[Perły Architektury] Ulepszenie pereł

Czy chciałbyś ulepszenie perły polegające na jej zmniejszeniu?

  • Tak

  • Nie

  • Nie wiem


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Cóż, gra ma być strategiczna, miejsce ma być czynnikiem istotnym w tej grze, aczkolwiek nigdy nie rozumiałem tego, że nie da się obracać budynków. Moja pierwsza myśl w grze to było, kurde jak je obracać, bo to bez sensu. Bo akurat to by otworzyło masę strategicznego podejscia do budowy i otworzyło mase jeszcze bardziej efektywnych rozwiązań, ale no niestety od zawsze IG mówi, że tego nie będzie. Nie wiem czemu, bo 3x5 a 5x3 to dalej zabranych 15 kratek, ale z tym sie musimy pogodzić.
 

mastika

Wicehrabia
IG musiałoby przerobić każdy jeden budynek na taki model, który posiada animację z każdej strony. A posiada tylko taką, którą widzimy, więc obracanie budynków absolutnie nie wchodzi w grę. Milion razy było pisane, że to kwestia czysto techniczna
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
IG musiałoby przerobić każdy jeden budynek na taki model, który posiada animację z każdej strony. A posiada tylko taką, którą widzimy, więc obracanie budynków absolutnie nie wchodzi w grę. Milion razy było pisane, że to kwestia czysto techniczna
:O byłem pewny ze animacja jest "przyczepiona" do budynku
inna sprawa ze te irytujece animacje mam wyłączone od daaawno wiec nawet zapomnialem ze one istnieją
 

sakei

Szlachcic zagrodowy
co komu przeszkadza opcja zmniejszania, nikt nikogo nie będzie zmuszał do używania
 
Do góry