza sie krzyki ze "malo diamentow dajom".
Dzięki za komentarz. Zaczynając od końca , propozycje to raczej nie do mnie. Opis budynków- no przecież cały czas piszę ze buntownicy ich nie używają choć są miasta z mln pkt i mnóstwem tarasów, więc tu mnie nic nie dziwi. Każdy sam decyduje jak gra.
Zmiany w grze i przyzwyczajenie do dobrego. Ciągle są jakieś zmiany w grze choćby z każdym eventem budynki z coraz wyższymi bonusami. Zmienia się tez akcent z rzeczy które do tej pory były kompletnie olewane , jak np niebieskie bonusy, powodujące że często całe miasta trzeba w jakimś stopniu poprzestawiać. Tak gra cały czas się zmienia. Może nam się to podobać lub nie. No ale jak dyskutować z kimś kto woli tarasy zamiast upiora a często dyskusja ma taki "poziom" i to z graczami o bardzo długim stażem. Wśród buntowników jest wielu takich.
Ja też bym chciał dużo diamentów, też bym chciał żeby coś co jest drogie było tańsze ale jak ja mając bardzo słabo rozwinięte konto jakoś sobie próbuję radzić a inny wieloletni gracz z bardzo rozwiniętym kontem w porównaniu do mojego beczy . To jest ten sam płacz jak przy każdym evencie że coś jest trudne. Jutro koniec eventu , ja bez diamentów , bez kasy bez super rozwiniętego konta już mam przekroczone 4500pkt, a inni wieloletni gracze jęczą że coś jest za trudne....Nie nie jest trudne tylko trzeba trochę pomyśleć, jak w większości rzeczy w tej grze.
 

Atli

Hrabia
To nie pierwsza zmiana, gdzie Inno miesza w statystykach. Mam Wam przypomnieć z zamierzchłych czasów zmianę ilości medali w zamku z Deal czy po wprowadzeniu cudów architektury ranking na podstawie punktów otrzymanych z wybudowanych poziomów?
Foe to żywy organizm na którym Inno radośnie eksperymentuje, czy nam się to podoba czy nie. Jak mawiali starożytni Indianie jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki. Więc jedni będą zadowoleni, drudzy wściekli a trzeciej grupie (do której i ja się zaliczam) wisi to jak kilo kitu u sufitu. Więc przestańcie bić pianę na forum bo uwierzcie, nic to nie zmieni. Maile bezpośrednio do HQ? Być może...
To truizm, ale go powtórzę - nikt nas nie zmusza do gry, robienia eventów, wypraw itd. To jest jeszcze darmowa gra, więc nasze sugestie Inno może wziąć pod uwagę, ale wcale nie musi. A my możemy grać z luzem, napinką, z uśmiechem lub skrzywioną miną. Albo i nie grać...
 

MówDoMnieMiś

Szlachcic
ale tu nie chodzi o tych co kupują, ale o tych co nie kupują ;) Bo to jest chore, ze mozna wszystkie rozszerzenia zdobyć nie wydając ani złotówki, wystarczy miec farmy na każdym świecie i miałeś po 1000-1500 diaxów
Nie wiem w czym niektórzy mają problem z famami i tym że każdemu wpadały diaxy z WG ? Każdy może to mieć wiec w czym problem ? Ja widzę problem w cenie diax czy forge plus... ludzie w tym kraju zarabiają po 17-20zł/h wiec nie kupią forge plus za 200zł bo to więcej niż ich dniówka... do tego 30zlza reklamy itd...

Gdyby foe dało ceny za np 2000 diax 30zł gwarantuje że ich przychód by wzrósł, a i ludziom farm by sie nie chciało robić...

I O TO CHODZI. To kolejny główny powód tych zmian....
jeszcze jakbyście GRALI na kilku światach - fajnie. Ale 90% ludzi ma POBOCZNE światy, gdzie wchodzi TYLKO na zbiory z fontann oraz WG
Po co? ano po diaxy. Własnie o to chodzi by ta uwalić takie farmy na pobocznych robiące tylko WG dla diamentów....
niech zrobią realne ceny diax to ludzie nie będą chcieli się bawić w diaxy. Gra jest darmowa i przynajmniej kiedyś z filozofią że gracz jeśli nie ma kasy to może włożyć 2x albo 4x tyle czasu i osiągnąć to samo ... w czym macie problem że ktoś tak robi ?
Co do myślenia, to trzeba myśleć od początku, a nie dlatego że Inno zmiany wprowadziło...
Sorry ale to tak jakbyś prowadził bar przy trasie i miał przewidzieć że może za 20 lat komus się zachce autostradę wybudować obok ... No sorry to co robi dostosowywuje się do warunków jakie panują... I nikt nie lubi drastycznych zmian... Już pomijam że niektorzy wydawali kasę by ich miasto wyglądało tak jak wygląda a dzis mogą pół miasta skasować i budować od nowa...
. Ceny mamy z kosmosu bo pół serwera na farmach jedzie
Mylisz skutek z przyczyną... pół serwera na farmach jedzie bo ceny mamy z kosmosu...
Nie mówiąc już o tym że wg 1-4 zrobisz za darmo, wpadnie ci kilka śmieci, które możesz wymienić na coś lepszego u handlarza.
taaa ... Mam 3mln monet I 3k klejnotów i mogę sobie tym w d.... pogrzebać...
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Dlaczego nie pójść dalej i całej gry nie zbojkotować? :haha:
Obyś się nie zdziwił. Pewnie te zwolnienia w IG , to przypadek. Przypadek, że ta "redukcja etatów" została przeprowadzona krótko po wprowadzeniu nowego WG. Pewnie to nic takiego, że IG zaczyna przyjmować model "grekopolis". Pewnie to przypadek, że nagle dopier... reklamy i wprowadza "kup za kasę". Wiem. Jedni narzekają, rezygnują , drudzy upatrują rozwoju, a jeszcze inni twierdzą, że gra staje się "bardziej elitarna". Kto ma rację?
Jedno jest pewne, od pewnego momentu, każdy kto zechce wydać choćby złotówkę na tę grę, dwa razy się zastanowi i obróci między palcami.
A tak na marginesie, ocena FoE na GooglePlay skacze już między 3,2 a 3,3.
 
Ostatnia edycja:
Do góry