Szybka Walka - komentarze

kasia2389

Arcyksiążę
Funkcja bez większego znaczenia strategicznego dla zwykłego gracza.

Natomiast dla obrońców swoich sektorów w GvG bezcenna, umożliwi błyskawiczne zbicie oblężenia nim ono się dobrze zacznie.
Doprowadzi to do jeszcze większej "konserwacji" map wojen gildii.
 

DeletedUser17530

Guest
Jakby było "fast" to można przetłumaczyć na szybka, ale jak słowo "automatyczny" można tak przetłumaczyć? Maczał w tym palce ten od tłumaczenia dirty dancing wirujący sex? Z resztą od tygodni na forum pisana była nazwa "Auto bitwa" i "Automatyczna bitwa", "Auto walka" lub "Automatyczna walka", to po co zmiana po "waszemu"?

Nawet w opisie tej aktualizacji daliście nazwę automatyczna bitwa :D

6 grudnia przedstawimy Wam zupełnie nową funkcjonalność, dzięki której będziecie mogli przeprowadzić automatyczną bitwę bezpośrednio z ekranu zarządzania armią przed bitwą.

Znaczenie słowa "auto" i "automatyczny" zna każdy, a jak ktoś, kto nie czyta tych wszystkich informacji zobaczy u siebie nowy przycisk "Szybka Walka", to sobie kliknie, żeby mu wojsko szybciej chodziło, bo maksymalne ustawienie szybkości jest dla niego za wolne :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14538

Guest
Funkcja bez większego znaczenia strategicznego dla zwykłego gracza.

Natomiast dla obrońców swoich sektorów w GvG bezcenna, umożliwi błyskawiczne zbicie oblężenia nim ono się dobrze zacznie.
Doprowadzi to do jeszcze większej "konserwacji" map wojen gildii.

W jaki sposób? Proporcjonalnie do obrony przyspieszy także atak. Dla mnie zmiana na duży +.

Pytanie do supa: czy szybka walka poprawi w jakimkolwiek stopniu wydajność GvG?
 

DeletedUser17534

Guest
W jaki sposób? Proporcjonalnie do obrony przyspieszy także atak. Dla mnie zmiana na duży +.

Pytanie do supa: czy szybka walka poprawi w jakimkolwiek stopniu wydajność GvG?
wg mnie również +, nie będę musiał czekać aż się plansza załaduje i dojdzie do mojego ruchu, żeby zakończyć bitwę, to duża oszczędność czasu :)
I podłączam się do pytania, czy dzięki temu mapy będą mniej przeciążone?

Zróbcie jeszcze motywację wszystkich w gildii oraz wszystkich znajomych JEDNYM PRZYCISKIEM !

I to samo do tawerny !
Popieram :)
 

DeletedUser7795

Guest
Motywacja wszystkich graczy z poszczególnych grup jednym kliknięciem to trochę za dużo. Poza tym myślę, że nie można by było wtedy zdobyć planów ze wsparcia.
 

DeletedUser16730

Guest
Ja tam nie chcę planów (których jest i tak tyle co kot napłakał), nie chcę monet, byle tego klikania dla wycofanych nie było setki.
 

DeletedUser

Guest
To ma być szybka bitwa czy symulator walki skoro ten gadżet ma być używany PRZED BITWĄ?
A co do planów, jak to jest, że te wydarzenia losowe dają plany do pereł co najwyżej ze średniowiecza?
To kolejne g... programistów szwabskich? Naszych kochanych sąsiadów, partnerów gospodarczych, (którzy oczywiście dla naszego dobra robią Nordstream 2) i sojuszników?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie przed nie po tylko zamiast;
Zapewne działa ograniczenie "do epoki gracza".
Dzięki zdecydowanej postawie betowskiej braci przycisk jest w miejscu w niczemu nie przeszkadzającym więc nie chcesz to nie używaj.

