[Budynki] Szkolenie armii

sirromanek

Szlachcic zagrodowy
Hmm Po przejściu z marsa do pasa asteroid przez ponad miesiąc musiałem grać jednostkami z marsa zanim odkryłem w badaniach odpowiednie jednostki z pasa asteroid. Miesiąc czasu wysyłałem mięso armatnie w GPCH i naprawdę ledwo docierałem do 50 oporu gdzie normalnie jednostkami z bieżącej epoki robię około 70 bez większego problemu Średnio robię około 2k do 3k walk na GPCH lider średnio robi 5k walk więc nie mówcie że macie nadmiar woja to samo tyczy się WG zawsze kończę 4 poziom ale z jednostkami z poprzedniej epoki jest to naprawdę trudne... Wiem że w początkowych epokach nie jest to odczuwalne jednak po wirtualnej zaczynają się schody oczywiście z czasem problem z brakiem jednostek zanika czasami odpuszczam jedno GPCH żeby uzupełnić wojo.
Gildia w której gram GPCH to podstawa wręcz obowiązkowe tak samo WG.
Alcatraz i owszem tworzy jednostki ale tyko takie jakie mamy w obozie wojskowym dlatego przydał by się jakiś suport który awansowały by jednostki z poprzednich epok.
Naprawdę stworzyć jednostki z poprzednich epok to żaden problem nawet można wrócić do brązu jak komuś będzie pasować jednak ulepszając starsze jednostki do aktualnej epoki w której się gra zawsze się przyda bo woja nigdy dość nawet jeśli mamy obozy wojskowe z aktualnej epoki i alca robi na 80tym poziomie 78 jednostek dziennie to i tak ledwo wystarcza tak więc nawet gdyby ta perła na 80 poziomie robiła połowę tego co robi alca (dla zrozumienia powtórzę w sensie awansowała jednostki) była by topową perłą dla aktywnie grających w GPCH bo jak by nie patrzeć zaraz na początku epoki można zacząć z 39 dodatkowymi jednostkami dziennie które razem z łotrami będą robić to co do nich należy na GPCH i WG;) Przypomnę około miesiąc trwa dotarcie do odpowiednich jednostek po zbadaniu nowej epoki.
Jak ktoś chce grać w GvG to nie ma problemu wystarczy wybrać epokę postawić koszary i czekać aż alca wyprodukuje co trzeba, jednak przy GPCH to już nie jest tak oczywiste...
Na początku napisałem o budynku i dalej uważam że budynek był by do tego lepszy, może na zasadzie kryjówki łotrów tyle że zamiast produkować jednostki ulepszał by jednostki z poprzednich epok taki unikat. budynków można zbudować kilka zawsze można usunąć lub przechować a nawet 4 dodatkowe jednostki są na wagę złota;) Obojętnie czy perła czy budynek a może to i to nie ważne idea ta sama dodatkowa jednostka zawsze się przyda. Po za tym perły mają to do siebie że mają zazwyczaj 2 bonusy tak więc nawet jak skończą się jednostki do awansowania, perła może mieć inny bonus np. premię do ataku i obrony czyż nie? Bardzo proszę o wypowiedzi graczy którzy mają lata gry za sobą tak jak ja bo wiem że to nie tylko mój problem dosłownie wszyscy aktywni z glidii w której gram cierpią po przejściu epoki na tą samą bolączkę
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Hmm Po przejściu z marsa do pasa asteroid przez ponad miesiąc musiałem grać jednostkami z marsa zanim odkryłem w badaniach odpowiednie jednostki z pasa asteroid
co xD
nowa jednostka to kwestia kilku dni
Przecież mape masz - powinieneś mieć wcześniej zrobioną więc od razu wszystkie placówki wydobywcze gotowe....

Nawet jak Wenus wchodziło jako nowa epoka to pierwsza jednostka się pojawiała max 2-3 dnia....
Przypomnę około miesiąc trwa dotarcie do odpowiednich jednostek po zbadaniu nowej epoki.
kłamstwo - max 2-3 dni.
 

sirromanek

Szlachcic zagrodowy
A prosiłem tylko doświadczeni gracze ehh. Pewnie ze można to zrobić nawet w godzinkę jak masz diaxy chłopie jedno badanie to ponad 400 PR do tego surowce zwykle które można kupić i specjalne z mapy srednio na badania potrzeba 1800 a po okryciu map masz niecałe 500 dziennie czyli żeby zrobić jedno badanie trzeba około 3 dni lol bodajże dopiero 5 albo 6badanie odkrywa pierwsza jednostkę. Zresztą nie zmienia to faktu że masz putinowska armię zalegająca koszary. I nie kłamstwo bo mi zajęło to dokładnie miesiąc zanim dotarłem do interesującej mnie jednostki!!!!
 
