Trolling w GvG

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7112
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6174

Guest
Panie strateg, od czegoś trzeba zacząć i wychodzi na to, że od plaży :p A jak już raz się zdobyło to po co oddawać ;]

Choćby po to żeby potem nie mieć problemu z trollowaniem, na tym właśnie polega strategia ;) Jeśli komuś żal pozbyć się sektora na plaży to już jego problem, że potem non stop jest oblegany i atakowany przez gildie których nie ma na mapie. Jeśli ktoś uciekł na środek mapy i obstaw się sojuszniczymi gildiami to nie ma problemu z trollowaniem, a więc strategiczne myślenie się opłaca :)
 

bartekmod

Książę
ja tu widzę proste rozwiązanie, pomiędzy 19 a 20 nie można zakładać oblężeń, jak ktoś założy godzinę przed podliczeniem to gildia ma czas jeszcze zbić takowe :)
 

DeletedUser6174

Guest
ja tu widzę proste rozwiązanie, pomiędzy 19 a 20 nie można zakładać oblężeń, jak ktoś założy godzinę przed podliczeniem to gildia ma czas jeszcze zbić takowe :)

Moim zdaniem to byłoby denerwujące ograniczenie, ktoś chce atakować między 19 a 20 bo akurat teraz ma czas i nie może. To już lepiej nie odbierać potencjału za oblężone sektory.
 

DeletedUser8764

Guest
ja tu widzę proste rozwiązanie, pomiędzy 19 a 20 nie można zakładać oblężeń, jak ktoś założy godzinę przed podliczeniem to gildia ma czas jeszcze zbić takowe :)



Powtórzę kolejny raz:

...nie zaliczenie zaatakowanego sektora do podsumowania, wpisane było od samego początku w GvG. Nie ma co robić szumu..

Po co cokolwiek zmieniać, takie są możliwości i cza się znimi pogodzić :p

- - - Zaktualizowano - - -

Choćby po to żeby potem nie mieć problemu z trollowaniem, na tym właśnie polega strategia ;) Jeśli komuś żal pozbyć się sektora na plaży to już jego problem, że potem non stop jest oblegany i atakowany przez gildie których nie ma na mapie. Jeśli ktoś uciekł na środek mapy i obstaw się sojuszniczymi gildiami to nie ma problemu z trollowaniem, a więc strategiczne myślenie się opłaca :)

A co to za za GvG jak obstawisz się sojusznikami ... jak na moje później wieje nudą, jedna wielka stagnacja .. a nie strategia, ale to moje subiektywne zdanie ;)
 

Fatherland

Książę
brak słów... nie jest zabronione regulaminem to znaczy że można tak robić więc honor i zasady można olać, żal mi Was i jutro się za Was pomodlę, może honor i fair play wrócą do Was, albo może w końcu zrozumiecie czym jest skrót GvG...
 

DeletedUser625

Guest
Mam tylko nadzieję, że planowane zmiany w GvG wiążą się z gruntowną jego przebudową i takich bubli jak ten nie będzie. Ale jak to w życiu bywa, "Nadzieja matką głupich". :(
 

Fatherland

Książę
Trolują niestety najczęściej jednoosobowe gildie nie posiadające swoich terenów.... A inną sprawą jest to, że na każdej wojnie powiedzmy szczerze nie panują żadne zasady ( bo nawet te wymyślone są rzadko przestrzegane ). Jednak byli tacy, którzy walczyli honorowo a byli i tacy, którzy honor mieli gdzieś.... Niestety "rycerskie męstwo" w starciu z pospolitym świństwem zazwyczaj przegrywa... Zapewne Yodus jak i wielu z nas woli jednak przegrać z honorem niż wygrać bez ;).

Temat znany od dawien dawna ( bo mija już ponad rok ). Sprawa wkurza wielu a cieszy garstkę ale cóż... A proceder ułatwiły jeszcze darmowe oblężenia... I raczej nie na tym polega gra aby ktoś z epoki żelaza cudem posiadający surowce z W za darmo przed 20 wstawiał sobie oblężenia ;). Bo i takie "cuda" się działy ;). Skąd u nich czołgi z W?? To jak zagadka piramid, miast Inków czy też budowli Starożytnego Rzymu, jakim to cudem przy ówczesnej technologii stworzono budowle, które nawet dzisiaj byłyby ciężkie do zbudowania ( z zachowanie proporcji, kątów i samego układu budynków ).

A zupełnie serio: na głupotę leku nie znaleziono, jedynym sposobem jest podobne działanie. Pytanie tylko czy właśnie o to chodzi ?? Wątpię.... Jak nieraz pisaliście mają być zmiany związane z GvG, tematy zostały pozamykane i mam nadzieję, że takie "cuda", jak między innymi te opisane przez Yodusa, w końcu znikną raz na zawsze ;).
sam bym lepiej tego nie ujął jak ten kolega
P.S. może jak ktoś zacznie sam uparcie tak robić jak inne gildie niehonorowe grają, to wtedy ktoś po rozum do głowy pójdzie... kiedyś znajdzie się batman, który nie będzie miał nic do stracenia i nocą pokaże co to znaczy grać na gvg tak jak niektóre osoby i gildie robią... bez opamiętania, namiętnie, po prostu for fun i zrobi sobie turniej pvp na gvg tak jak niektórzy robią.. może wtedy przestaną niektórzy pisać co nie jest zabronione regulaminem jest dozwolone, zachęcać do tego graniem niehonorowym.. ogarnijcie się w końcu ludzie, do czego zachęcacie innych.
 

DeletedUser7425

Guest
Mam pytanie w tym temacie,chyba właśnie nasza gildia padła ofiarą tego tzw. trolingu
po zbiciu 9 armii obronnych przeciwnik wycofał oblężenie zostawiając 1 armie obronną,
ale jak poznać kto to był skoro w historii zdarzeń jest biała fana i nieznana gildia ?.:(
 

DeletedUser6174

Guest
Mam pytanie w tym temacie,chyba właśnie nasza gildia padła ofiarą tego tzw. trolingu
po zbiciu 9 armii obronnych przeciwnik wycofał oblężenie zostawiając 1 armie obronną,
ale jak poznać kto to był skoro w historii zdarzeń jest biała fana i nieznana gildia ?.:(

To nie był ten trolling o którym tutaj rozmawiamy, trolle nie walczą w sektorach.
 
Do góry