[Budynki] Unifikacja małych budynków

Co sądzisz nt wprowadzenia takiego narzędzia?

  • Świetny pomysł, jestem jak najbardziej za

    Głosy: 9 100,0%
  • Jest mi to zupełnie obojętne

    Głosy: 0 0,0%
  • Beznadziejny pomysł, narzędzie zupełnie zbędne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    9

Valhan

Wójt
Na wstępie zaznaczę że nie przeglądam notorycznie forum więc nie wiem czy dany pomysł już sie pojawił. Pomysł dotyczy głównie graczy lepiej rozwiniętych, no ale do rzeczy:

Proponowałbym wprowadzenie narzędzia (podobnego do zmniejszania studni życzeń, kryjówki łotrów) do łączenia obiektów takich jak np świątynie wiedzy. Miałoby to polegać na tym że dzięki takiemu narzędziu "usuwamy" 4 takie świątynie a w zamian dostajemy jedną dużą 4x4 kratki, produkującą 4PR i złoto, proporcjonalnie produkcji tychże 4 ŚW.
Warunkiem byłoby to że powyższe cztery ŚW muszą pochodzi z tej samej epoki, a narzędzie byłoby do zdobycia jako nagrodna w jednym z eventów.

upgrade [50%].png

Na pewno byłoby to pomocne dla graczy którzy grają od wielu lat i tak jak w moim przypadku takich świątyń nagromadzili sporą liczbę, która nie jest możliwa do zmotywowania w toku codziennej motywacji przez co gracz traci PRy.
Ciekawi mnie Wasze zdanie w tej kwestii, jak sobie radzicie z posiadaniem dużej ilości ŚW?
 

DeletedUser11629

Guest
Czyli nie oszczędzamy miejsca, no ewentualnie kilka dróżek, tylko motywki? I tak jestem na duże TAK, bo łatwiej zdobyć świątynię wiedzy niż regularnie motywującego znajomego... :/
 

HuanMing

Książę
Pomysł ma też inną zaletę, czasem łatwiej ustawić budynek 4x4 niż 2x2, i tak naprawdę nie dostajemy żadnych dodatkowych bonusów, tylko dodatkowe możliwosci. Podoba mi się.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ale co Ci się nie podoba?
Jak może mi się nie podobać, jestem zachwycony. A cztery takie 4x4 w jeden 8x8 i tak dalej aż do 256x256.
Szkoda tylko, ze te sknerusy z FoE nie zrobią nam tego.
Frytek Ci u nas dostatek, ale i te przyjmiemy albowiem przepastne brzuchy nasze nienasycone są, czego i Wam życzę.
 

HuanMing

Książę
A cztery takie 4x4 w jeden 8x8 i tak dalej aż do 256x256.
Zgodnie z tą logiką, zaraz będziemy mieć studnie 1x1 :p

Szkoda tylko, ze te sknerusy z FoE nie zrobią nam tego.

Czy ja wiem, patrząc na ostatnio wprowadzone "nagrody", takie jak zmniejszenie studni czy kryjówki łotrów, nie jest to takie nieprawdopodobne, że mogliby chcieć zrobić coś z małymi budynkami. Byłaby nowa nagroda doeventowa, która jest ciekawa a korzyści nieprzesadzone.
 
Do góry