SZANI5

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Kilka dni temu dołączyłam do użytkowników tej gry. Jak na razie jestem całkiem zielona. Klikam we wszystko co się rusza i nie tylko. Pewnie należało by sięgnąć do pisanych mądrości ale jak zawsze brakuje czasu. Jednak nie tracę nadziei na dobrą zabawę.
 

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
Dziękuję bardzo, jeśli trochę więcej pokumam, na pewno będzie fajnie.
A korzystając z okazji, zapytam. Co się robi z tymi którzy zasiedli przy stole w mojej tawernie? Klikam "zbierz" i oni znikają. Ale może to nie właściwe i to ich obraża?
 
Ostatnia edycja:

Dixaroc

Baron
Dziękuję bardzo, jeśli trochę więcej pokumam, na pewno będzie fajnie.
A korzystając z okazji, zapytam. Co się robi z tymi którzy zasiedli przy stole w mojej tawernie? Klikam "zbierz" i oni znikają. Ale może to nie właściwe i to ich obraża?
Nie, po prostu opłacają rachunek i wychodzą :) Zobacz, że srebrników w kasie Ci przybywa dzięki temu.
Jeżeli chodzi o tawernę to skup się na jej rozwijaniu do maksimum możliwości zanim zaczniesz robić w niej zakupy.
 

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
To chyba powinnam się bardziej postarać i zastawić trochę ten stół, niech się ludziska chociaż dobrze najedzą jeśli płacą srebrnikami.
Dziękuję bardzo za informację. Fajnie, że są tu żywi ludzie. Myślałam, ze będą tu tylko wirtualni gracze.

"skup się na jej rozwijaniu" tz stół, taca, obrus itp,....tak?
 
Ostatnia edycja:

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
To oficjalne to widziałam. Ale dużo tego. Chciałam tak trochę na skróty. Poczytam.....kiedyś. Dzięki.
 
Stopniowo rozwijaj tacę i podłogę, obrus można sobie zostawić na później. Oczywiście w miarę zwiększania ilości krzeseł szukaj kolejnych, aktywnych znajomych. Najlepszym sposobem na to jest wchodzenie do tawerny innych graczy i zapraszanie ludzi, którzy tam siedzą. Jest wtedy większa szansa, że będą chętnie zasiadać także u ciebie.
Have fun!
 

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
Dzięki. To są bardzo praktyczne rady. Pewnie poparte dużym doświadczeniem. Jak na razie miałam tylko trzech chętnych na mój poczęstunek.
Od jutra serwuję dodatkowe atrakcje i rozkręcam zabawę ;)

Czasami nie jest łatwo.

whisky-prosze.jpg
 

Dixaroc

Baron
Ukulturalnić się? Zdecydowanie.
Jeżeli masz jakieś pytania to pisz w odpowiednim temacie na forum. Ludzie z pewnością podpowiedzą.
Ze swojej strony - nie leć do przodu z epokami. Znajdź chociaż minimalnie aktywną gildię. Zbieraj plany do pereł architektury. Nie rozwijaj Wyroczni ;)
Daj znać na jakim świecie przebywasz to jak będzie to jakiś inny niż Korch (K) to sam Ci nie pomogę, ale z pewnością chętni się znajdą. Zawsze miło powitać i pomóc trochę komuś nowemu, komu chce się chociaż zajrzeć na forum i odezwać :)
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
@SZANI5 Tawernę zapełniaj do ostatniego krzesełka - niech goście mają z kim porozmawiać. Każdy kolejny Gracz w Tawernie generuje o 2 srebrniki więcej od poprzedniego, bo impreza się rozkręca ;)
 

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
Na tę chwilę mam odblokowane 3 krzesła. Jak tylko nazbieram kasy odblokuję kolejne. Moja tawerna jest jeszcze mało znana i nie wielu gości ją odwiedza.
Może powinna rozszerzyć ofertę o striptiz ;)
 

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
Jeśli chodzi o inny świat, to nie mówię nie, chociaż na razie, tu posiedzę.
Tej pani z avatara pilnuje wilk więc rozbierańca nie będzie. Ale mam coś zamiast striptizu.

W barze siedzi czterech głuchoniemych i pije piwo, po 5 piwku otworzyli usta i tak zamarli. Zaniepokojony barman po dłuższym czasie postanowił zadzwonić i się doradzić w najbliższym ośrodku dla głuchoniemych co się dzieje.
Dzwoni i opowiada o całej sytuacji, ze przyszli wypili po parę piw a teraz z otwartymi buziami siedzą juz od dobrych kilkunastu minut.
Na co słyszy w słuchawce spokojny głos swojej rozmówczyni:- proszę pana niech się pan nie martwi, pośpiewają, pośpiewają i pójdą.
 

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
„wciąż tu siedzisz” to napis, który często widzę u siebie na ikonce znajomych, czy to sugestia, że tak się zalałam w tawernie, że nawet nie mogę się ruszyć?
Oczywiście żartuję, domyślam się, że właściciel nie odkliknął „zbierz” a tym samym zablokował możliwość kolejnej wizyty. Tak?
 

Dixaroc

Baron
„wciąż tu siedzisz” to napis, który często widzę u siebie na ikonce znajomych, czy to sugestia, że tak się zalałam w tawernie, że nawet nie mogę się ruszyć?
Oczywiście żartuję, domyślam się, że właściciel nie odkliknął „zbierz” a tym samym zablokował możliwość kolejnej wizyty. Tak?
Jeżeli jest wciąż tu siedzisz to tak. Właściciel nie zebrał, bo goście się zalali ;)
Może być też czekaj, a to oznacza, że po wyjściu jeszcze nie wytrzeźwiałaś na tyle, aby wrócić. Znaczy się, minimum 24h po wejściu do czyjejś tawerny możesz do niej wejść ponownie.
 

SZANI5

Szlachcic zagrodowy
Na szczęście nie mam problemów z alkoholem, mogę tylko z tego pożartować. Z nałogu papierosowego też się już wyleczyłam.
Zostało tylko uzależnienie od Plemion (gra). Ale też z tym walczę.

Wódka z lodem atakuje nerki.
Rum z lodem atakuje wątrobę.
Gin z lodem atakuje mózg.
Whisky z lodem atakuje serce.
Wygląda na to, że ten cholerny lód szkodzi na wszystko!!!
 
Do góry