Nowy obraz mapy bitowej1.jpg
 

DeletedUser

Guest
W takim razie nie będę używać ze względu na fakt, jak idiotyczny programik obronny prowadzi walkę w obronie miasta, też automatycznie. To będzie jedno wielkie g... Tak samo jak eventy z tą strzałą, również na g... Co do planów z wydarzeń losowych, na E jestem we Współczesności nie w Średniowieczu czy w Brązie, żeby dostawać takie plany- też na g...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
W takim razie nie będę używać ze względu na fakt, jak idiotyczny programik obronny prowadzi walkę w obronie miasta, też automatycznie.

Ja bym się raczej nie pokusił atakowania sąsiadów (czyt. nieznanych jednostek w obronie) auto bitwą.
Natomiast w wyprawach łanderful.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Automatyczna bitwa z nieznanymi jednostkami? Chyba tylko idiota by to zrobił. Nigdy nie włączam automatycznej bitwy gdy atakuję, skoro kretyński program tak prowadzi obronę miasta automatycznie, że jest to zawsze katastrofa, gdy atakuje miasto ktoś tylko nieco mocniejszy albo nawet słabszy, tyle że kieruje bitwą choćby przeciętnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16973

Guest
Funkcja bez większego znaczenia strategicznego dla zwykłego gracza.

Natomiast dla obrońców swoich sektorów w GvG bezcenna, umożliwi błyskawiczne zbicie oblężenia nim ono się dobrze zacznie.
Doprowadzi to do jeszcze większej "konserwacji" map wojen gildii.

Według mnie ta zmiana będzie utrudnieniem dla obrońców w gvg. Przyspieszając atak opóźnia się czas w którym można ten atak zauważyć, zwołać ludzi do obrony a dopiero wtedy można zbijać. Krótko mówiąc aktualnie w kilka minut można zdobyć sektor. Przy tej nowej funkcji ten czas się jeszcze conajmniej o połowę zmniejszy. W ten sposób nie ma szans na skuteczną obronę, no chyba że ktoś cały czas byłby na gvg i tylko mapy by przełączał sprawdzając. No ale chyba nie ma takiego desperata na foe. W tej sytuacji gvg-owy troll (w sensie osoby która się bawi i atakuje tylko dla siebie i swoich punktów), będzie w stanie w 10 minut zająć sektor czołowej gildii. Tylko że jego to będzie kosztowało groszowe koszty surowcowe, a gildia silna na mapie będzie w plecy kilka tysięcy punktów. Zmiana korzystna dla egoistycznie grających graczy, niekorzystna dla gildii (a życie gildijne też część nas trzyma na foe). No cóż kolejna zmiana która wpłynie na odejścia z foe. No ale jak to często w życiu bywa w pogoni za lepszym, nowym często się psuje to co stare i dobre.
 

DeletedUser19226

Guest
wlasnie sie nacialem na moim zdaniem utrudnienie a nie pomoc w dzialniu gry. przy atakaowaniu sasiadow nie widac armii przeciwnika przed walka wiec nie ma sensu dawac automatycznej walki nie wiedzac jaki bedzie przeciwnik, poza tym automat nie walczy taktycznie tylko leci do przodu. a jak ataujesz samodzielnie zawsze mozesz sie wycofac. i tak oto jak byl jeden guzik atakuj to pod kciukiem weszlo mi autowalka i 8 jednostek poszlo w piz...
Mowa o wersji mobilnej. Za latwo mozna kliknac niechcilacy autowalke, jesli juz ta zbedna funkcja jest (bo przeciez juz w samej walce wystarczy ze jest autoopcja) to proponowalbym dac gdzies mala ikonke zeby sie nie pomylic.
te jednostki byly mi potrzebne i niezalezne...krew mnie zalala...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
12 konfliktów w wyprawach niecałe 3 minuty. BOSKO!
 

DeletedUser18997

Guest
Całkowicie sie zgadzam z opinia LucvanMoer szybka walka to ułatwieni dla nabijczy pkt rankingowych natomiast dla gildi w gvg bardzo niekorzystna opcja, jeden klik i po sprawie , zero zabawy , bardziej nie mozna było posuc gvg
 

DeletedUser14851

Guest
u mnie na wyprawach na 3 poziomie za kazdym razem wywala przy drugiej próbie uzycia szybkiej walki. Tak mam na dwoch swiatach. Masakra jakas.
 
Do góry