Szybka Walka - komentarze

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
u mnie na wyprawach na 3 poziomie za kazdym razem wywala przy drugiej próbie uzycia szybkiej walki. Tak mam na dwoch swiatach. Masakra jakas.
Proszę zgłosić się do supportu. Link u mnie w podpisie (w mobilce brak), lub w stopce forum (na samym dole) - klikamy w "Kontakt".
 

DeletedUser17755

Guest
Funkcja bez większego znaczenia strategicznego dla zwykłego gracza.
Dla mnie bosko, cudownie, *****iście... Wyprawy robię tylko dla gildii, nie bawi mnie to, więc oszczędzi mi to czasu.
Jestem takim zwykłym graczem i dla mnie jak znalazł taka opcja. Strategię można sobie planować na GvG. W wyprawach i tak walczy się tylko z automatem, gdzie nie ma już udziału drugiej osoby. Wystarczy wybrać wojsko i auto i leci i po sprawie :)
I nie ważne czy przetłumaczone na szybka walka, auto walka, czy automatyczna; ważne, że jest szybciej i nie musi ładować się strona i tak nie patrzę na biegające po planszy żołnierzyki ;)
 

DeletedUser13688

Guest
Dlaczego tak te mapy wiesza przy okazji, ze grac nie idzie? Wieszalo wczesniej, teraz na podsumowaniu to jakas masakra jest. Zrobili zmiany, niech je dopracuja do konca, moze lepsze serwery przedtem?
Nastepna rzecz wprowadziliscie, ktora tym razem uszczesliwia najbardziej tylko tych, ktorzy tluka sekory dla punktow. Nie marnuja tyle czasu walki, moga wiecej szkodzic. Jezeli wg was gvg ma polegac na tym, ze kolesie dla punktow maja samymi sztabami sie przemieszczac, to jestescie na jak najwlasciwszej drodze, tak bezie juz niedlugo, bo nikt w to gral nie bedzie, procz rankingowcow.
W sytuacji kiedy rosna poziomy perel, wsparcie do ataku, trzeba bylo pomyslec nad zwiekszeniem obrony w sektorach, a nie na jeszcze latwiejszym ich zdobywaniem. Bo caly sens gvg przepada w tym momencie, skoro byle kto, bez gildii, za niewielka ilosc surowcow, moze szkody w pare minut narobic na pare tys surki. lub wiecej.
Radzilbym troche pograc w to co tutaj sprzedajecie, bo skutki wychodza odwrotne od zamierzonych. Szybkie walki jak najbardziej, ale NIE dla GVG. Chociaz tak fatkycznie to sie przydaje tylko moze do 1 poziomu wypraw, bo wyzej juz trzeba zaplanowac troche ruchy, zeby nie stracic. Ale kto co lubi.
 

DeletedUser16730

Guest
Chociaz tak fatkycznie to sie przydaje tylko moze do 1 poziomu wypraw, bo wyzej juz trzeba zaplanowac troche ruchy, zeby nie stracic.

To zależy od epoki i bonusu. Trochę pokombinowałem, trochę potestowałem, trochę natraciłem jednostek i łotrów. Na szczęście nie czuję z nimi więzów emocjonalnych i mam ich wyłącznie po to żeby ginęli. Na altach w średniowieczach robię na auto generalnie 52 konflikty. Trochę więcej łotrów idzie i trzeba alca podciągnąć, ale jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.
Jest tak dobrze, że postanowiłem pochować studnie te co mam i porozwijać perły żeby było jeszcze lepiej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19235

Guest
kto to wymyślił zepsuł całość zabawy z tych walk co to za zabawa z automatu ,to jest funkcja tylko dla tych co mają wysokiego alka a co tymi co mają niskiego alka
 

DeletedUser17530

Guest
Taka ciekawostka - w każdym kraju, w którym jest FoE, użyto nazwy "Auto bitwa", albo "Automatyczna bitwa", tylko u nas jakaś "Szybka walka" :D
 

DeletedUser16965

Guest
bo nasze serwery dzialają bardzo wolno, a w grze musi być, chociaż z nazwy, coś szybkiego ;)
 

DeletedUser17530

Guest
Tylko, że to nawet nie jest synonim słowa "automatyczny" :D Jeśli coś jest szybkie to nie znaczy, że jest automatyczne, a jeśli coś jest automatyczne, to wcale nie musi być szybkie :) To tak jakby w evencie zimowym do wygrania był jarmark wielkanocny
 

bartekmod

Książę
ale dość kiepska jest ta walka automatyczna vel szybka.... już w trzecim konflikcie straciła mi jednostkę, śmiech na sali...
 

DeletedUser17201

Guest
Dla mnie poświęcenie paru jednostek jest całkowicie akceptowalną ceną za to, że nie muszę oglądać tych ludzików i pola walki.
 

Von Grun

Wicehrabia
Ja atakując szybką walką 8 łotrów wróciłem z poważnie uszkodzonymi regularnymi jednostkami, co w normalnej walce nigdy nie miałoby miejsca. AI chyba jest niespełna rozumu w tej opcji.
 

DeletedUser

Guest
Jest tak samo inteligentna jak automatyczna obrona miasta.:haha:
 

DeletedUser19899

Guest
ja nie korzystam z szybkich walk to zbyt kosztowne wojsko pada jak muchy
 

DeletedUser17220

Guest
ja nie korzystam z szybkich walk to zbyt kosztowne wojsko pada jak muchy

To je wyszkol. Ja robię 3,5 poziomu szybką walką, a tracę może 5-10 jednostek.
W poprzedniej epoce (współczesność) szybką walką robiłem całe wyprawy
 
Do góry