SZANI5

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
A dziś na specjalne życzenie dla kogoś, kto lubi rozpoczynać dzień z kotkami.

Dixaroc masz racię, myślałam, że potraktuję tę grę jako terapię na zerwanie z plemionami.
Ale ta też wciąga.

Zrobiła mi się pusta wiadomość i nie umiałam jej usunąć. Wrzucam więc jakiś dowcip.

Dzwoni blondynka na komisariat i mówi:
- Panie władzo, ukradli mi kierownicę, pedał gazu i hamulec.
Minęło parę minut...
Blondynka znowu dzwoni i mówi:
- Fałszywy alarm, usiadłam z tyłu.

Mój max wiosek na plemionach to ponad 430. Aktualnie czekam na zmianę limitów, żeby sąsiad mógł przejąć moje wioski. Chcę już zakończyć grę. A ponieważ jest to Arkadia, więc są ograniczenia limitowe.
Czy tu na forum można skasować, nie potrzebny post., bo trochę się zamotałam
 

Załączniki

  • 7a6fae8c83d626515f9aaa653546e54b.jpg
    7a6fae8c83d626515f9aaa653546e54b.jpg
    108 KB · Wyświetlenia: 6

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
Buduję farbiarnię ale wyskoczyła mi informacja, że produkcja barwnika będzie mała, bo nie mam kwiatów. Gdzie ich szukać? Czy to chodzi o te kwiaty z dekoracji? A też myślę sobie, że to coś, mogę dostać, podbijając sektory czy tam prowincję.

A swoją drogą, Dixaroc mógłbyś ze 3 tulipany podarować :)
A i jeszcze się pochwalę, miałam dziś na raz, sześciu gości w tawernie. Pierwszy raz. Fajnie.
 
Buduję farbiarnię ale wyskoczyła mi informacja, że produkcja barwnika będzie mała, bo nie mam kwiatów. Gdzie ich szukać? Czy to chodzi o te kwiaty z dekoracji? A też myślę sobie, że to coś, mogę dostać, podbijając sektory czy tam prowincję.
Zawsze produkujesz 2 rodzaje towarów z epoki. Żeby mieć zwiększone ilości musisz zdobyć na mapie. Pozostałe towary będą po prostu trudniejsze do zdobycia - głównie handlem. Chociaż, czasami wpadnie coś z niespodzianki...
 

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
Dzięki za wyjaśnienie. Ta gra, według mnie, jest bardzo rozbudowana. I żeby wszystko ogarnąć potrzeba trochę czasu, szczególnie jeśli się jest przysłowiową blondynką.
 

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
Z tej ciekawości jesteś bardzo bezpośredni.
Jak policzyłam, to wychodzi tyle samo co i zim.
 

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
Tłusty czwartek. SMACZNEGO!!!

Jak tradycja stara każe
w domu, sklepie, biurze, barze.
Wszędzie pączek dziś króluje,
każdy chętnie go smakuje.
Z dżemem, z cukrem, z wisienkami
wszędzie pączek dzisiaj z nami.
Dziś kalorii nikt nie liczy,
wszędzie moc pysznych słodyczy.
W tłusty czwartek przez dzień cały
słodkim królem - pączek mały!
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
A co, zastanawiasz się czy to nie podejdzie pod pedofilię lub molestowanie? ;)


A proszę, nawet jeden bonusowo :)
View attachment 7733
Według umownego savoir vivre, wśród florystów przyjęło się, że ilość kwiatów w bukiecie, np. dla dziewczyny, mamy lub po prostu znajomych powinna być nieparzysta. Czemu? Przede wszystkim, dlatego że parzysta liczba zarezerwowana jest dla kompozycji pogrzebowych...
 

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
Rozwieje co niektórych wątpliwości.
Lat mi naleciało już dużo ale nie wydaje mi się, że powinno mnie, to w jakiś sposób ograniczać jeśli chodzi o takie gry, radość z małych rzeczy i kontrolowane żarciki.
Z psychiką u mnie w porządku. Staram się też nie biegać po całym forum, żeby nie pchać się w oczy tym którzy lubią tylko na poważnie. Więc o co chodzi?

Dixaroc dzięki za kwiaty, wiedziałam, że z Tobą można pożartować.
Nie ważne ile, kwiaty to kwiaty. Gest się liczy.
 

Dixaroc

Baron
Lat mi naleciało już dużo
Dużo, mało, ważne na ile się czujemy i na ile sobie pozwalamy :)

ale nie wydaje mi się, że powinno mnie, to w jakiś sposób ograniczać jeśli chodzi o takie gry, radość z małych rzeczy i kontrolowane żarciki.
Nawet te mniej kontrolowane żarciki ;)

Dixaroc dzięki za kwiaty, wiedziałam, że z Tobą można pożartować.
Zawsze i (prawie) wszędzie!

he he, ciekawi mnie sposób wypowiedzi i radość z pewnych elementów, która albo wskazuje na wybitnie miały wiek lub na inne problemy xd
Swoboda w żartowaniu, także z tematów seksualnych czy towarzyskich, jest raczej objawem dojrzałości niż problemów. No, ale może moja terapeutka się nie zna na swojej robocie ;)
 

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
Żarty żartami ale u mnie dziś podobnie jak tu poniżej.

Co na obiad? – pyta mąż.
Nic. – odpowiada żona.
Wczoraj też nic nie było.
Zrobiłam na dwa dni.
 

Dixaroc

Baron
430 wiosek robi swoje ;)

zjedz coś ;) czytasz privy? :)
A do mnie nikt nie pisze... chlip...
;)

Żarty żartami ale u mnie dziś podobnie jak tu poniżej.

Co na obiad? – pyta mąż.
Nic. – odpowiada żona.
Wczoraj też nic nie było.
Zrobiłam na dwa dni.
Dzisiejsze przejedzenie będzie mi się odbijać do przyszłego tygodnia. A to wszystko przez moją firmę, w której zapewnili nam wszystkie posiłki na dwa dni. Tylko co z tego, że to same pączki?
 

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
Nie chlipaj przecież ja do Ciebie piszę.
A pączki smażone na oleju wielokrotnego użytku. Więc żeby tylko na odbijaniu się skończyło. A swoją drogą to kara za łakomstwo;)
Ja z ręką na sercu, zjadłam dziś tylko jednego pączka.
A towarzystwo? No proszę się pochwalić ;)
 
Rozwieje co niektórych wątpliwości.
Lat mi naleciało już dużo ale nie wydaje mi się, że powinno mnie, to w jakiś sposób ograniczać jeśli chodzi o takie gry, radość z małych rzeczy i kontrolowane żarciki.
Z psychiką u mnie w porządku. Staram się też nie biegać po całym forum, żeby nie pchać się w oczy tym którzy lubią tylko na poważnie. Więc o co chodzi?

Dixaroc dzięki za kwiaty, wiedziałam, że z Tobą można pożartować.
Nie ważne ile, kwiaty to kwiaty. Gest się liczy.
Moja Droga, po prostu większość z nas się przyzwyczaiła, że na tym forum panuje wiecznie niezadowolenie, malkontenctwo i inne tego typu, zazwyczaj negatywne, rzeczy. Nie jesteśmy mentalnie gotowi na niesioną przez kogoś swobodę czy radość wypowiedzi. Gdy przez lata pada deszcz, a niebo spowite jest chmurami, nagły promień słońca potrafi zaskoczyć niczym anomalia pogodowa ;)
 
Do góry