Hmm Po przejściu z marsa do pasa asteroid przez ponad miesiąc musiałem grać jednostkami z marsa zanim odkryłem w badaniach odpowiednie jednostki z pasa asteroid.
Pozdrawiam
Akurat w Pasie Asteroid najlepsza jednostka to czwarta technologia do odblokowania. W dodatku nie wymaga asteroidowego lodu. Brakujące surowce możesz wymienić, chyba że się uprzesz, by samemu je produkować, to dochodzą 2 technologie towarowe do oblokowania, zależnie od tego jakie surowce produkujesz z bonusem. Przy średnich zbiorach PRów nie będzie to 2-3 dni, jak pisze Grzechu Junior, zarzucając ci bezczelnie kłamstwo, ale nie będzie to też miesiąc. Lekką i spokojną grą obstawiałabym nie więcej jak tydzień. Przy większych zbiorach szybciej. Chyba że masz wyjątkowo nieefektywne miasto.
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
Po przejściu z marsa do pasa asteroid przez ponad miesiąc musiałem grać jednostkami z marsa zanim odkryłem w badaniach odpowiednie jednostki z pasa asteroid.
To oznacza, że nie byłeś przygotowany na zmianę epoki. Mnie zajmowało to jakieś 3-4 dni. W Wenus było najtrudniej, choć wszystkie wojska miałem dostępne po chyba max 2 tygodniach.
 

sirromanek

Szlachcic zagrodowy
Po przemyśleniu stwierdzam że macie rację to naprawdę głupi pomysł i całkowicie bezsensowny nawet babel tego nie przebije awansować jednostki też pomysl Liczyłem na wspólny rozwój pomysłu a nie hejtowanie tak więc temat nie wnosi nic twórczego więc proszę o zamknięcie. Pozdrawiam ciepło
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
A prosiłem tylko doświadczeni gracze ehh. Pewnie ze można to zrobić nawet w godzinkę jak masz diaxy chłopie jedno badanie to ponad 400 PR do tego surowce zwykle które można kupić i specjalne z mapy srednio na badania potrzeba 1800 a po okryciu map masz niecałe 500 dziennie czyli żeby zrobić jedno badanie trzeba około 3 dni lol bodajże dopiero 5 albo 6badanie odkrywa pierwsza jednostkę. Zresztą nie zmienia to faktu że masz putinowska armię zalegająca koszary. I nie kłamstwo bo mi zajęło to dokładnie miesiąc zanim dotarłem do interesującej mnie jednostki!!!!
no to własnie chyba nie jesteś doświadczoym graczem skoro zajęło Ci to miesiąc....
w Epokach kosmicznych powinienes mieć co najmniej 500-700 zbiorów PR dziennych

na drugie pola bez wydania diaxów miałem w Wenus konieczną jednostkę.
w Pasie jak Iselut słusznie napisała - nawałnica gwoździ - jedyna słuszna jednostka w pasie asteroid jest czwartym badaniem....
 

crzysiek

Szlachcic zagrodowy
Po co się obrażasz? Zmieniasz epokę 1 dnia GPC, walczysz z wojskiem ze swojej poprzedniej epoki, masz 2 tygodnie do następnych GPC na wyprodukowanie jednostek z aktualnej epoki. Tak jak koledzy napisali powinno czasu wystarczyć, chyba że lecisz na oślep z epokami to może być trudno.
Pomysłu nie ma co rozwijać, tym co grają aktywnie na GPC to niepotrzebne, pozostali to raczej jednostek w takiej ilości nie potrzebują.
 

Gozur

Wójt
Powiem szczerze - jeśli coś takiego by zrobić, to nowe jednostki w nowych epokach nie miałyby sensu.
Mogę produkować sobie procarzy (mała powierzchnia budynku i mały koszt) a potem szkolić...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Powiem szczerze - jeśli coś takiego by zrobić, to nowe jednostki w nowych epokach nie miałyby sensu.
Mogę produkować sobie procarzy (mała powierzchnia budynku i mały koszt) a potem szkolić...
Tylko wiesz, że to by nie było Żelazo - Jowisz
tylko po kolei epoka po epoce?
 

astrotaurus

Hrabia
Hmm Po przejściu z marsa do pasa asteroid przez ponad miesiąc musiałem grać jednostkami z marsa zanim odkryłem w badaniach odpowiednie jednostki z pasa asteroid.
Po wejściu do nowej epoki zalecam postawić i odmalować azyl czempiona. To praktycznie zawsze bardzo silna jednostka i od razu na wejściu walczysz jak równy z równym
W jakim tempie będziesz aktywował kolejne technologie i jak szybko dokopiesz się do bardziej użytecznych jednostek to już rzecz na dalszym planie.
 
Do góry